Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet z nikąd.....

moja kobieta....

Polecane posty

Gość facet z nikąd.....

poznałem EXTRA KOBITKĘ! Wiem, że miała ochotę na sex ze mną, ale odmówiła. powiedziała że za krótko się znamy:( Jak długo będzie trzymać ją ochota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
porządna kobieta, że nie wskoczyła od razu z pierwszym lepszym do łóżka... Ty już mniej porządny skoro tym się przejmujesz, zamiast cieszyć się, że spotkałeś kobietę szanującą się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z nikąd.....
poznaliśmy sie na imprezce u znajomego:D tańczyliśmy, ja ją trochę nakręcałem, nakręcaliśmy się wzajemnie, sami wiecie jak to jest:D Mam pewność , że miała dużą ochotę , ale odmówiła. To pożądanie u kobiet mija od razu jak u nas orgazm czy trwa to trochę dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
niewart jesteś jej ani ona ciebie a podniecenie u kobiet trwa ciągle ale umysł bierze górę a u mężczyzn trwa krotko i bezmyślnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika19
Ma pecha, że trafiła na takiego co myśli tylko o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożądanie u kobiet inaczej działa niż u nas My podniecając się zbieramy spermę, u kobiet nic się nie zbiera Jest w danej chwili nastrój na seks i ta potrzeba rośnie gdy nie zostanie wykorzystana przez faceta może opaść do "0" i to dość szybko Dlatego czasami kobiety wyczuwają to i normalnie te które nie mają oporów moralnych ciągną za rękę faceta do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała figlarna fila
a jak chodzi o to nakręcanie....to bardziej wszystko było z mojej inicjatywy. całowaliśmy się , ale nie w usta... ja dotykałem jej pleców, ona mojej nogi, ale niechciała dotknąć mojego. siedziała na mojej nodze a ja się nakręcałem:P ona dotykała mojej klatki. było extra a ona nie chciała do mnie wpaść! Myślicie ze jak upłynie pare dni nadal ją będę kręcic czy przejdzie jej i bede zaczynal od początku....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała figlarna fila
tak gdzieś przeczytałam...NIE BYŁEŚ TO PRZYPADKIEM TY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millenium7
zarabianie podczas surfowania w internecie - pl.20dollars2surf.com/?ref=437437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała figlarna fila
odpisz...to ty??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z nikąd.....
TO JA:p skąd TO masz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt z nas nie jest silnikiem który fizycznie jak jest sprawny to zapali Kobiety są bardziej w seksie skomplikowane niż faceci Dlatego trudno ci radzić ale to co opisałeś ona zupełnie nie była podniecona i gotowa na seks z tobą To że akceptowała twoje zaloty to tylko było spowodowane nierobienia tobie przykrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z nikąd.....
była!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiem to!! na bank!! widziałem jej oczy i jestem pewien że mnie chciała! oczy nie kłamią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz może ma zasady moralne że każdy facet jak wyczuje podniecenie u kobiety i akceptację na seks na pierwszej randce uważa ją za koorwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×