Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

kiedy mogę dawać dziecku ciasto drożdzowe?

Polecane posty

mój ma praawie 10 miesięcy i znajoma już swojej dawała a ja sie boje...nie jestem pewna czy mu to nie zaszkodzi...kiedy dawaliscie swoim dzieciom np pizze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kailla21
pizze takiemu małemu dziecku? nie przesadzaj, nie zapychaj dziecka od małego takimi śmieciami, bo potem będzie chciało jeść tylko w mc donaldach i innych shitach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie pizze ja robie sama i ciasto i składniki tez nie są jakies złe bo zazwyczaj kłade szyneczke jakąś gotowaną albo parzoną pieczarki oregano keczupi ser żółty :) więc kiedy moge zaczac podawac dziecku takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryszja:)
ketchup odpada bo zawiera zazwyczaj ocet i konserwanty:O pieczarki -ja dawalam od skonczonego roczku ( najczesciej w postaci zupy pieczarkowej) ser zołty- ok,mozesz go zastapic mozarella, tez fajnie smakuje na pizzy ja pizze dla takiego maluszka jak twoj zrobilabym wlasnie z mozarelli,troche pomidorka,odrobina szyneczki-jesli potrafi pogryzc i zje-nic mu nie bedzie na pewno:) ps, wczoraj był tu topik,gdzie pisala dziewczyna ktora 1,5roczniakowi daje tylko miksowane, rozgniecione papki-powinna dzis poczytac ten topik,moze by jej dalo do myslenia:)niezły kontrast-10miesieczniak,ktory pogryzie pizze i poltoraroczniak,ktory je tylko papki:O:O dramat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.kiedy dawaliscie swoim dzieciom np pizze? - nie przepadam za tego typu daniami, jadamy sporadycznie, a córka spróbowała ok 1.6 roku nie wcześniej, 10 mc wg mnie to za małe dziecko na takie przysmaki. Ale rób co uważasz, Ty jesteś matką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgrsxh
Temat jest o cieście drożdzowym. Możesz dac dziecku troche poskubać, nic mu nie bedzie. Tylko takie domowe, nie kupne. Ja mojemu dawalam też troche murzynka sprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×