Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onajestzesnu

Czy ktos pracowal w sklepie obuwniczym Via Roma?

Polecane posty

Gość onajestzesnu

Prosze o porade, bo mam miec rozmowe w sprawie pracy i nie wiem czego sie spodziewac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam nie pracowałam, ale pracowałam w kilku innych obuwniczych, między innymi w Venezii. pewnie rozmowa będzie podobna, później godzina na próbę, może cały dzień. na rozmowie do sklepów na ogół pytają o to samo - doświadczenie, znajomość ich marki, jeśli masz wyższe wykształcenie często pytają czemu chcesz pracować w sklepie, a nie w zawodzie i tutaj nie odpowiadaj oczywistym, że innej pracy nie ma, tylko coś ładnie ściemnij :) a jeśli tę pracę dostaniesz, przygotuj się na brudną robotę, zwłaszcza na magazynie, przy dostawach. no i debilna obsługa klienta wg jakichś koszmarnych standardów, które na pewno mają nie gorsze niż w innych sieciach. my sami (pracownicy) często śmialiśmy się z własnych tekstów, żeby tylko klientowi sprzedać towar :D ale ogólnie praca zła nie jest. jak się ma nerwy na kierowników regionalnych, w porządku kierownika, dobre zdrowie i zgrany zespół to praca w butiku czy innym sklepie może nawet dawać satysfakcję :) pensja czasami też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×