Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ostra laska?

Wg niego jestem zbyt ostra w lozku

Polecane posty

Gość Anony mouse z pracy
Tez tak mialem, ze sie wystraszylem oczekiwan. Byla powiedziala, ze lubi SM, mialem ja ponizac w lozku itp. - nie potrafilem. Troche lat minelo, no przyznam sie, troche ksiazek przeczytalem, przemyslalem kilka spraw, teraz jak poznaje nowa dziewczyne, to od razu jestem ostry - ale wlasnie tak jak piszesz, z limitami, "grzecznie". Zadnego chamskiego ciagniecia za wlosy, ale udawane pomiatanie, wyzywanie i "bezpieczny gwalt"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIeDoZatrzymania
do anony mouse . jestes mezczyzna wiec jakbys mogl napisac jaki scenariusz ostrego sexu z kobieta ci sie podoba?co ona powinna robic ?jak kobieta ma byc ostra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu1452663
Osobiście uwielbiam jak laska jest ostra w łóżku. Lubię jak w trakcie sexu wbija paznokcie w moje ciało, drapie nawet do krwi. Z obecną partnerką kochamy się prawie każdej nocy, ona zawsze dochodząc wbija swe pazurki w moje plecy, czasem klatę. Nigdy nie zdążą zagoić się poprzednie rany a już mam nowe, albo stare rozdrapane. Ale mnie to absolutnie nie przeszkadza. Lubię ból w łóżku. Podnieca mnie to na maxa, a poza tym czuję, że mojej małej jest dobrze. Zabawy opisane przez NIeDoZatrzymania też są bardzo podniecające. Niedawno moja dziewczyna czekała na mnie w seksownej bieliźnie, gdy wróciłem z pracy. Nie powiedziała ani słowa tylko rozerwała mi gwałtownie koszulę, pchnęła na łóżko i przykuła kajdankami ręce i nogi do ramy łóżka, wcześniej pozbawiwszy mnie całkiem koszuli i spodni. Potem usiadła na moim kroczu, mocno wbiła paznokcie w moją klatę i zadrapała aż do krwi, po czym wzięła nóż i zaczęła jego szpicem jeździć po moim torsie, twarzy, pod pachami, następnie doszła do bokserek. Wsadziła do nich nóż i drapała szpicem w okolicach pachwin, potem jednym ruchem rozcięła moje bokserki. Myślałem, że już wtedy eksploduję. Zaczęliśmy się namiętnie całować, chciałem w nią wejść, ale ona nadal się mną bawiła, jeżdżąc nożem po moim ciele. W pewnym momencie niechcący mnie przecięła na ramieniu. Przestraszyła się bardzo i już chciała kończyć grę, ale mnie ten ból podniecił jeszcze bardziej i zaczęliśmy się kochać jak szaleni. Rana dosyć mocno krwawiła, a my i pościel pobrudziliśmy się krwią. To była niezapomniana noc. Już czekam na następne jest pomysły, nawet gdybym miał znowu zostać ranny. Teraz zamówiliśmy zestaw batów i pejczy. Mam zostać jej niewolnikiem, a ona moją panią i treserką. Pierwsze dwie chłosty mam już za sobą. Pierwsza była w sumie delikatna. Kolejna z******tym pejczem, który jednak dosyć mocno zranił i ponacinał moją skórę, więc plecy mam pełne ran, ale było warto. Polecam takie ostre zabawy wszystkim. Dla każdego faceta będzie to niezapomniane przeżycie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafi suką nazwać?A to cioteczka.Mój non stop tak do mnie mówi podczas seksu.I trzyma za włosie jak mnie od tylca bierze.A ja drę się,żeby p*ił swoją k*wę ostro.To go kręci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętaj że im dalej w las tym więcej drzew co następne sra//nie na klatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak im się to spodoba, to co tobie do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×