Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dinnanna

zakldacie rocznym dzieciom teraz rekawiczki?

Polecane posty

Gość Dinnanna

tak jak wychodzicie z nimi na pacerki? moj synek zawsze jest cieplo ubrany i ogolnie caly jest cieplutki a lapki ma zimne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość needforspeed
tak nawet 3 latkowi :D moze oszalałam ale sama nosze ... wiatr jest zimny co z tego ze 11 stopni jak rece marzną ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinnanna
czy sa to rekawiczki takie z jednym paluszkiem? ja takie zakladalam ale maly ciagnie je zabkami i zdejmuje;/ cz przyzwyczai sie w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 21 miesięczniakowi zakładam, bo ma lody zamiast rąk a w rękawiczkach już cieplutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednym paluszkiem ale jeżeli ma bardzo długie rękawy, tak że całą rączkę schowasz, to moze nie zakładaj tylk oschowaj w rękaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość needforspeed
taa z jednym palcem bo te 5 palczaste odpadają . jak ściągnie będzie odczuwał zimno niech sam sie przekona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama27
ja zakladam - syn ma dokladnie rok - i zakladam 5 palczaste - przynajmniej może jeść chrupki i swobodnie palcami przebierać - ubieram w domu przed kurtką i niemam z tym problemu zadnego - ja też nosze bo od pchania wózka ręce sa lodowate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładam i sobie i dziecku - ma 18 msc . Rękawiczki z jednym palcem - moja też początkowo zdejmowała ale już się przyzwyczaiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Syn ma 11 miesięcy. Zakładam mu, zwłaszcza, że sama już noszę. Ma zimne ręce jeśli mu nie założę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×