Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość migotka 85

Czy możliwe aby 3 lata po porodzie nadal leciała siara

Polecane posty

Gość migotka 85

Hej dziewczyny Mój problem wygląda tak urodziłam 3 lata temu dziecko karmiłam go zaledwie 2 tyg bo nie chciała więc odciągałam pokarm, nie pamiętam ile dokładnie ale kiedy było go mało przestałam. Jestem 3 lata po ciąży a z jednej piersi jak nacisnę nadal idzie mi mleko siara jest to takie gęste i lepkie, czy możliwe jest abym przez to miała zaburzenia hormonalne bardzo długo cykl. Nie mogę zajść w ciążę około 1 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka 85
Moja Pani ginekolog powiedziała mi że od tego mogę mieć wysoką prolaktynę i ciężko będzie mi zajść w ciążę.czym mam to zbić nawet piłam szałwię zawijałam bandaż ale to nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siara to jest pierwsze mleko po porodzie.Teraz to co leci to po prostu mleko i może to byc objawem wysokiej prolaktyny tak jak mówiła ginekolog.Jest taki lek ziołowy castagnus na obniżenie prolaktyny, który trzeba zażywać 3 miesiące.Jeśli prolaktyna jest wysoka to rzeczywiście moga być problemy z zajściem w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajjjddda
Ja po urodzeniu syna tak miałam. Karmiłam może tydzień bo dziecko nie chciało piersi. A mimo to po naciśnięciu sutków w obu piersiach pojawiały się krople siary. Przez 3 lata po porodzie!!! Później zaszłam w drugą ciążę. Urodziłam córkę, która karmiłam 6 miesięcy. Przeszłam na butelkę bo pokarm mi zanikł i teraz jestem 2,5 roku po porodzie córki i nic mi nie cieknie. Ani kropelka. PS. O drugą ciążę nie starałam się świadomie. Wpadka z prezerwatywą. Więc raczej nie miałam problemów z zajściem w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkolorowy
Miałam to samo, zrobiłam prolaktynę i wyniki były w porządku - zniknęło samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja mam 8-letnia corke i jeszcze mam siare i to ile....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli z jednej piersi to raczej nie od hormonów. Idź do ginekologa bo wyciek z piersi może świadczyć o nowotworze. Pewnie tak nie jest ale to sprawdź dla świętego spokoju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nic się nie martw. Idź do lekarza niech da skierowanie na zbadanie prolaktyny. Ja miałam tak 2,5 roku po porodzie (do tego czasu) i też tylko z jednej piersi leciał przezroczysty płyn . Nie jest to siara ale tak zwane pierwsze mleko (laktoza) która wypływa po intensywnym naciskaniu po kilka kropel. U mnie dlatego z jednej piersi bo praktycznie tylko z jednej córka piła, druga zawsze była mniej stymulowana i tam to mleko szybciej zanikało. Ja karmiłam odciągając przez pięć miesięcy ale nie było to jedyny pokarm córki bo była dokarmiana mm więc mleko mi szybko zanikało by pozostać w śladowej ilości. Obecnie mija trzeci rok, mleka w piersiach nie ma nic a nic. Dodam że pół roku temu kiedy jeszcze normalnie miałam to ala mleko ;) miałam też robioną prolaktynę i wynik był idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia Mala
Witam urodzilam synka 11mcy temu nie karmilam go piersia gdyz przechodzilam wtedy chorobe wiwku dziecego ospe wietrzna i nadal leci mi siara czy to normalne? Dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do ginekologa niech da ci coś na wypalenie bo samo nie przejdzie. Możesz mieć problemy z zajściem w ciążę następna. Ja tak miałam dopiero jak mi znikło mleko zaszłam w ciążę po raz drugi. A tegobgowna nie mogłam się pozbyć przez 6 lat po skończeniu karmienia a karmilam rok. Młody za 2,5 mies kończy 8 lat a ja mam termin zaraz po jego urodzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , ja też nie karmie juz 3 lata a leci mi od jakiegoś czasu pokarm... do tego strasznie mnie zaczęły sutki boleć i zrobiły się takie jak przy karmieniu.. Miał ktoś tak ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co na to ginekolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana

upp, moj syn ma 4,5roku, karmialam go piersią ok 8mies teraz zauwazylam, ze po nacisnieciu piersi leci mi pokarm (???) -ciecz jest mleczna i lepka, z obu piersi z kilku kanalikow dodam, ze od 4lat mam zalozona spirale, o co chodzi?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×