Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

danullka

dobre kursy online

Polecane posty

Znacie dobre kursy angielskiego online, chce się zapisac na jakis ale nie wiem który wybrac. Macie cos sprawdzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam.....
Online nauka nie przkonywala mnie nigdy. Chyba lepiej isc na normalny kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hacjensa
A ja miałam kurs online i naprawdę jestem zadowolona :) Organizowała to szkoła w moim mieście ;) Trwało jakieś dwa miesiące, po 2 dni w tygodniu. Było ok :) Dużo gramatyki, ale też gadki po angielsku przez Skype :) Pewnie to program od szkoły jest zależny ;) Tak czy siak polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgoze się z toba, wkykupilam taki kurs i zalowalam, potem i tak musialam się zapisac do speakupa, aby podciągnąć braki przed matura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAMBadaa
Według mnie,jeśli ktoś chce się dobrze przygotować do matury, egzaminu, czy po prostu nauczyć mówić, etc. to najlepiej pójść na normalne, prywatne korepetycje Na takich kursach nie ma indywidualnego podejścia do ucznia, ucząc się z korepetytorem w formie 1:1 osiąga się o wiele lepsze wyniki,takie są moje spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hacjensa
olgas- wiesz, co szkoła to inny kurs :) Nie można tak wsadzać do jednego worka wszystkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldenia
ja też chodziłam do speakupa - w łodzi. do certyfikatu się przygotowywałam, stacjonarne dla mnie gora, według mnie kursy online sa kiepskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekujah
Ja znam jeszcze coś takiego jak english-by-phone, uczysz się z lektorem przez skype. Jak chcesz sprawdzić czy się spodoba to spróbuj darmowej rozmowy testowej, przy okazji dowiesz się swojej dotychczasowej znajomości języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×