Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mam krzywe zęby

aparat ortodontyczny

Polecane posty

Gość nosił ktoś może
ten aparat clear aligner? jaki był całokowity koszt całego leczenia? jaką mieliście wadę zgryzu? i jak długo trwało leczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????????????
też jestem ciekawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????????????
nikt nie nosi takiego aparatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj na innych forach
jest juz pare osob które go nosiło wpisz w google clear aligner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????????????
kurcze chciałabym tak ja "osobiście" zapytać o kilka rzeczy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiks
ja własnie jestem w trakcie swojego pierwszego zestawu z pierwszego kompletu nakładek Clear Aligner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiczek24
Witam. Jest ktoś może z Górnego Śląska?? Gdzie zakładaliście aparat i jaka cena za stały metalowy?? Może polecicie jakąś/kiegoś orto. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edus
Witajcie, od czterech dni noszę clear aligner, uważam, że na rynku nie proponuje się lepszego rozwiązania. Faktycznie nie widać nc, ludzie nie cha uwierzyć jak otwieram usta i szerokao się usmiecham mówiąc, że mam aparat :) Narazie nie moge nic powiedziec, bo to dopiero cztrey dni, póki co mam za soba ostry ból początkowy, a dyscyplina noszenia jest jak najbardziej spełniania. Zdejmuję tylko do jedzenia, 20 minut 3 do 4 razy dziennie t maksimum wlaczenie z myciem zebow. Pozza tym nakładki trzena nosić minimum 20 h więc spokojnie się da. Plan leczenia mam na 7 miesięcy i po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edus
Witajcie, od czterech dni noszę clear aligner, uważam, że na rynku nie proponuje się lepszego rozwiązania. Faktycznie nie widać nc, ludzie nie cha uwierzyć jak otwieram usta i szerokao się usmiecham mówiąc, że mam aparat :) Narazie nie moge nic powiedziec, bo to dopiero cztrey dni, póki co mam za soba ostry ból początkowy, a dyscyplina noszenia jest jak najbardziej spełniania. Zdejmuję tylko do jedzenia, 20 minut 3 do 4 razy dziennie t maksimum wlaczenie z myciem zebow. Pozza tym nakładki trzena nosić minimum 20 h więc spokojnie się da. Plan leczenia mam na 7 miesięcy i po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie wiem jaki mam aparat, ortodontka nawet nie pytała się jaki chcę, czy lepszy, czy gorszy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro jade na zakładanie aparatu. Wiem za aparaty kosztują od 1800 zł do nawet 3 tysięcy ale to już w gre wchodzą jakieś takie niewidoczne ^^. Aparat zakłada sie na cały łuk i nosi w zaleznosci od tego jak bardz ma sie krzywe zęby.w moim przypadku to okolo 2 lat. Chodze do dentysty prywatnie i za kazda wizete płace 100- 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poprzedniej stronie ktoś wspominał o gabinecie dr Rojka w Olsztynie, mogę wiedzieć, ile taki nakładki kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam tylko na gorze i kosztowal 1200 zl plus wizyty co miesiac od 20-50 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupi ten clear alinger.przy zwyklym drutowym aparacie ludzie sie nie zdziwia jak troche seplenisz,a przy tym plastiku to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku się sepleni, ale potem idzie się przyzwyczaić. Przynajmniej mi się udało opanować to seplenienie. Tylko trochę mnie dziąsła bolały, ale teraz też już jest ok, Co do nakładek od doktora Rojka: koszt ich to 650 zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo, nie jest tak cenowo źle, może się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, ale napisz nam teraz ile tych nakładek od Rojka zamówiłaś? Ile miesięcy trzeba chodzić w nich, żeby było widać pierwsze rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuracja trwała 6 miesięcy. Pierwsze efekty? hmm, chyba jakoś po drugim miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nosiłam. :) Zakładałam go w http://dentalservice.pl/ . To bardzo dobra klinika ortodontyczna i stomatologiczna, teraz mam równiutkie ząbki i nie wstydzę się uśmiechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja teraz nosze aparat. Chodze do ortodonty do http://impladent.pl/uslugi/ortodoncja/ Mam juz do rok i juz widze roznice. Nie mialam jakiejs duzej wady zgryzu, ale jednak nawet troche pokrzywione zeby mi przeszkadzaly dlatego sie na niego zdecydowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszt zalezy od przychodni, moze byc to i 7 tysiecy albo 3,000 naprawde roznie :) ja polecam www.truszel.pl - zakladanie tutaj, zarowno cena dobra jak i naprawde mega wyspecjalizowany personel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez teraz nosze aparat typu tego zakrytego po wewnętrznej stronie zebow, w gabinecie www.ortodontawroclaw.com.pl zrobili mi takie cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaGłowacka33
Wszystko zależy od tego jaki aparat wybierzesz i jak długo potrwa leczenie!Ważne jest aby leczeniem ortodontycznym zaja się osoba kompetentna z doświadczeniem bo jak wiadomo z zębami nie ma żartów!Ja śmiało mogę polecić Ci panią Iwonę Gnach-Olejniczak z Wrocławia!Super ortodontka!Bardzo dobrze wspominam wizyty u pani doktor a efekt po zdjęciu aparatu byl i nadal jest rewelacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem bardzo zadowolona z leczenia i prostowania zębów w Stomatologii dr Cichonia! na prawdę dają radę, miło i kompleksowo! nic dodać nic ująć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt mają dokładną i dobrą opieką ortodontyczną! i szczerze mówiąc nie wachałabym się przed tym żeby tam jeszcze raz pójść bo na serio warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×