Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ostra laska?

Wg niego jestem zbyt ostra w lozku

Polecane posty

Gość Ostra laska?

Dlatego ze lubię mocne ugryzienia bicie, dopiero poznajemy swoje temperamenty w lozku, i niestety ja jestem dla niego zbyt ostra, a on dla mnie zbyt delikatny. Dlatego chcialam zakończyć ta znajomość mówiąc ze nie pasujeny do siebie pod tym względem, a dla mnie ta sfera jest ważna. Jednak on mowi ze chce byc ze mna i postara sie podołać mym oczekiwaniom. Choc zaznaczam ze nie chce by cokolwiek robil na siłę. No ale, postanowiłam dać nam szansę i kiedy tylko jest rozmowa o seksie to wg niego ja powinnam troche zmienic swoje upodobania i preferencje. To ma byc kompromis? Chyba nie warto tego ciągnąć dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem jesli sex jest dla ciebie najwarzniejszy w z wiązku to nie warto jesli uwarzasz ze to dodatek jak wiekszośc społeczenstwa to warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkooda mi
Twojego faceta bo widać że Mu na Tobie zależy a dla Ciebie chyba ważniejszy jest seks ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaoo pomarańcz
Ja to lubie w łurzku, jak lerze jak kłoda a facet sie na mnie patrza :classic_cool: I się obsługuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedawno oglądałam dług
oczywiście, że seks w związku jest ważny. Związki, małżeństwa często rozpadają się właśnie z tego powodu. To takie ogniwo zapalne. Potem są zdrady i rozwody. Jeśli nie potrafi cie usatysfakcjonować, to warto rozważyć zerwanie. Chyba, że zmieni się dla ciebie i też mu to przypasuje. Bo zadowoleni powinniście być oboje. Krew nie woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganta
Ej masz, skopiuj sobie - ż, . , . , . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem jesli sex jest dla ciebie najwarzniejszy w z wiązku to nie warto jesli uwarzasz ze to dodatek jak wiekszośc społeczenstwa to warto każdy lubi inne formy tych "dodatków". autorka nigdzie nie napisała, że seks jest dla niej najważniejszy tylko, że jest ważny. tak samo jak dla większości społeczeństwa. ma sobie na czyjeś życzenie zmienić temperament? chciała zakończyć znajomość, bo widzi, że do siebie nie pasują w łóżku, moim zdaniem zachowanie normalne. nienormalne natomiast będzie, jeśli będzie udawała przed tym kolesiem, po to, żeby on był zadowolony. przecież z tego na dłuższą metę nic nie będzie, szczególnie, że facet już pokazał, że to ona ma się zmienić, nie on, czyli kompromis odpada. ja tu przyszłości nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b gnbhnjhmnj
znajdż sobie jakiegoś sadyste-dewianta który bedzie widział przyjemnosć w szmaceniu się i biciu, a tego faceta zostaw - niech znajdzie sobie ''normalną'' 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedawno oglądałam dług
po prostu się nie dopasowali a im szybciej to zrozumieją, tym lepiej. Młode lata rządzą się swoimi prawami. I dlaczego dziewczyna ma zrezygnować ze swojego ostrego rypanka, bo tak chce facet? Gdyby mu zależało, to by się inaczej zachował w łóżku a nie kazał jej zwolnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestem o kilka poziomów wyrzej od was bo nie potrafił bym sie kłucic z moją Piekną o sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei zaszczepiajcie jej jakiegoś durnego poczucia winy. Sama chyba wiesz co na tą chwile się liczy? Daj mu czas może 2 tygodnie . Zgódz się warunkowo. jezeli bedzie nadal źle zrób jak uważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona miala inny nik
''Gdyby mu zależało, to by się inaczej zachował w łóżku a nie kazał jej zwolnić.'' haha, durna gadka, bo to samo można powiedzieć o niej - gdyby jej zależało to by zwolniła a nie namawiała go do czegoś czego on w seksie nie lubi, i ktoś wyżej ma rację- niech go zostawi i znajdzie innego, typ ''normalny'' nie dogada się z typem ''ostrym'' w łóżku, ''aha i to nie kwestia temperamentu tylko preferencji i pewnych skłonności(lub ich braku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra powiedz jak to robisz :D ja jestem w lozku potwornie spokojna i chce to zmienic ale nie potrafie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namietna_aga_28
Mam radę - oddaj mi swojego faceta :D Ja właśnie takich szukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedawno oglądałam dług
można, ale on miał się postarać podołać jej oczekiwaniom, a nie podołał. Ona dała mu szansę na zmianę. Nic nie wspomniała o tym ,że to ona się dla niego zmieni. A on jej obiecał. Obiecanki cacanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostra laska?
Nie patrzę na niego tylko przez pryzmat seksu. Nasza znajomość zaczęła sie 5 miesiecy temu a od dwóch miesiecy mecze sie z nim po prostu w lozku. Dlatego nie chce żadnych zdrad. Seks jest wazny. Dla mnie bardzo. Ale moge wytłumaczyć to tak. Jest ważne dla mnie spełnienie seksualne jesli czuje z ta osoba jakas więź, Badz jestem w niej zakochana. A nie uprawian seksu od tak, z byle kim, bo to lubię. Żałuję ze nam sie nie układa. I szkoda tez ze on oczekuje tylko zmian w mojej osobie. Dlatego tez zakończe ten związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostra laska?
nigdy go do niczego nie zmuszałam. Gdy któryś raz z kolei poprosiłam go o pewną rzecz. Np by pociągnął mnie za włosy, czy lekko przydusil, lub powiedzial chociaż cos pikantnego, nazwał mnie choc swoją suczka, to on mowil ze on tak nie moze. No to zrozumiałam go i sobie juz odpuściłam. Ale dlaczego mam sie męczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostra laska?
nigdy go do niczego nie zmuszałam. Gdy któryś raz z kolei poprosiłam go o pewną rzecz. Np by pociągnął mnie za włosy, czy lekko przydusil, lub powiedzial chociaż cos pikantnego, nazwał mnie choc swoją suczka, to on mowil ze on tak nie moze. No to zrozumiałam go i sobie juz odpuściłam. Ale dlaczego mam sie męczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedawno oglądałam dług
gdyby twoja partnerka powiedziała ci, ze jestes byle jaki w łóżku ,to nie byłoby dla ciebie żadnego problemu? Zwłaszcza, gdyby związek się dopiero zaczynał? I jeśli byś wiedział, że się dla niej nie zmienisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w to nie plątaj bo to nie moja sprawa ale tak podsumowójąc to czujesz sie nie spełniona bo nikt cienie dusi, ciągnie za włosy i nie nazywa suką dośc dziwne nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17425666
ależ autorko, przecież już ci powiedzieli co będzie najlepsze w takiej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIeDoZatrzymania
mam ten sam problem tez uwielbiam ostro. ciagniecie za wlosy to podstawa ale do wszystkich nieznajacych sie!! nie jakies mocne (kazdy doswiadczony facet wie jak to zrobic z wyczuciem ) moj poprzedni chlopak gdy mu mowilam o moich fantazjach ze marzy mi sie jakis policzek ,przyduszenie mowil ze nie umie tak .ale teraz poznalam faceta ktory uwilebbuia jak ja jestem ostra i on tez jest.dam wam moj scenariusz :)byc ostra suczka dla faceta nie oznacza ze chce ja zeszmacic !! dla nich kobieta powinna byc w lozku dziwka i nie widza w tym nic zlego za to je wlasnie kochaja. tak jak jeden forumowicz tutaj odpisal: mezczyzn podnieca jak kobieta nie ma zachamowan lubi w kazda dziurke byc posuwana, gdy bierze do ust tak mocno ze az sie dlawi,gdy wtedyleca jej lzy z tego ze tak gleboko bo to naturalny odruch.rozmazany makijaz to dla faceta podniecajacy widok!! podniecaja ich tez krotkie wulgarne slowa,polecenia. ale drogie kobiety czy i nas to nie podnieca?uwielbiam kiedy moj facet mowi do mnie krotkie slowa lub wyznania np:tak jecz,tak lubie" scenariusz na ostry sex ?? przebierz sie za pielegniarke gwaltownie rzuc go na lozku nic do niego nie mow tylko zepnij mu rece rozloz mu nogi to ich tez podnieca. kup wczesniej np hiszpanska muche afrodyzjak i kaz mu ja wypic jakby byl twoim pacjentem i mial wypic lekarstwo.wersja hard,wez strzykawke i zapytaj "boisz sie zastrzykow?nie boj sie nie bedzie bolalo i podejdz do niego i zachowuj sie jakbys za chwile miala go ukluc .ale odwlekaj ta chwile bo pamietaj strach wywoluje podniecenie!!!!!! :) im dluzej bedzie czekal na to az go uklujesz tym bardziej bedzie podniecony:) to samo mozesz zrobic z nozem,przeciez jestes pielegniarka-wolno ci:) nikt nie mowi ze na prawde masz to zrobic ale podnieci go juz sam widok tego ze bierzesz noz:) mozesz powiedziec " bozeeeeeee nawet nie wiesz jak mam ochote cie naciac,nie powstrzyma sie"on bedzie cie prosil zebys tego nie robila a ty poweidz"zamknij sie !!" bedzie mega podniecony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale żenuato
jak nie chce nawet pociągnąć za włosy czy nazwać suką to żenua, kopnij go w dupę to ciota jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIeDoZatrzymania
nie chodzi o to aby kopnac kogos w dupe jak to napisales.chodzsi o to by rozmawiac i przelamywac razem lody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×