Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiaulagg

facet bez pracy

Polecane posty

Gość kasiaulagg

Mój partner-40 letni , zdrowy mężczyzna, z którym mieszkam od roku-ma ciągłe problemy z pracą.Oczywiście mieszkamy u mnie.Na poczatku znajomości rozwiązała się firma w której pracował i od tej pory przez 2 miesiące niczego innego nie znalazł a potem zabrał się za budowlankę-remonty itp-na czarno.Zarabia śmieszna pieniądze,oczywiście nieregularnie-jeśli jest zlecenie i jeśli w terminie zapłacą-średnio 1000 zł na miesiąc!! z czego połowę wydaje na dojazdy do pracy.Nigdy nie spytał z czego płacę opłaty z a mieszkanie, media itp.Pracuje solidnie-to widzę-ale ja mam już dość utrzymywania rodziny i mieszkania.Każda rozmowa o zmianie pracy czy szukaniu innej kończy się awanturą-on się OBRAŻA i twierdzi, że go NACISKAM!.To chyba nie jest normalna sytuacja.na dodatek twierdzi , że jestem materialistką.Czy on ma jakieś poronione zdanie na temat finansów w związku czy ze mną jest coś nie tak ??? Dodam, że na auto tez mu pożyczyłam-,iał spłacać raty w banku po 150 zł ale przecież nie ma więc płacę ja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaulagg
Poradźcie proszę co robić z takim przypadkiem??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 16 Kielce
Kopa w dupę i już. Facet bez kasy jest nic nie warty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaką rodzinę hahaha
jaka rodzina szmato? dajesz dupy na kocią łapę konkubinowi, gdzie tu rodzina?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie jesteście małżeństwem i nie macie dzieci, po prostu kazałabym mu się wyprowadzić. jest dorosły, niech się sam troszczy o siebie. nazywać materialistką kobietę, która ma dość darmozjada i chce jedynie, żeby przynajmniej postarał się znaleźć nieco lepszą pracę za nieco większe pieniądze i dołożył się do domowego budżetu jest grubą przesadą i świadczy tylko i wyłącznie negatywnie o tym panu. znalazł sobie spokojną przystań u Ciebie, za nic nie musi płacić, to co mu zostaje z wypłaty zapewne przeznacza wyłącznie na swoje drobne przyjemności i tak mu wygodnie. facet bez ambicji, typowy polaczek (nawiasem mówiąc najeżdżający zapewne na Arabów i innych "brudasów", a robiący dokładnie to samo co oni), który zwala się na głowę kobiecie, żeby mieć wikt i opierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvfgdghjhjhjghkkl
a ona ma ambicje? dupy daje takiemu jeszcze? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
facet bez pracy = nie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulagg
Dziękuję za poważne odpowiedzi.Tych typu od Basi 16 nie skomentuję-każdy sądzi po sobie.Własnie pożegnałam się z darmozjadem.Nie życzę nikomu-nawt Basi 16 i innym -takich doświadczeń.Kasia .Ps.Jesli to forum czyta Justnyna T.z Tarnowskich Gór lat 45 to proszę o kontakt-chyba mamy do czynienia z tym samym panem..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulagg
PRZEPASZAM BASIĘ-Z NIĄ CAŁKOWICIE SIĘ ZGADZAM.Chodziłomi o inne niewybredne odpowiedzi.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×