Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maddie123

Sklep interentowy Dash44 - opinie

Polecane posty

Gość maddie123

Chcę wszystkich ostrzec przed zakupami w sklepie internetowym Dash44.pl, przez który zostałam oszukana. Zaginął towar i ta sprawa nie została przez nich nigdy wyjaśniona. A widząc amatorstwo tego sklepu i bałagan jaki panuje u nich w obsługiwaniu zamówień, nie podejrzewam kuriera o to, że ukradł lub zgubił buty. Sklep się intensywnie reklamuje więc uważajcie, bo to wam się też może zdarzyć jakaś pomyłka w zamówieniu. Poza tym zamawianie butów przez internet nie jest dobrym pomysłem. Odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go_osia
Witam, robiłam zakupy w sklepie Dash44, prawdę mówiąc buty są naprawdę rewelacyjne, mimo, że bałam się zamawiać buty przez internet, bo już raz źle na tym wyszłam. Zastanawiające jest dla mnie to, czy na stronie dash44.pl coś się dzieje? Ile razy nie wejdę na stronę, zawsze wyświetla się ten sam obraz "wielkie wyprzedaże". Jest to trochę śmieszne. Klikając na zakładki z produktami, nad niektórymi obuwiami jest napisane 'nowość', jednak te buty znajdują się tam od dłuższego czasu. A więc spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martawwwww
Jestem czlowiekiem ktory robi miesiecznie okolo 5-10 zakupow online bo ta forma jest najwygodniejsza i najtansza, nigdy w zyciu nikt mnie nie oszukal i jestem bardzo zadowolona z takiego ulatwienia zycia przez wynalazek jakim zwie sie Internet i sprzedaz online niestety pewnego smutnego dnia dash44 zrobil promocje na buty ktore od dawna chcialam kupic i wyslalam im kase jak zwykle potem czekam na kueirera, w deezee buty dostaje sie juz na drugi dzien ale niestety nic. zostalam oszukana przez debili ktorzy nie wyslali mi tej paczki. sciemniaja ze wyslali i kuerier ja zgubil ale od kueriera wiem ze nie wyszla w ogole od nadawcy. minal juz miesiac dalej zero zwrotu gotowki, kontaktu, przeprosin, jakiegos polubownego wyjasnienia sprawy. maja totalnie w d***e znerwicowanego klienta ktory czeka na swoje pieniadze bo przeciez moge im naskoczyc. na szczescie robie tej zenujacej i niepowaznej firmie natyreklame gdzie sie da, skontaktowalam sie juz z rzecznikiem do spraw konsumenta i na pewno nie popuszcze bo nie lubie jak sie ze mnie robi buca. odradzam wszystkim, takie firmy nalezy pietnowac i wylac im na witryne gorace kadzie ze smołą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też zostałam oszukana -zamówiłam botki o jakich marzyłam więc szybko je zamówiłam od razu dostałam odpowiedź na jakie konto wysłać i numer zamówienia i jaki kurier przywiezie więc szybko poleciałam do banku i wpłaciłam przelew z numerem zamówienia i z niecierpliwością od pół miesiąca czekam na kuriera ale niestety chyba się nie doczekam A na dodatek nie odpowiadają na e maile ani na telefon który numer mi podali Nie mogę zrozumieć,że na takich oszustów nie ma jakiegoś prawa czuję się oszukana i bezradna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×