Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co za odgłos zwariuj e

KOŁATEK co oprócz terpentyny?

Polecane posty

Gość co za odgłos zwariuj e

najprawdopodobniej w boazerii zagnieździł mi się kołatek- jest bardzo głosny ( przypomina mi ten odgłos np spiecie przewodów) i zostawia dość spore dziurki. zerwanie boazerii odpada ( nie mieszkam u siebie) ale dziś czarę goryczy przelało ze naruszył mi figurkę drewnianego kota ( znalzałam w nim dziurki) poza tym ten odgłos doprowadza mnie do szewskiej pasji. szykuję się do walki z nim ale wszędzie pisze o terpentynie a ja mam malutkie dziecko nie wywietrzę przecież w ciagu jednego dnia !!! zna ktoś może jakiś inny specyfik który nie śmierdzi ewentualnie inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołatka z kota
Małe przedmioty ( ramki, drewniane koty :) ) można wsadzić do piekarnika, wysoka temperatura zabije kołatka. Jeśli Cię to interesuje, mogę sprawdzić ile ma być st C, ale jutro rano. Na boazerię sposobu nie znam, wstrzykiwanie odpada, malowanie całości środkiem niszczącym kołatka też. Nie wiem, co poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za odgłos zwariuj e
kota nie włożę za duży:-((( ramki prędzej masakra nie ma to jak "gołe" ściany po co to było tak obkładać drewnem!!! dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×