Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

papilocik

góry zimą :)

Polecane posty

czesc! słuchajcie, w tą zimę chcę tradycyjnie wyjechac na narty, ale nie chce juz aby to bylo w zakopanem :) Moze macie jakies ulubione, fajne, tanie miejsca, gdzie mozna pospacerowac, pojezdzic na nartach i milo spedzic czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulqa
ZAKOPANE:) Jak dla mnie nie ma, żadnego innego tak urokliwego miejsca!!! Byłam w Karpaczu, w Szklarskiej, w Szczawnicy, ale to nie to samo!!! Tylko ZAKOPANE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi, znasz jakieś stoki w zakopanem? Bo ja zawsze dojeżdżałam do białki, a teraz nie będziemy miec samochodu do dyspozycji wiec wypadaloby coś blizej znalezc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulqa
My również zazwyczaj jeździmy do Białki, jeśli zostajemy w Zakopcu to Szymaszkowa, Nosal, Gubałówka, Harneda, zazwyczaj jakiś bus Cię dowiezie, jeśli nie auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, chyba znowu wybierzemy się do Zakopanego, w zasadzie zawsze tam jeździłam, ale faktycznie, jest się gdzie wieczorem przejsc, mozna zrobic zakupy w normalnym supermarkecie no i podsumowujac to jest co robic, chyba rozwialas moje wątpliwosci :) A moze masz jakies ulubione kwatery, albo pensjonat? Ja zazwyczaj jezdzilam "do Zośki", ale miejsce to na pewno w tym sezonie zmienię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulqa
Ja od czterech lat byłam w Zakopanym w okresie noworocznym, ale w tym roku znajomi się zbuntowali i już nie chcą jechać tam w tym okresie. Jak dla mnie to najlepszy okres na tak urokliwe miejsce uwielbiam je!!My zazwyczaj jeździliśmy do Paprotki kwatera jest na Sienkiewicza równoległa ul do Krupówek, aczkolwiek jak teraz byliśmy na weekendzie majowym wynajęliśmy apartamenty na Brzozowej koło dworca PKS super miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×