Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malastokrotka24

zalamana bezrobotna

Polecane posty

Juz rok szukam pracy u nikt nie chce mnie zatrudnić. A naprawdę jej szukam. Nie wiem juz co mam robic. Dodam ze jestem mloda mam 24 i naprawde zdolna i pracowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Business pajac
Ty Owner sie tak tu nie wymadrzaj. Naciagacz jestes, czy kto? Jakbys byl taki przedsiebiorczy, to nie siedzialbys na kafe, tylko kase zbijal!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Jekyl
Wiedziałem, że oszust będzie starał się zapolować na dziewczynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj w bankach pracy tymczasowej - czseto takie zatrudnienie konczy sie umowa na stale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za znalezienie tylko za poznanie metody szukania, która gwarantuje ... dalej patrz wyżej. Jeśli nie jesteś gotowa się uczyć, to bardzo mi przykro, ale będziesz ciągle miała problemy z pracą. A jeszcze gorzej będzie jak będziesz słuchała tych oszołomów forumowych. A właściwiej jednego, bo to jeden dureń, co piszy zmieniając nicki! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem w sieci coś takiego: http://www.kariera.com.pl/Twoja-Kariera/Wybierz-swoja-kariere/2011-03/Praca-na-miare-potrzeb-i-mozliwosci-praca-idealna Ktoś, a nawet bardzo wielu, po przeczytaniu tego powie, że to ma sens i jest takie mądre. Może i jest, tylko o ile jest pożyteczne? Niech taki bezrobotny ułoży sobie swoje wartości, pięknie i logicznie ubierze to w słowa i pójdzie z tym do pracodawcy. Ciekaw jestem - jak długo pracodawca będzie słuchał te bzdury zanim wyrzuci delikwenta z biura??? Pracodawcę gówno obchodzą wysokie duchowe, moralne i inne wartości i cudowne cechy kandydata. Jego interesuje tylko i wyłącznie jedno - jakiej wysokości ten kandydat przyniesie mi zyski?! Ale niektórzy dają się nabrać na tytuły i ładne angielskie nazwy firm coachingowych. Jest tych firm coraz więcej, a pracy ludzi mają coraz mniej. Ciekawy paradoks! A wystarczy wykazać się odrobiną pokory i pozwolić sobie grzecznie posłuchać co ma do powiedzenia osoba, która nie teoretyzuje z mądrą twarzą tylko realnie pracuje i zarabia solidne pieniądze, zamiast wyzywać go od oszustów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Jekyl
To nie twarz ! To RYJ knura !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilenka
Gdzie mieszkasz? Może miejsce nie to. W dużym mieście łatwiej. I jak szukasz? Masz dobrze napisane CV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już 2 lata szukam
i ciągle nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko dzięki
uważajcie na bisness owner to złodziej i oszust chciał mnie oszukac i wysepic 500 zł za pracę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×