Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochanaraznazawsze

chce z nim byc

Polecane posty

Gość zakochanaraznazawsze

od pewnego czasu nie układało mi sie z moim facetem... powiedział mi ostatino ze sie pogubił i mnie nie kocha... rozmawialismy o tym natepnego dnia, podobno potrzebuje czasu zeby mnie pokochac jescze raz, powiedział ze chce ze mna być.. Stara sie jak cholera... Ja Jego kocham bardzo... Kiedy jestem z Nim jest oki, ale kiedy sama czuje ze to nie mam sensu... Doradzcie, dac mu drugą szanse?? jestesmy prawie 3 lata ze soba... Ja chce z nim byc i w ogóle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaraznazawsze
prosze o poważne odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaraznazawsze
prosze tylko na normalne odpowiedzi i rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.b.b.b.
dac mu drugą szanse??" Drugą szansę na co? Żeby się "znowu zakochał"? Sorry, dla mnie to brzmi lekko abstrakcyjnie. Prędzej się zakocha w kimś innym, niż znowu w Tobie. Radzę Ci dziewczyno - szukaj innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaraznazawsze
nie wiem co mam robic... chodzi o to ze nie chce innegoo.. Kocham jego i było ok wszystko.. kiedy mnie przytula i w ogóle jest blisko mnie to cos mi mówi ze mnie kocha... i ze to chwilowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaraznazawsze
chce wierzyc ze to chwilowe.. Dziękuje zarady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet się znudził i tyle
na razie jest z Tobą ale pewnie już się rozgląda na boki....jak znajdzie inną to poinformuje Cię że to koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaraznazawsze
nie razgląda sie... ufam mu na tyle dobrze i wiem ze sie nie rozgląda.. mimo tego ze taki powiedział wiem ze nie bedzie chciał byc z inna... daje mi duzo powodów zeby tak myslec:) uciekam paa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×