Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zawstydzonanamaksa

Wstydliwa wpadka podczas anala :(

Polecane posty

Gość aaaaaaaabbbbbbbbbbbbcccccccccc
ja nawet nie sikam przy moim facecie na kiblu bo to obrzydliwe ,ani nie pokazuje sie z zarosnietymi pachami itd a niektorym to laskom nie przeszkadza i sie dziwia potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawstydzonanamaksa
to forum erotyczne a temat seksu analnego chyba bardziej sie tu nadaje niz gdzie indziej.. ale spoko, liczylam sie z tym ze znajda sie osoby krytykujące mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, skoro zwrocil sie normalnie do ciebie to po co panikujesz? Jakby mial pretensje typu 'uwalilas mnie gownem' to moglabys sie zastanawiac. A tak to olej i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaabbbbbbbbbbbbcccccccccc
nie sadza zeby facet bral pod uwage ze takie cos moze sie zdarzyc poza tym mysle ze to prowo i tyle \ zareagowal tak jak nalezy moze ,ale to nie znaczy ze jeszcze bedzie sie chcial z nia kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaabbbbbbbbbbbbcccccccccc
bo co mial innego powiedziec.. ale gwarantuje ze go to obrzydzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaabbbbbbbbbbbbcccccccccc
swoja droga przy lewatywie to chyba malo prawdopodobne zeby cos takiego sie zdarzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaabbbbbbbbbbbbcccccccccc
bo czytalam o seksie analnym i takie cos sie nie zdarza prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaarwena
no i? boze ludzie ile wy macie lat, rok jestescie razem a przezywasz jakbys miala piec lat i przy kolegach w majtki narobila :O gwarantuje ze on tez robi kupe, i jesli zamierzacie byc razem, to przez niejedno wam przyjdzie razem przejsc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią Dobrej pary byle gówno nie rozdzieli:P Podchodz do tego w ten sposób Z dystansem i humorem To juz sie stało wieć i tak czasu nie cofniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawstydzonanamaksa
a tego powiedzenia nie slyszałam :D trudno, stało sie to sie nie odstanie, jeśli będzie się chciał w ten sposób kochac (wątpie, chociaz jak juz pisalam wczesniej tez zdarzyly sie mniejsze wpadki) to znaczy ze wszystko gra a on jest dojrzalym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proktolog...
Ani trochę mi nie szkoda autorki topiku. Może wpadka miała miejsce dlatego, że w jelicie grubym zazwyczaj jest gówno? :P...moja rada - nie wkładać żadnych przedmiotów do odbytu, albo - jeśli już wkładasz - nie dziw się że są oblepione gównem. ODBYT TO NIE JEST WLOT A WYLOT. Nad kakaowym okiem powinien być napis : NO ENTRANCE - EXIT ONLY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proktolog...
Ludzie są jednak debilami. Wiedzą, że w dupie jest śmierdzące, obrzydliwe gówno, a mimo to pchają tam różne rzeczy - i jeszcze się dziwią, że po wyjęciu te nie są pachnące fiołkami, a osrane...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witek12
badz w bazariuszu chetnie cie wurucham w pupe spokogg37490695 jestem zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blizniak19
Dobry Kon nawet i po blocie pojdzie :) Zarcik ... Sex analny moze sie niektorym podobac ale wydaje mi sie to obrzydliwe chociazby ze wzgledu na podobienstwo do zabaw pedałow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazidedodomu
ale jakie podniecające.. ja dochodzę w mega ekspresowym tempie gdy moj facet zalicza druga baze ;) niestety przypadki z kupą są żenujące..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w hiobie chodzi o to
to kara za to, że w niedzielę się bzykaliście analnie! To nie po bożemu!!! Przecież nawet nie mógł cie w ten sposob zaplodnić, nie pomyślałaś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazidedodomu
i tak mam niepłodne dni wiec daruj sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w hiobie chodzi o to
aha... to zmienia postać rzeczy w takim razie się nie przejmuj, każdemu amatorowi anusa podobne przypadki się zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blizniak19
rozincie ciekawszy temnat a nie o sraniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virescens
Tak mi się przypomniało. Czy to przypadkiem nie Polański ruchał w tyłek 13-latkę bo ta nie miała pewności kiedy ostatnio miała okres ? Seks analny powoduje u kobiet zakażenie pęcherza moczowego bakterią Coli. Nie wiem co to za przyjemność potem dla kobiety jak musi chodzić w pieluchach bo a to moczu nie trzyma a to zrobi czasem brązową plamę , albo w skrajnych wypadkach kiszka wypadnie ... bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blizniak19
Im mniej wiesz tym lepiej spisz ! obrzydliwe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie troche wstyd, ale chyba przeżyjecie to. Ja do lewatywy polecam taki prosty wlewnik na allegro za 30-40 złotych. Lepsze to niż gruszka i dużo wygodniejsze. Zrobisz sobie takie 2-3 pełne po 1,5 litra i jesteś czyściutka tak, że można licać. POzdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzichu borkowski
@Zawstydzonanamaksa, jesteś zwyczajną posraną suką, a twój frajer to zwykły pedał, zasadź mu bolca w doopsko, to poczuje się jak nowo narodzony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogarnij się ...
Jak już się decydujesz podszywać pod czarny nick, zrób to tak, by nie było to wyraźnie widoczne. Inaczej robisz z siebie idiotę, jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×