Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja mieszkam tu OK

dlaczego Polacy nie mieszkaja w Oklahoma City?

Polecane posty

Gość ja mieszkam tu OK

ja mieszkam i stwierdzam ze zyje sie zdecydowanie lepiej niz w Chicago czy Nj lub NY. Jest tu tanie zycie i bardzo duzo pracy w niektorych firmach nawet nie wymagaja doswiadczenia zawodowego ( bo to nabywasz w pracy tutaj) jezyk tez nie jest az tak wazny. mminimalna stawka na godzine to 9.50$ na reke zalezy jaki zawod, cena apartamentow od 350$ za 1 bedroom do 700$ za 2 zalezy do jakiego apartamentu prawie kazdy jest z basenem i silownia apartamenty zadbane, jest pelno bardzo dobrych uczelni uniwersytetow, bardzo tanie i piekne domy, nie ma problemow ze znalezieniem pracy. w calym miescie mieszka niestety 30 polskich rodzin, licze ze wkrotce przybedzie wiecej. Jesli ktos szuka oszczednosci polecam to miasto i ten stan mozna bardzo duzo pieniedzy zaoszczedzic w porownaniu do innych stanow, zycie tu jest najtansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stormcheeser
a ja chciałbym zamieszkać w tym stanie i to najlepiej w okolicy miasta Oklahoma City bo właśnie te wirówki mnie tam przyciągają i ilość świrów takich jak ja którzy chcą je ścigać i oglądać z bliska ;D a poza tym widać niezłe życie jest w tym stanie z tego co pisze kolega wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Moniaa_
No ja mieszkam w nudnym UK.. ;/ piekne jest tam chcialabym tam mieszkac ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss

siema siema a jak teraz po 4 latach sie tam mieszka ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss

sorry 8 w sumie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tornada szaleją

tam tornada rozwalają domy co roku, to teren tz. "tornado alley", nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×