Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzychu_p

Wymowa angielskiego

Polecane posty

Gość krzychu_p

Mam problemy z wymawianiem słów po angielsku, bo jestem samoukiem. Czy jestem w stanie nauczyc się akcentu w domu czy lepiej isc na dodatkowe lekcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penedama
jestes w stanie ogladaj bbc i cnn i wszystkie programy po angielsku, najwazniejsze jest osluchanie sie, a co do wymowy spotkaj sie z jakims kumplem, ktory dobrze mowi, albo wez jednorazowa lekcje z jakims stuentem anglistyki zeby sie dowiedziec zasad, pozniej sam zlapiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D;D:D:D
Sposobem jest śpiewanie piosenek po angielsku :P Wystarczy, że masz słowa piosenki, i już widzisz jak to się wszystko wymawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego
wszystkiego dodałabym tez filmy. ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...............oo
chyba nie ma sensu, ZEbyś szedł na dodatkowe lekcje, wystarczą Ćwiczenia w domu wedug mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest różnica
no ja się nie zgodze z wami; jest roznica kiedy uczysz się w szkole a kiedy samemu; potem dochodzi do tego, ze nie potrafisz się dogadac; bo akcent nie jest taki jaki być powinien; dobrze jest na lekcje konwersacji jakies; czy to do szkoly jakiejs językowej jak speak up czy na lekcje indywidualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi filmami i piosenkami dobry pomysl! Dzieki! A o szkole czy kursie pomysle, jak będę miał troche wiecej wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej połączyć jedno z drugim, czyli dalej uczyć się samemu, ale pójść też na dodatkowy kurs. Polecałbym ci szkołę Axon, tam mają profesjonalne podejście do klienta, oferują kursy w małych grupach i mają praktycznie same pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×