Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela666

CZY TAK DA RADE ZAJSC W CIAZE?? POMOCY !!

Polecane posty

Gość izabela666

Rok temu kochalam sie z chlopakiem bez gumki, przez ten rok dostawalam okres normalnie co miesiac obfity i bardzo bolesny! bylam pare razy u ginekologa na kontroli robione mialam usg i podstawowe badania ! od roku nie uprawiam sexu ale od wczoraj mam powiekszony brzuch i bardzo bola mnie jajniki, czy to ciaza?? czy te plemniki moglyby przetrwac rok i teraz moglo dosjsc do zaplodnienia?? prosze o odp bo glupio mi o to pytac gina... dziekuje za odp z gory pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 latkii
tak, plemniki zyja nawet 3 lata wiec mozesz byc w ciązy , ba nawet juz zaawansowanej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciąża jak u słonia.
Tego jeszcze nie było.Najgłupszy temat kafeterii!!! Porażka normalnie. Dziewczyno gdzie się podział twój mózg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no..trzymajcie mnie bo padne ze smiechu...normalnie prowokacja stulecia....głupia babo plemniki zyja gora 7 dni..a ta tu rok by chciala dobre sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdxd
do szkoly by sie przydalo na biologie pojsc bo ktos nie sluchal jak byla o tym mowa plemnik moze przezyc do okolo 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 latkii
co Wy gadacie, plemniki zeyją ponad 3 lata!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udalo sie !
wszystkie plemniki sie magazynuja i zyja tyle ile my:P pewnie od plemnikow nadmiaru rosnie ci brzuch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×