Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość swiss81

Polecam dobry manicure Kraków

Polecane posty

Gość MAriannaa0
Ale to prawda, ze w Black Pearl robią najlepsze paznokcie, od wielu osób to słyszalam, sama jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam gabinet manifique przy ul.Dauna w Krakowie, szczególnie panią Natalię Natomiast nie polecam salonu next beauty concept, nie dość że kosmetyczki bardzo kiepsko robią manicure to jeszcze niedokładnie, szybko byle tylko zrobić, jestem bardzo nie zadowolona i po prostu beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku miesiecy chodze na manicure do Black Pearl i uwielbiam ten salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bylam w Black Pearl na manicure hybrydowym, polecam, slicznie wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataKraków45l
A ja wam mogę polecić salon Nails by Cudek w Krakowie przy ulicy przy ul. Wrocławskiej 8A w Studiu Fryzur - Euphoria. tel 883 993 850 Chodzę do tego salonu regularnie, zawsze jestem zadowolona! Mają niskie ceny i obsługa jest bardzo miła, polecam. link do fejsa: https://www.facebook.com/nails.by.cudek/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno robiłam sobie żele w Pure Diamond i mogę szczerze polecić. Płytka została opracowana bardzo dokładnie, pani nadała jej ładny kształt i zrobiła super wzorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkryłam świetny salon na Miodowej.Wszystko robią kosmetykami LOREAL, ceny są rewelacyjny nawet na studencką kieszeń. Salon Krakowska Perla na Miodowej 51 tel. 799931229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igunia098
Manicure polece w salonie Black Pearl przy ulicy Szlak, bardzo starannie wykonany i trwały, gdyby nie to, ze paznokcie rosna mi bardzo szybko, mogłąbym przychodzic raz w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się trafi na dobre miejsce to się do niego wraca. Ja jestem wierną klientką Karmel Kosmetyka, głównie chodzę tam na depilację pastą cukrową, ale też od czasu do czasu skuszę się na jakiś masaż albo zabieg na twarz. Dziewczyny dobrze wiedzą, co zrobić, jak sprawić, żebym poczuła się lepiej we własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaa 88
Ja byłam w zeszłym tygodniu w Salonie na Sławkowskiej 19. Mają tam też Fish spa, Ja nie skorzystałam ale moja przyjaciólka tak i była bardzo zadowolona , ja z kolei byłam na manicure hybrydowym. Naprawdę jestem mile zaskoczona, śliczne kolory, lokal utrzymany w bardzo dużej czystości, Paznokcie nie odpryskują i nie matowieją a do tego dostałam karte rabatową, gdzie zapłaciłam mniej niż u kosmetyczki co w domu robi. Podobno jest to nowy lokal i mają bardzo dobre ceny i kazdy jest obdaraowany zniżkami na kolejne wizyty. POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejti121
salonu urody eco backstage  bardzo fajny salon mają kosmetyki pochodzenia nie zwierzecego nie testowane na zwierzetach idelane dla wegan, kosmetyki organiczne naturalne nawet dzieci mogą mieć ich makijaże, kobiety w ciąży itd. https://www.facebook.com/ecobackstage/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od pół roku pazurki robię sobie w Pure Diamond (Krowoderskich Zuchów). Mają mega dokładną manicurzystkę, nie miałam chyba jeszcze tak ładnie zrobionych hybryd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinka1245
Polecam http://www.manicurekamyczkowy.pl. Fajna metoda na odrastające skórki. Dodatkowo kosmetyczka zrobiła mi bardzo dokładnie hybrydę, zdjęłam ją dopiero po 3 tygodniach. Czysto, miło i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego moze jeszcze skorzystaj z jakiegos masazu? Moze na http://homerehab.pl znajdziesz cos dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja_CHR
Dłonie są wizytówką każdej kobiety, dlatego nie rozumiem, kiedy panie o nie nie dbają. Raz na jakiś czas każdy może przecież pozwolić sobie na profesjonalny manicure w gabinecie kosmetycznym. Ja co trzy miesiące regularnie robię sobie zabiegi pielęgnujące w SCM Estetic i dzięki temu, że mam piękne zadbane dłonie czuje się młodziej i bardziej kobieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chodzę do Pure Diamond i jestem zadowolona. Żele trzymają się idealnie, robię je raz na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa333aa
dajcie spokój nie róbcie tego po co wam to hehehe ale jaja bo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_L
Ja jestem wierna Pani Monice z Twoje Mini Spa, zawsze rewelacyjnie wyjdą, wytrzymałe, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcona pozytywnymi opiniami zrobiłam sobie hybrydy w Pure Diamond i faktycznie super mają tam kosmetyczkę. Przyszłam ze zdjęciem wzorków, które bardzo mi się podobały i odtworzyła je 1:1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka94
Byłam ostatnio w MTTestetica, trafilam na promocje bo maja w wakacje klasyczny za 30 a hybryde za 50 wiec zrobilam hybryde. Szczerze mowiac to jak narazie najlepszy salon w jakim bylam a bywalam w wielu. Profesjonalizm, bezpieczenstwo, i mega atmosfera. Babeczki przesympatyczne! Hybryda trzyma sie juz drugi tydzień wiec warto. Obczajcie sobie ich fejsa tam mają portfolio -> mttestetica beauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja manicure hybrydowy OPI robię w Black Pearl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annmariee
A była już któraś z Was w J'adore Instytut http://jadoreinstytut.com/manicure/ ? Niedawno przeprowadziłam się do Krakowa i nie znam żadnych miejsc a ich oferta bardzo mi się podoba :) Niskie ceny ( już od 20 zł ) i możliwość zrobienia wielu zabiegów jak manicure hybrydowy czy japoński. Znacie to miejsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od roku robię sobie paznokcie w Pure Diamond przy Krowoderskich Zuchów. Polecam w szczególności jeśli lubicie misterne zdobienia - pracująca tu Pani specjalizuje się w nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiedziłam wiele stylistek paznokci, ale w końca dotarłam do tej z której jestem faktycznie zadowolona i pozostałam stałą klientką już od ponad 2lat. www.salonmagja.pl polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najładniejsze paznokietki to robią moim zdaniem na Bojki w Warsztacie Piękna. I hybrydy robią i zwykły menicure mają bardzo dużo kolorów, każda kobieta sobie coś wybierze. Wnętrze bardzo ładne. Kosmetyczki dbają o to by klientki wyszły z uśmiechem na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

Witam serdecznie, widzę że ktoś już przed mną wspomniał o salonie MAGJA, byłam ostatnio i ja, szczerze polecam. Hybryda, manicure jeśli chodzi o Kraków to to miejsce spełni oczekiwania najbardziej wymagających kobiet - https://salonmagja.pl/ Ja wykonywałam akurat przedłużenie żelem i efekt był lepszy od spodziewanego, warto sprawdzić ten salon ;) Serdeczności Kinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×