Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość talarka7

Wróżbita Mieczysław z Woliborza, proszę o opinie

Polecane posty

Gość gość dorota
Ludzie opetani zloscia sacza jad nienawisci i wylewaja swoje frustracje krzywdzac innych,Znalam pana MIecia ,byl dobrtm uczciwym czlowiekiem.prawdziwym przyjacielem,Znam tez jego siostre pania Kazie ,ktora do konca opiekowala sie Mieciem,Nie rozumiem jak mozna w obliczu zaloby,tragedii.tak ogromnego dramatu rodzinnego i osobistego wylewac jad nienawisci na najblizszych zmarlego,Trzeba byc szczegolnie wyrafinowanum psychopata aby wypisywac takie wiersze klamstw,Wiem ze dobro rozdane wraca i mam nadzieje i jestem pewna ze ZLO WROCI DO TYCH ktorzy je rozsiewaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena z Niemiec
Witam, serdeczne kondolencje dla rodziny Pana Mieczysława, wspominam go bardzo dobrze, oddany, zawsze pomocny jasnowidz, zawsze mnie wysłuchał i mogłam na niego liczyć, bardzo mi go brakuje, spoczywaj w pokoju, Irena z Niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..... no cóż, .... czy żal .... chyba tylko człowieka, którego dusza była kolorem anielskich skrzydeł . reszta .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim. To prawda, że Pan Mieczysław był wspaniałym człowiekiem i miał dar od Boga, dar jasnowidzenia. Dzwoniłam do niego od 2008 roku. Kiedy zaczął chorować, wiele się zmieniło, to stało się po śmierci Jego Mamy. Dawniej nie był tak nastawiony na pieniądze, później coś się zmieniło. Naliczał za smsy, nawet te, które były stwierdzeniem, a nie pytaniem. Nastawienie na pieniądze nasiliło się, chociaż nigdy nie były dla niego tak istotne. Nie raz wyciągnął mnie z dołka i takim Go zapamiętam. Pod koniec zadziało się jednak coś, czego nigdy bym mu nie przypisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAneta
Witam mialam przyjemnosc tylko raz skorzystać z pomocy pana Mieczyslawa . Bylam zachwycona. Czytam tutaj ze mial ucznia blagam czy ktos ma kontakt do niego ? Niech Pan Mieczysław spoczywa w Pokoju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to nie prawda. Nie ma Jego następcy:( Znałam go osobiście, wspaniały człowiek. Tak mi go brakuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×