Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani od bigosssuuu

która dobrze gotuje?? ratunku!!!

Polecane posty

Gość pani od bigosssuuu

mój mąz powiedział, że bardziej smakuje mu bigos mamy! :D mój niby jest troche za kwaśny oczywiście nie powiedział tego z wredności czy coś, powiedział to spokojnie, nie czepiał się, sama go spytałam czy mu smakuje i co bym mogła zmienić (to był mój 1wszy bigos) ratunku! jak robicie bigos?? macie sprawdzony przepis na taki, który nie jest kwaśny?? nie żebym chciała dopiec teściowej i dlatego robić lepszy! po prostu mój mąż uwielbia bigos i chciałabym mu ugotować taki żeby no wiecie, zajadał się z radością i smakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denfe h.
musisz przepłukać kapustę przed gotowaniem, nie będzie tak kwaśna, dla osłody można dodać trochę słodkiej kapusty, marchwi i troszkę cukru lub słodkiej papryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×