Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izusiowa mama

Nie wiem co zrobić, poradzcie młode mamy.

Polecane posty

Gość Izusiowa mama

Miesiąc temu odeszłam z pracy (po 6 latach) Dostałam propozycję dyrektora regionalnego dla placówek getinbanku oddziałów hipotecznych. Za pierwszym razem odmówiłam, ale pracodawca był nie ugięty. Spotkał się ze mną drugi raz i 2h namawiał do pracy. W końcu mimo obaw zgodziłam się. Martwię się, że nie podobałam czasowo. - robię 2 kierunki studiów podyplomowych, - od marca robię 2 półroczne praktyki zawodowe, - do tego mam 1,5 roczne dziecko, - czekam w adopcji na drugie dziecko!!!! - no i w 2012 planuje tworzyć swoja firmę (a to wiąże się z zakupem lokalu, czyli załatwieniem kredytu, dotacji, zatrudnieniem ludzi, remontem tegoż lokalu). Mam też zająć się Mazurami, gdzie jest 5 placówek. Oferta świetna. Pracodawca przemiły gość, klimat pracy fajny. Warunki pracy całkiem niezłe. Jest jedno ale, kurcze nie jestem supermenem. Nie mam zwyczaju zawalać powierzonego mi zadania. Boje się, ze fizycznie po prostu nie dam raty. Mówiłam o tym pracodawcy, ale on naprawdę we mnie wierzy, że dam radę.... Nie wiem. Pracę mam zacząć od 2 listopada. Hmmm, dostanę auto służbowe, telefon, laptopa. No ale Mazury to co najmniej raz na miesiąc tydzień po za domem, a moja córeczka jest taka mała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaaaaaaaaaaaa
Ile masz lat? Bo widzac ze masz swietne zycie:) zawodowe i rodzinne do tego adopcja chyle czola i gratuluje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwalisz sie czy zalisz.......
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadzidziusia
Ale w czym tu jest problem, bo nie bardzo wiem??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylica okropnica
wow tylko pogratulować!!! Zazdroszczę takiego stanowiska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhdsfsdfsd
pochwalić sie chciała głupia pizda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×