Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuuuuuuur....ale jestem zł

Kupiłam BUTY za 400 zł i jestem ZAŁAMANA!!!!

Polecane posty

Gość A K I M A
Weź je pierdolnij śpierej czarnym , to nie będzie widać smug wody:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuuuuur....ale jestem zł
musztarda przeciez pisalam ci ze zawsze kupuje skorzane buty i nigdy sie z czyms takim nie spotkalam. Najczesciej mialam czarne buty ale też brązowe i zadnych plam na nich nie było. Woda spływała po nich!!Te zachowują się jak nubuk, woda zamiast spływać to się wchłania w nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mozeeee
zrob fote i nam pokaz jak to kiepsko wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka to firma
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze te buty ktore
wczesniej kupowalas byly z lakierowanej skory? wtedy faktycznie woda splywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jasnymi kolorami zawsze jest problem:( takie buty sa produkowane dla krajow gdzie zima owszem chlodna ale sniegu malo, na polskie warunki sie nie nadaja niestety. sama mam szare kozaki i niestety, zeby je zalozyc musze sprawdzac prognoza pogody, zeby nie lalo ani nie padal snieg, bo byloby juz po nich. jedyna rada to dobry impregnant, ktory trzeba nalozyc kilkakrotnie przed pierwszym zalozeniem. fajne kozaki widzialam ostatnio w venezii, niby jasne ale na czubku i przy podeszwie ciemniejsze, wiec nie widac na nich mokrych plam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seler wystarczy
Na każdej jasnej skórze woda zostawia plamę .Na dobrej jakościowo wyschnie bez śladu .I to wcale nie znaczy ,że buty przemakają .Reklamacji nikt Ci nie uzna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
chyba autorka faktycznie nigdy nie miała porządnych skórzanych butów.Ja za kozaki dałam 750 zł i tez zostaja plamy od wody, ale po calkowitym wyschnięciu nie ma zadnej plamy.A buty sa koloru brazowego i przeżyły już dwie zimy.Także wyluzuj,i nie przezywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-ma...
to jest normalne i nawet nie idź z reklamacją, bo szkoda twojego czasu. mam kozaki w podobnym kolorze, teraz będę je używać 3 sezon i nigdy mi nie przemokły, a dużo chodzę, a to na spacer z dzieckiem, a to na zupy, nie jedną zaspę zaliczyły. Nie używam pasty, bo wyglądały obleśnie tylko tłuszcz do skór i jestem zachwycona! nawet rysek nie widać, bucik lśni i wygląda jak nowy. Dodadkowo impregnat i jest gites.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to one w końcu przemakają czy tylko widać mokre plamy? Bo to już jest różnica... autorko weź może zmyj to co zapastowałaś, wytrzyj ładnie i oddaj do sklepu skoro jesteś tak bardzo niezadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kolejny teatr na
a wy jestescie dwie? czy jedna z rozdwojeniem jazni??? i ile tych butow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurrrrrrrrrrrr....
ma-ma ale czy widac na tych twoich butach mokre plamy??czy skóra wyglda jakby była mokra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurrrrrrrrrrrr....
to ja autorka topiku tylko z troche zmienionym nikiem:-) to mowicie ze nie uda mi sie zareklamowac tych bytow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurrrrrrrrrrrr....
a czy jak spryskam je tym impregnatem to skora nadal bedzie chłonąć wodę , czy te plamy będą widoczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiiiiiiiiii
nawet jak użyjesz impregnatu to plamy będą sie robić bo to taki rodzaj skóry i nic z tym nie zrobisz. Ale co to za problem? pojawiają sie i znikają przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurrrrrrrrrrrr....
wiem ze plamy znikają ale but taki wygląda bardzo nie estetycznie:-( fajnie się ubiorę, elegancko a tu namokniete buty w srodku zimy:-( nie wiedzilam ze istnieją takie skory ktore wchłaniaja wodę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałaś, bo chodziłaś dotąd w plastikach i kaloszach najwyraźniej. :D Temat uważam za zamknięty. :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurrrrrrrrrrrr....
musztarda po raz 3 ci pisze ze zawsze chodzilam w skorzanych butach ale te skory były jakby bardziej błyszczące i to pododowało ze woda po nich spływała!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurrrrrrrrrrrr....
to jakiś podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nigdy nie miałaś butów z jasnej, czy czerwonej, niebieskiej, zielonej, fioletowej skóry/zamszu????? Nawet latem? Też tylko czarne i brązowe? Latem też pada deszcz... Pozostań może przy czarnych i brązowych trumienkach, po co tyle stresu przy każdej plamce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurrrrrrrrrrrr....
musztarda to nie jest zamsz mialam do tej pory zawsze buty czarne albo brazowe! I nigdy nie chłoneły wody!A te chłoną tylko dlatego ze ejst to jasna skora????czemu tak jest ze ciemne nie chlona a jasne chlona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skóra anilinowa
Najpierw w necie poszukajcie, a pozniej komentujcie... Skóry anilinowe są skórami gładkimi o otwartych porach. Kropla płynu wnika i czasami powoduje jej permanentne zaciemnienie. Skóry takie są bardzo wrażliwe i nie nadają się na brzydką pogodę. Do konserwacji skór anilinowych polecamy środek natłuszczający do skóry Elephant Leder Preserver. Niewielką ilość rozetrzeć na ściereczce i nanieść cienką warstwę. Nigdy nie stosować bezpośrednio na skórę, aby uniknąć powstania tłustych plam. Konserwacja nie zamieni tego rodzaju skóry na pigmentową skórę gładką, dlatego więc lepiej nie nosić wosku przy złej pogodzie czy błocie. Jeśli już plamy powstały, nie ma uniwersalnego środka. W takiej sytuacji przed czyszczeniem lepiej zasięgnąć porady. Na plamy świeże działa środek w sprayu, absorbujący tłuszcz: Odtłuszczacz w sprayu. Ponowne farbowanie lub całkowita zmiana koloru skór anilinowych jest możliwa tylko przy pewnych warunkach i powoduje, że skóra anilinowa staje się normalną skórą gładką. But traci na wartości i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee..........
zamiast wkur............. ludzi i siedzieć na necie. Ubierz sie i zajdź zapytać się czy je wymienia na inne lub reklamują. Nie szkoda Ci czasu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurrrrrrrrrrrr....
to po cholere robiąna zimę buty z takiej skory, moze mi to ktos wytlumaczyc?????przeciez widomo ze w zimie jest mokro i błoto wiec to jest nielogiczne ze buty sa wykonane z takiej skory:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuuuuur....ale jestem zł
i oddałam buty do reklamacji!!! Babka w sklepie powiedziała ze to ewidentnie jakiś defekt ze tak sie buty nie powinny zachowywać. Przetestowałyśmy inne buty skorzane pod tym kontem i zadne nie chłoneły wody i nie miały mokrych plam!! Także musztarda taka mądra byłaś a wcale nie mialas racji wiec nastepnym razem zamiast wyzywać innych to może sie troche wydeukuj i wtedy udzielaj tych swoich durmnowatych porad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuuuuur....ale jestem zł
wiedzilam ze cos jest z tymi butami nie tak tym bardziej ze zawsze kupuje buty skorzane. Ale musztarda i inne mądrale probowały mi wmowic ze widocznie chodziłam do tej pory w plastikowych bo to przeciez normalne ze na butach skorzanych robią sie mokre plamiska!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajna mamuska
Najwazniejsze, nigdy sie nie poddawac!!! Ciesze sie z toba autorko!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×