Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Kurka kilka lat za granica , a ciagle bledy sadze , tutaj - kaffe-zawsze sie znajdzie jakis milosierny wytykacz bledow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto tam nie robi bledow? haha, przeciez to sie zdarza - oby jak narzadziej... ( wlasnie walnelam byka, ale sie szybciutko poprawilam hihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja melduje się na drugiej a raczej pierwszej zmianie. Wczoraj niezapowiedzianie przyjechał męża brat z Anglii i byli i u nas z wizytą, nie miałam jak do kompa siąść. Moncheri no to będzie się działo w marcu. Tessa ja nie jestem przed testowaniem bo nigdy nie testuję, mam tak cudowne objawy co miesiąc, że nawet nie śmiałabym testu kupić. Robiłam to chyba 3 razy tylko w zyciu, raz po iui, raz przed braniem silnego antybiotyku a raz bo miałam ostatni test w domu i wkurzał mnie okropnie no i tyle więcej nie testuje.Objawy mam takie przed @, że nawet cienia nadziei nie mam na ciążę, taka moja uroda, albo jakaś dolegliwość nie wiem. dziewczyny te zioła to rzeczywiście nie jest łatwo skomlpetować, nie ma u siebie sklepu zielarskiego, musiałam jechać do dużego miasta a i tam 2 składników nie było wtedy na allegro znalazłam rdest i dopiero zobaczyłam, że ten sprzedawca ma wszystkie zioła w paczkach. Póki co muszę jakoś to wymieszać, ale oświeciło mnie mam niepotrzebny pojemnik plastikowy na chrupki. No to zmykam dziewczynki mam nadzieję, że wieczorem nic mnie dzisiaj nie powstrzyma przed wejściem tu. Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szalone:):) Tess, Princeska, Mon cheri nocne z was marki....ja zaspalam wczoraj z laptopikiem w łóżku aż mi się mysz odcisnęła na twarzy :):) o 1 w nocy chrapałam jak mops.. Karmi - goście z anglii UWIELBIAM zawsze się dzieje u nas wtedy:):) oj dzieje.. Z ziół to tylko trawka ha ha... żartuje - wspomnienia z wspaniałej Holandii:) jak się do nie których barów weszło wieczorem to klimat na maksa:):):) Ja standardowo wezwanie do szkoły, mój czort znowu zaczyna błyszczec w klasie:(:( nawet nie chce mi się pisać, Mon cherii wiesz o czym mówię... Dzisiaj wolne i chyba się wezmę za rozliczenie pitowskie:(:( nie mam o tym pojęcia trzeba jakies biuro znaleść czy co?? miałam znajomą ale w tych cholernych czasach wszyscy gdzieś emigrują:( Ide zrobić jeszcze jedną kawkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mon cheri, Tessa - Wy to macie zdrowie! W poniedziałkowo-wtorkową noc gadać do tej godziny :P Ja już po 22 chrapałam, a rano i tak nie mogłam otworzyć oczu. Alanja - mam nadzieję, że nie robisz PITów ręcznie? :) Mój najlepszy program, sprawdzony od lat http://www.ips-infor.com.pl/ (darmowy) - mam nadzieję, że to nie kryptoreklma ;) A jak potrzebujesz o coś zapytać służę pomocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja muszę się przyznać, że kupiłam kiedyś na wyprzedaży maciupeńkie spodenki i kaftanik. I mimo, że nie jestem przesądna jestem na siebie zła. Mówi się, że nie kupuje się rzeczy dla dziecka we wczesnej ciąży, bo przynosi pecha, a co dopiero jak się jeszcze nie jest! Stefi, kiedy pozbędziesz się gości?! Brak mi Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Nie powiem ze bym byla wyspana haha, ale coz- na wlasne zyczenie, za to fajnie sie gadalo :) Slonce dzisiaj u mnie takie piekne swieci, jak wiosna prawie... cudnie, az sie chce zyc! A propos wiosny - trzeby by sie bylo za odchudzanie zabrac.... ehhh... znacie moze jakies madre sposoby, zeby sie zbednego zimowego tluszczu pozbyc? bo moje jakos nie dzialaja ;) Dzis mam wolne i dlatego moglam wczoraj dluzej posiedziec, ale w zwiazku z tym trzeba by bylo sie za dom zabrac bo mi lekko "zarasta" haha, psa porzadnie wyszczotkowac...ojej, to dopiero bedzie praca! Karmi_ a Ty jak tam z czesaniem swojego shi tzu? czy jak sie to pisze, tez zabiera Ci to tyle czasu co mi? A, a jeszcze o tych ziolach: sluchajcie, ktora z Was kupowala je wszystkie w DE ? mozna je wszystkie dostac ? bo u mnie jest taki ziolowy sklep ale jeszcze tam nie dotarlam. A w aptece zalatwia takie ziola? Zainteresowaly mnie i chcialabym sprobowac :) Uciekam co nieco odkurzyc w chalupie... Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa Tessa najlepszy sposób na pozbycie się tłuszczyku to PLASTER NA PYSK:):) na mnie tylko to działa ha ha... Rachela dzięki - jak coś to będe pytać, a pit miałam ręcznie, ale teraz mi głupio i zerknę na tego linka który podałaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plaster na pysk - niezłe :D Na tej stronie jest program do ściągnięcia, wszystko sam liczy, wystarczy tylko wpisać w odpowiednie pozycje. No, ale jak już ręcznie zrobiłaś, to gratulacje. Ja za leniwa jestem :) A, z tego programu można od razu wysłać elektronicznie, już w ub. roku tak robiłam - trzeba ułatwiać sobie pracę ;) Mnie dopadła straszna zmuła, chyba niskie ciśnienie. Pozdrowienia z pochmurnego Dolnego Śląska! 🖐️ Ivanka - lepiej już się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM :) ...i nawet chciałam się odezwać, ale co znalazłam mojego laptopa to okazywało się że dziewczynki (czyli goście) oglądają sobie bajeczki i szans na parę słów do Was nie miałam. byłam tak zakręcona że któregoś dnia włączyłam 2- latce bajkę KRECIK metro -przeróbka, po czym mała wyskoczyła z pokoju z krzykiem : MAMO BOJĘ SIĘ TEGO KRECIKA!i okazało się że jest to przeróbka- bajka dla dorosłych.czujecie bluesa??? a oprócz tego zżarłam pól blachy czekolady, bo tym razem dziewczynki nie miały na nią ochoty :( i jak to któraś a Was napisała, popadłam w ciążę spożywczą :( Teraz biorę się za odgruzowanie mieszkania, zrobiłam sobie przerwę na kawę , poczytałam Was i piszę. Pozdrawiam Was Kochane, witam TESSA, tęskniłam za Wami bardzo i myślałam o Was. Rachelka dobra duszko, już Cię nie opuszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja dziś mam straszną migrenę córka też :( a na dokładkę mnie pech prześladuje masakra jakaś czy co już mam nie raz dość :( Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM - a co się dzieje? Dzisiaj niskie ciśnienie... i mnie głowa zaczyna boleć. A jeszcze mi tu żona szefa po biurze z papierosem chodziła i nakopciła 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, z tym pitem to narazie wspomniałam:) teraz tydzien będę sie zbierać i wogóle ha ha... ręcznie to ja mogę sobie.... juz zajrzałam na tą stronkę i jak coś to będę ściągać. Synek się przypomniał,że też trzeba go rozliczyc - wiadmo nie ma jak mama... Za godzinkę idę do przyjaciólki pobawić dzieciątko malutkie:):) już nie mogę się doczekać...a po drodze do sklepiku, bo rano przyczaiłam śliczne rurki czerwone jupiii... SM40 wspólczuje migrenki:( znam ten ból jeszcze nie dawno mnie męczyły:( psioczyłam na nie jak nie wiem...mi czasem pomagało 25gram koniaczku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, no to nie zrozumiałam :) Już też bliska migreny jestem. W skrzynce zastałam 3 faktury: za gaz, energię i wodę.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja - no nie haha, tak drastycznej metody to ja nie chce wprowadzac :), ja niestety z tych co jesc lubia i choc gruba nie jestem, to przez okres zimy "przykleily" sie do mnie 2-3 kilo, ktore nie chca za cholere sie odczepic ehh... a na dodatek jestem strasznym lasuchem... Stefania - milo mi, ze moglam do Was dolaczyc, a mieszkanie? haha fajnie jest sprzatac po gosciach... :) SM - och, bole glowy - okropnosc... ja tez miewam, co prawda to nie migreny, ale tez bardzo dokuczliwe, bylam nawet z tego powodu na akupunkturze. A dzisiaj faktycznie jakis dziwny dzien jest bo ja z kolei strasznie spiaca bylam i cora urzadzilysmy sobie popoludniowa drzemke... :) uwielbiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! chata wysprzątana, uff... jakieś nerwy mnie biorą, zrobiłam 4 dniową przerwę z ziołami, czyżby przez to mam mego napięcie przedmiesiączkowe??? zamiast parzyć ziółka piłam czerwone wino;), więc moje endometrium może przerosnąć nawet mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki ja padnięta jestem strasznie dopiero wróciłam z dodatkowej pracy, nie mam siły i padaczka jestem totalna:( SM dzisiaj chyba niezbyt dobre warunki biometeo i stąd te dolegliwości. Prinzeska jak tam po pracy pierwszy dzień? Alanija no padłam z Twojej diety, ale nie ma co się śmiać dla mnie to jedyne wyjście też mam 3 kg na plusie i cały czas głodna chodzę. Rachela PITY samodzielnie??????Nigdy w życiu z matmy czaję tylko tabliczkę mnożenia i dodawanie w zakresie 100, podziwiam........... Stefania no nareszcie jesteś, grunt, że chata odgruzowana, napisz mi kochana co to za blacha czekolady, pisz od razu przepis. Moncheri wzywam do tablicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki Wam nabieram ochoty aby budować dom na naszej wiejskiej działce, w sumie nadal mam opory, ale jak Was czytam to coraz częściej chodzi mi po głowie że może by jednak tak. działeczka już ogrodzona, obsadzona dookoła tujkami, roslin dzisiątki zasadzone wszystko już zagospodarowane, miejsce na dom zostawione. Kurcze co robić???????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie ma mnie wieczorami, za to melduję się pierwsza :) Karmi - zawsze powtarzam, że jakbym miała świadomość ile kosztuje budowa domu (i to nie tylko pieniędzy: ale zdrowia, nerwów i czasu), to nigdy bym się nie zdecydowała. Ale to tylko gadanie, bo tak na prawdę efekt rekompensuje wszystko :) U mnie w pracy przyzwyczaili się, że ja robię PITy i niektórym chyba wydaje się, że należy to do moich obowiązków. Co bardziej kumaci próbują sie czymś zrewanżować, zazwyczaj słodyczami, więc ciągle mam co podjadać ;) Ostatnio (pewnie w związku z rychłą @) mam kiepskie samopoczucie. Nad przygnębieniem góruje nerwowość i agresja :( Wczoraj kupiłam wreszcie melisę, i ... została w domu, a przydałaby mi się już od rana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie polecam super diety, którą zafundował mi los..... ale efekty piorunujace 3 kg. mniej i wstręd do jedzenia na maxa. Dalego chociaż czuję się jak z krzyża zdjęta, mimo wszystko staram się dostrzegać pozytywną stronę:) I u mnie dziś w menu siemie lniane i herbatka owocowa i suchy chleb... dosłownie nic innego nie przełknę. Karmi tak jak napisała Rachela budowa domu to mnóstwo wyrzeczeń, nerwów ale efekt.... i masz działeczkę pod ręką:) No to trochę pomarudziłam...Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×