Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gurpreetka

13 dni po okresie czy moge zajsc w ciaze??

Polecane posty

Gość Gurpreetka
Robiłam dzisiaj test . Ale po poludniu. JEDNA MOCNA GRUBA KRECHA ;( yhh.... ;(( ale ta sobie mysle.... bo zawsze mialam cykle 28 dniwoe lecz w zeszlym miesiacu 1.. wiec pomyslalam ze moze okres dostane za 3 dni 11tego... dodam ze dzisiaj nie dostalam.... nawet ne boli mnei brzuch jak na okres nic kompletnie a zawsze klka dni przed brzuch dawal o sobie znac i mialam bardzo przerzoczysty sluz a teraz czuje sie 'tam po prostu sucho' ... czytalam tez ze niektore kobiety robily test 2-3 dni przed miesiaczka i wychodzily negatywne a w dzieh miesiaczki badz jeden po pozytywne.. wiec nie wiem.. ale nie wydaje mi sie ze tym razem zaszlam w ciaze... co myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurpreetka
mialo tam byc cykl *31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina111984
oj nie wiem co powiedziec, zrób test pojutrze z rana i juz powinno byc to pewne :) szanse na zajscie w ciąze za 1 razem są małe, tylko coniektórym się udaje ;) głowa do góry :) A jesli chodzi o śluz, to ja przed okresem tez mam jakos sucho i jest biały i klejący... w tym cyklu w sumie wogóle śluzu płodnego nie zauważyłam... ale za 2 dni okres mi się konczy wiec znów czas na przyjmeną część płodzenia, hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boziuuu...!
Gurpreetka jesteś idiotką, piszesz że kochałaś się w dni płodne i pytasz się innych idiotek o szanse zajścia w ciążę, ty nie wiesz one będą wiedziały... masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurpreetka
Sama jestes idiotką...... jak juz wtykasz nos w temat to przeczytaj topik od pierwszego do ostatniego postu. Pytam o doswiadczenia innych kobiet bo moze ktos mial taka sama sytuacje a nie o to czy ktos jest medium i przepowie mi ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurpreetka
i nie wiem dlaczego okreslasz rezte dziewczyn idiotkami? nie mierz ludzi swoja miara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina111984
taka to własnie jest kafeteria :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina111984
gurpreetka jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurpreetka
Ja jak okresu nie mialam tak nie mam. Nawet sie nie czuje jak na okres a zawsze 2-3 dni przed boli mnie brzuch, mam lejac sie sluz i ogolnie jakas drazliwa bywam. A teraz nic. Ale dziwna sytuacja mi sie zdarzyla. Bo robilam test ciazowy dzis i wyszedl negatywny ( tak myslalam....) odlozylam test na stoliku po jakims czasie weszlam do pokoju bo pozadkowalam rzeczy i chcialam wyrzucic test. Ale cos mnie drgnelo i spojrzalam na niego jeszcze raz.. A tam druga cieniutka mega blada jasna kreseczka ale widoczna na pierwszy rzut oka. Spojrzalam dokladniej bo niedowierzalam. Lecz nie wiem co o tym myslec bo tak naprawde nie wiem ile czasu minelo od pozostawienia testu do pojawienia sie 2 kreski. Gdyz wiem iz po 20 min test jest niewazny. Wiec tak naprawde nie wiem... Ale wydaje mi sie ze test jest niewazny. W poniedzialek jade na badanie krwie beta i wszystko wkoncu sie wyjaSNI JAK MYSLISZ TEST NIEWAZNY? I JAK U CIEBIE ? DZIALASZ COS ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metoda termiczno-objawowa
Też się martwiłam tymi dniami płodnymi i niepłodnymi. Zaczęłam się interesować metodą termiczno-obajwową i czuję się bardziej pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talarek
Test jest na pewno niewazny, po takim czasie spozniajacej sie@ krechy by wyskoczyly jak byk od razu! nie nakrecaj sie bo to mozle blokowac@...tez mialam podobna syt. z tym ze u mnie druga kreska pojawila sie po ok 8- 10 maks. min.juz myslalam ze ciaza, ale to byl ten efekt jakis tam polaryzacyjny i rekacja chemiczna, choc roilam spore ilosci testow nigdy tak nie mialam i co sobie nie nawkrecalam ni naczytalam itp. no ale ciazy brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurpreetka
a na czym polega metoda objawow- termiczna? nigdy nie slyszalam o czyms takim ;-) tak wiem wiem staram sie nie nakrecac ... zreszta wiem ze i ta nie bede w ciazy tym razem no coz trudno ;) tylko za kazdym razem jak sie nie udaje martwie sie czy nie jestem bezplodna ....... : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie było tak: okres powinnam dostać ok 13.09 11 nie wytrzymałam i zrobiłam wieczorem test - baaardzo blada druga kreska, 12, 13, 14, 17 równie blada (miałam trochę tych testów z allegro, więc mogłam próbować ;) W końcu stwierdzam. że poczekam kilka dni, no i 24 już dwie takie same grube krechy :D:D:D wiec może i u Ciebie będzie podobnie ;) (aha - cykle miałam podobne do Twoich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurpreetka
agrataka------------ > wiesz ja watpie ze jestem w ciazy . Bo Ty mowisz ze uCiebie odrazu wyskakiwaly te bladziutkie nawet kreseczki. A u mnie na pierwszym tescie nic. ( pierwszy zrobilam 9 dni po stosunku ) i jedna gruba mocna krecha. Nawet pod swiatlem staralam sie zobaczyc te druga ale NIC kompletnie NIC ;) A drugi robilam dzis czyli praktycznie 2 dni po okresie. ( przy cyklach 28 ale zakladajac ze np dostane tym razem w 31 dniu to licze sie z tym iz jutro jeszcze moge dostac aczkolwiek nie czje sie jak na okres naprawde ;/ ) w poniedzialek umowiona jestem na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina111984
gurpreetka mi z synkiem tak własnie wyszło- druga blada krecha wyszła po dłuzszym czasie niz 20 min, bo tez wziełam go zeby wywalic a tam kreska, na drugi dzien powtórzyłam z rana jeszcze raz i wyszła tak samo blada ale juz po jakis 5 min. Ja tam mysle ze jestem w ciąży :) ok idę budzić tą moją bladą drugą kreske :D bo za długo juz spi ;) My póki co nic, trzeba sie brac za robote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina111984
jak tam wynik bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina111984
a tam wyżej miało byc ze ja tam mysle ze jestes w ciązy a nie ze ja jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurpreetka
nie jestem..beta negatywna ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina111984
oj jaka szkoda.... co pewnie przez to czekanie i stres ci się okres spoznia... ale to dopiero pierwszy cykl więc głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu nie chodzi o normy
no właśnie dlatego nie ma się co od razu nakręcać. Wiadomo że każdy chce tak od razu ale trzeba się czasem wstrzymać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina111984
tak więc gurpreetka nie ma co sie nakręcać :D trzeba działać :D Widzisz, to mój 3 cykl starań i nie wiadomo co będzie, z synem zaszłam w drugim- teraz nie wyszło... a tak wogóle to sie zastanawiałam nad Twoim wpisem: "tylko za kazdym razem jak sie nie udaje martwie sie czy nie jestem bezplodna ....... : / " przeciez to był Twój pierwszy cykl, to jakie za każdym razem? Zabrzmiało jakbyś conajmniej rok się starała :P A wogóle to ile masz latek? I jak mąż do tego podchodzi? bierzesz kwas foliowy? bo ja juz z dobre poł roku łykam. Teraz to tylko czekaj na @ i do roboty :) sama przyjemnosc hehe ;) a potem tulić maleństwo- bezcenne, woóle okres ciązy to był dla mnie jak bajka, pierwsze ruchy, rosnący brzuch, podglądanie malucha na usg, cos pięknego :) Dlatego teraz jak juz wiem jak to jest, jeszcze bardzie chciałabym juz juz teraz, ale nie da sie, wiec trzeba do tego podchodzić z dystansem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia9876
Gurpetka będzie dobrze :) Nowy cykl nowe nadzieje :) Zobaczysz zajdziesz szybko, tylko nie możesz się martwić i nakręcać. A może spróbuj np testera owulacyjnego, będziesz pewniejsza dni płodnych. Ja używałam afrodyty. Przynajmniej wyliczanki miałam z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina111984
nam sie chyba udało :) nie chcę zapeszać, czekam na wynik bety, ale 3 testy pokazały bladą kreseczke po kilku minutach (jutro powinnam miec okres)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina111984
udało się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaftanik niebieski
Gratulije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×