Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biedra jest droga

Czy można przeżyć za 300 zł. na żarcie i chemię?

Polecane posty

Gość Biedra jest droga

Pytanie do doświadczonych życiowo. Biedronka jest coraz droższa. Jaki sklep jest tańszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedra jest droga
podbijam, co dzisiaj nikt nie ma nic do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebecka-big2
zgadzam się - w biedronce bardzo podrożało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedra jest droga
no właśnie, nie tylko ja to zauważłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysyzysyszy
Auchan jest najtanszy. Ale ja np mieszkam daleko od niego wiec kiepsko. Lidl tez dosc tani mam blisko akurat. Pozatym czasem bardziej oplaca sie isc do baru mlecznego na obiad niz gotowac (jak jesz malo bo taki wiekszy obiad to i wiecej kosztuje) 300 na zycie i chemi to malo troche chyba ze jestes facetem i kupujesz paste do zebow, proszek do prania i szampon do wlosow tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebecka-big2
ale 300zł tylko na jedzenie wystarczyłoby mi spokojnie... Gorzej z chemią, ale to zależy, bo jest miesiąc, że nie wydam prawie nic,a jest miesiąc że wydam ze 300zł właśnie, bo wszystko się nagle kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedra jest droga
jestem kobietą. A ile kosztuje obiad w barze mlecznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedra jest droga
no powiedzmy, że zapas środków czystości mam na 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidl jest znacznie tańszy i
na dodatek można w nim płacić kartą. Produkty też sa dobre moim zdaniem (jak na żywność dyskontową oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysyzysyszy
Zalezy gdzie ja mam taki ulubiony gdzie kupie porcje pierogow za 5zl , nalesniki za 4, zupe za 2 zl. Ale juz obiad z miesem ziemniakami i surowka kosztuje 10-11 zl. Tez mam problem z kasa i narazie tego nie ogarniam ale staram sie jak moge :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedra jest droga
pytam bo mam szansę kupować obiady po 6 zł. Tzn jednodaniowy, w sensie drugie danie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedra jest droga
Wydaje mi się że żarcie w naszym kraju jest bardzo drogie, a przecież jedzenie to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my mamy 100 zl do 10
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysyzysyszy
no 6zl za obiad z ziemniakami i surowka to tanio aczkolwiek ja nigdy tego wszystkiego nie jestem w stanie zjesc wiec wole some same pierogi kupic czy nalesniki( a i tak wpycham na sile albo reszte zostawiam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedra jest droga
lidla mam daleko. Najbliżej Lewiatan, Biedronka, Polo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedra jest droga
ja jem dosyć dużo, lubię gotować, muszę poeksperymentować co ile wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateeeeeeeeeee
Wydaje mi się, że jest drożej przez ten vat, wcześniej pewnie zapasy sprzedawali, dlatego dopiero niedawno ceny podnieśli. Wg mnie w lidlu jest drożej i jakość produktów gorsza, polo i leviatan ok, chodzę tam, bo mają większy wybór świeżych mięs i wędlin, oraz niektóre produkty, których w Biedronce nie ma, jak np. moja kawa, ale na pewno jest drożej ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateeeeeeeeeee
Bary mleczne są super, jeżeli człowiek jest sam, nie trzeba gotować, stołowałam się tam za czasów studenckich, natomiast teraz na 3 osoby wolę ugotować, wyjdzie taniej jednak, chyba, że nie mam czasu, albo mam lenia, to zamawiam coś, albo wychodzimy gdzieś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MSka;)
nawet nie chodzi juz o te środki czystości,ale facet tak nie dba jak kobieta o higienę osobistą i urode,ile kobieta kosmetyków potrzebuje,na same mydła,żele,płyny,szampony,dezodoranty itp.ile kasy trzeba wydać... czy ja wiem 300zł to troche mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedra jest droga
muszę u tego Leviatana sprawdzić ceny, bo jeszcze tam nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedra jest droga
katee a jaka ta kawa? Jestem kawoszką i chętnie spróbuję co polecasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedra jest droga
Max ale jak u rolników? Na targu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×