Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzia1991m

Alkohole na wesele czy starczy ? doradźcie

Polecane posty

Witam. Wesele mamy na ok 160 osób jednodniowe. Doradźcie czy starczy ;) wódka - 180 butelek 0,5 czysta de lux -wina - 32 butelki (niektóre 1l. białe, czerwone, różowe, wytrawne, słodkie, wszystkie rodzaje) -likier - 1 (nie wiemy czy dokupić, w sumie nie wiem czy ktoś pije takie słodkości na weselach) -wódki smakowe - 5 szt po 0,5l (wiśnia i cytryna) dodam jeszcze, że osób dorosłych ok 135 reszta dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8998
starczy, jeszcze zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropcia88
Moim zdaniem wódki dużo za dużo. Teraz już się tak nie chleje na weselach. W moim stronach liczy się 0,5 l na dorosłą głowę. I zawsze zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolinka olinka 2011
ja miałam 1 litr na osobę - czyli 180 butelek 0,5l - sobieskiego - nie było ostatecznie tylu gości - było ok 80 osob - nie pił też zespół alni kamerzysta Zostało ok 50 butelek - lepiej mieć za dużo, niż za mało ;) Wina mieliśmy 20 butelek - 2 rodzaje - biale polwytrawne i czerwone polslodkie - ale rozstawione na stolach a nie na "barku" - została połowa z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wódki za dużo
I jeszcze kiepska marka. Na 100 procent zostanie, no chyba, że rozkradną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43521
Powinno wystarczyć no chyba ze te 135 osób pochodzi z Rosji- to wtedy może być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaks czyjas zonka
a na wiejski stół musisz kupić lub ugotować dobrego bimbru55% ok 30litrów może braknąć mi 50l to zostało ok 7 litrów.bedą okupować a nie piją państwówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu twierdzisz, że słaba marka? Czysta de lux nie jest ani najtańsza (ok 19zł za 0,5) ani najgorsza... Na wielu weselach była i wydaje mi się, że to lepszy wybór od krupniku np, a nie mam zamiaru wydawać pieniędzy na coś co różni się tylko butelką i dokładać do każdej po 3-4zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu twierdzisz, że słaba marka? Czysta de lux nie jest ani najtańsza (ok 19zł za 0,5) ani najgorsza... Na wielu weselach była i wydaje mi się, że to lepszy wybór od krupniku np, a nie mam zamiaru wydawać pieniędzy na coś co różni się tylko butelką i dokładać do każdej po 3-4zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanizną jedzie.
Wbrew pozorom, nie tylko o butelkę chodzi. Mogłaś chociaż luksusową kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×