Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomysłowadobromira

worki próżniowe - wasze doświadczenia

Polecane posty

Temat przyszłościowy co prawda, ale mnie nurtuje. Czy przechowujecie w w/w workach okrycia zimowe? Czy kiedyś coś się zniszczyło? Ogólnie wszelkie uwagi na temat przechowywania rzeczy w workach próżniowych będą mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotiuszka
ja mam 6 sztuk. użytkuję od 3 lat i na początku zachwyt, bo faktycznie zmniejszają objętość, czyli w sam raz na moje szafy. Ale okazało się że żaden! nie trzyma. Nie wiem którędy przechodzi powietrze, ale po kilku godzinach próżnia niewidoczna :P Ja korzystam dalej ze względu na to że odkurzaczem sobie powietrze wypompuję, umieszczam gdzieś na ścisk a potem już mnie nie obchodzi co się z tym dzieje. Chowam tam sezonówki. Aha, mimo że wkładam rzeczy świeżo uprane to potem wyciągam z takim zapachem hmmm... ciuchlandowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
a wystarczy do tych worków włożyć np.mydełko lub saszetkę zapachową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotiuszka
faktycznie, prosty pomysł, a nigdy na niego nie wpadłam :P Co do sztucznych futerek i kożuszków to nie pomogę. Ja trzymam kurtki, pościele, ubrania codzienne i jak wyciągam to pogniecione jest niemiłosiernie ;) ale np kurtkę wywieszam na balkon (przy wilgotnej pogodzie) i sama się prostuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory przechowywałam tak tylko pościel i ręczniki, co do zimowych okryć mam wątpliwości. Na zwykłych materiałach nie zostają trwałe ślady, ale trochę się boję jak to wpłynie na przechowywanie tych "sztucznych zwierzątek". Powiększyła mi się znacznie "kolekcja" więc zastanawiam się jak ją bezproblemowo przedtrzymać przez wiosnę i lato. Nadal mam nadzieję, że wypowie się ktoś kto zaryzykował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do przechowywania ubrań zdecydowanie od worków są torby próżniowe, ja mam takie: http://www.koszyki.net.pl/p/4076,138/torba-prozniowa--kompaktor-210l-65x50x27-cm/ Są bardzo wygodne w użyciu, wyglądają bardzo estetycznie a co najważniejsze posiadają solidne zawory. Ja ją zakupiłam na www.koszyki.net.pl. Polecam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deretinka
ja mam i od 2 lat uzywam. super są. ja na allegro kupuje 60 na 80/ trzymam w niej ciuchy dziecka z którego juz wyrosło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam kilka i porażka żaden nie trzyma nawet kilku dni;/ Też chciałam nieużywane rzeczy w nich trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo999
Mało sklepów ma takie prawdziwe worki próżniowe niestety. Wiele firm sprzedaje jakieś dziadostwo. Prawdziwe worki, gdzie można sporo zmieścić nawet największe koce mają w sklepie na stronie www.sklepoliwia.pl . Stąd bym proponował kupić. Ja mam i dobrze się używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×