Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Krzysztof58

Nadciśnienie

Polecane posty

Gość gość
Dla mnie Senior jest optymalny, mieliśmy już różne ciśnieniomierze w domu i zawsze coś było nie tak. Ten robi badanie szybko i jednocześnie wyniki są precyzyjne, autentyczne. Sam wyświetlacz na tyle duży żeby nie trzeba było sprawdzać wyników przez lupę czy inne szkła powiększające. Zdecydowanie – warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wam corazon wspomaga układ krążenia posiada w swoim składzie głóg produkuje go polska firma molecular project ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi żona zamówiła niedawno zestaw SmartCardio + pulsooksymetr DuoControl. W takim zestawie udało się zaoszczędzić bo normalnie tej klasy przyrządy trochę kosztują, zwłaszcza że obie są markowe polskiej produkcji od Sanity także nie jest to jakiś chiński sprzęt o wątpliwej dokładności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też polecam corazon z molecular project biorę go sama i działa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podoba w Simple że jest taki ergonomiczny. Korzystam od paru miesięcy, można w łatwy sposób kontrolować ciśnienie kilkadziesiąt wyników zostaje w pamięci więc jak potrzebuję porównać sobie zmiany to można przejrzeć badania od razu z datami kiedy były robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciśnieniomierz trzeba sobie dobrać na spokojnie bez pośpiechu lepiej przejrzeć kilka modeli niż kupować pierwszy jaki się trafi, albo jaki wyszukiwarka wyświetli. Ja szukałam przez ranking na http://rankingcisnieniomierzy.pl/ i nie żałuję, dobrze wybrałam, mam zasilacz w komplecie także odpada cały problem baterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciśnieniomierza Senior używa moja teściowa i czasami jak u niej jesteśmy to każe mi też sobie zmierzyć ciśnienie....raczej wychodzi książkowe :) Sama obsługa prosta szybka nie mam problemu żeby sobie zapiąć mankiet czy włączyć samo badanie. Duże liczby na wyświetlaczu wszystko widać elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymienialiśmy ciśnieniomierz niedawno na nowy i wybrałam Simple to jest polska marka Sanity. Wcześniej używalismy z mężem dość wysłużonego urządzenia które nam służyło dobre pięć lat i już niestety coraz częściej fałszowało wyniki. Nowy ciśnieniomierz jest bardzo wygodny jeśli chodzi o brak ucisku na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam już jakiś rok temu SmartCardio i DuoControl w zestawie i wszystko ciągle działa tak samo dobrze, nie widać jakiegoś spadku mocy wraz z biegiem czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym kupić dziadkom na rocznice ciśnieniomierz. Widzę dużo opinii na temat tego Seniora. Powiedzcie mi jak z gwarancją? Wyświetlacz nie psuje się, jest na tyle duży że dziadkowie nie będą mieć problemu z odczytem i wrócą do poprzednich wyników? Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badanie ciśnienia jest ważne, ale jak tylko coś zaniepokoi to trzeba iść do lekarza bo nadciśnienie czy arytmia to poważne sprawy. Jakbyście szukali dobrego lekarza to w Szczecinie doradzam panią doktor Barbarę Bogacką http://kardiologszczecin.com.pl Chodzę do niej już kilka lat i dobrze się mną opiekuje, mam dobrze dobrane leki, lepiej się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matik
Dnia 15.11.2018 o 13:46, Gość gość napisał:

Chcialabym kupić dziadkom na rocznice ciśnieniomierz. Widzę dużo opinii na temat tego Seniora. Powiedzcie mi jak z gwarancją? Wyświetlacz nie psuje się, jest na tyle duży że dziadkowie nie będą mieć problemu z odczytem i wrócą do poprzednich wyników? Help!

To fakt, że Senior na tle innych ciśnieniomierzy gwarancją ma wyjątkowo długą. A jednak jeśli producent daje długą gwarancję to świadczy dobrze o samej jakości i trwałości sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam

Nie mamy w domu problemów z tym ciśnieniomierzem Senior (polskiej marki Sanity). Najczęściej korzystam z badania sam, bo jestem generalnie w grupie ryzyka zawałowego ale też czasami żona skontroluje sobie ciśnienie, czasami starszy syn...zwłaszcza jeśli wrócił do domu późno w nocy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRG

Konieczna jest wizyta u specjalisty, PRAWDZIWEGO SPECJALISTY. Kiedy skończyłam 30 lat pierwszy raz pojawiły się u mnie problemy z nadciśnieniem. Skutkowało to w szczególności złym samopoczuciem, nieznośnymi humorkami, potwornymi bólami głowy. Dla mnie jednak najgorsze w tym wszystkim było to, że odbijałam swoje niezadowolenie na rodzinie i najbliższych. Ja miałam zły humor= oni też go mieli. Ówczesny kardiolog mówił mi, że wszystko jest w porządku, że leki są odpowiednie, że nie jest to spowodowane nadciśnieniem. Czułam, jakby próbował zrobić ze mnie wariatkę, a w końcu nią nie jestem. Doskonale wiedziałam jak się czułam i co było tego przyczyną. Nie było trudno się tego domyśleć. Nie miałam zamiaru tego słuchać, więc zmieniłam lekarza. A nawet całą przychodnię. Unimedica (do której się przeniosłam) okazała się o nieba lepsza. A moja nowa prowadząca, Pani doktor Brzozowska Kiszka, jest niesamowita. Mało na świecie jest tak szlachetnych osób. Pomogła mi ze zmianą leków i poleciła kilka drobnych rzeczy, które miały poprawić jakoś mojego życia- rzeczywiście tak się stało 😊 Czasami zmiany wychodzą na dobre. Kto nie ryzykuje ten szampana nie pije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WuiNopa

Ostatnio miałam styczność z urzadzeniem Digital Clark's Zapper, podobno bardzo szybko pomaga załagodzić skutki nadciśnienia, znalazłam tą stronę merlin-zdrowie.pl jest tam dużo informacji o terapii tym urządzeniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek11

Jak kupujesz dla starzej osoby to warto aby miał on duży wyświetlacz, oraz jak najlepszą wbudowaną pamięć. Wtedy nie trzeba zapisywa

. Ja kupiłem dla dziadka Easy Med i jest on bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrr

Wśród fajnych opcji jest zestaw SmartCardio i DuoControl od Sanity. Urządzenia, które na pewno będą się dobrze sprawdzać i będą dobrym wyborem dla osób starszych. Dodatkowo jeśli będziecie kupować w zestawie to możecie liczyć na dobrą cenę, dużo bardziej opłacalny będzie taki zakup niż kupowanie sprzętów pojedynczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arty

Sensowny ciśnieniomierz w rozsądnej cenie to Simple. Niewielki rozmiar, nie przyciska zbyt mocno więc pomiar jest realizowany w komfortowych warunkach. Na pewno się sprawdzi niezależnie czy ktoś ma problemy przewlekłe, czy chce mieć ciśnieniomierz na tak zwany wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik

Jak ktoś chce kupować ciśnieniomierz to zdecydowanie poleca zobaczyć w ofercie sanity bo firma ma fajne sprzęty w rozsądnych cenach i można coś interesującego dla siebie wybrać. Serce plus to jeden z takich fajnych modeli dla całych rodzin, bardzo wygodny w obsłudze, niezbyt drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Ja z ciśnieniomierzy to polecam przede wszystkim ten z Haxe naramienny. Jest w rozsądnej cenie, przesyłka szybko dociera, a sam sprzęt posiada aprobatę Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robi

Witam.. poradzicie. Staram się do Służby więziennej..na początku odbiór obiegowki i ciśnienie 200 ,na 85. Założenie Holtera i wynik po 24 h.. wyszło bdb..130 85..dziś komisja ponownie mierzyła mi ciśnienie i znowu to samo wyszło..i oczywiście niezdolny.. pytanie? to do czego ten holter był mi potrzebny.. poradzicie proszę co robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nadciśnienie trzeba leczyć bo moze być groźne. Ze Szczecina dobra kardiolog u której ja leczę tę przypadłość to doktor Barbara Bogacka www.kardiologszczecin.com.pl/ Dobra lekarka, skutecznie dobrała mi leki i o wiele lepiej się na nich czuję niż na poprzednich, które dobrał inny lekarz. Na pewno będziecie zadowoleni z jej opieki lekarskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nadciśnienie pomaga leczyć dr Małgorzata Kloch z SCM clinic. Bardzo miła, empatyczna i przede wszystkim profesjonalna specjalistka z dużym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata leczy się na nadciśnienie od kilkunastu lat, teraz ma nowy ciśnieniomierz, który mu się sprawdza od haxe. Kontroluje ciśnienie dzięki ich dzienniczkowi. Teraz ma dość uregulowane pomiary, bo ciągle bierze tabletki. Lepiej iść do lekarza i dowiedzieć się jak dalej działać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadciśnienia nie można lekceważyć. Warto się umówić do kardiologa, żeby zbadał tę sprawę i ewentualnie wprowadził konkretne kroki. Przy leczeniu zazwyczaj zaczyna się od zmiany stylu życia, a potem ewentualnie wprowadza się farmakologię. Sama chodziłam też do dr Małgorzaty Kloch w SCM clinic, gdy miałam podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed wizytą  u lekarza warto najpierw odstawić kawę, Zacząć trening ale nie siłowy na hantlach tylko kardio, choćby jazda na rowerze stacjonarnym. Zadbać o spokój ducha, można zacząć też pić napar z głogu, obniża ciśnienie i jest nie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×