Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość 36-stka
ja tak sobie dzisiaj siedze dluzej bo moi juz dawno spia, a i jutro mozna troche dluzej pospac, ale ja tam te swoje 7 godz minimalnie potrzebuje, tak w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Prinzesska! Ale sobie wczoraj niemieckie koleżanki pogadały :) Karmi ma gości, Stefania też, a ja z mężem z winem i filmem spędzałam wieczór. Ale przyznam się, wpadałam na chwilkę i zerkałam co piszecie ;) Z powodu objawów przed @ jestem wściekła 😠 i nawet pisać mi się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się na posterunku! Rachelaka ja gości miałam miejscowych ale posiedziało towarzystwo do 3 rano :) Juz parę lat tak nie pobalowaliśmy, nie wiem jak spojrzę dzisiaj w oczy sąsiadowi co ma sypialnię za ścianą....................................... ja piłam bardzo mało ale i tak zwłoki dzisiaj jestem, mężuś śpi na kacu... Wczoraj w czasie tej imprezy córka poszła na chwilę z koleżanką do jej domu. wróciły za 2 minuty a córka z rozwalonym kolanem, upadła na chodnik, spodnie rozdarte aż mokre od krwi i rana okropna, mało nie zemdlałam, oczywiście szybko na pogotowie ją zawiozłam założyli jej 5 szwów, a dzisiaj boli ją strasznie, kurcze dobrze, że wczoraj nie piłam bo musiałabym po dziadka dzwonić, żeby ją zawiózł i wstyd by było. Potem golnęłam sobie troszkę na odstresowanie;) 36 stka fajnie, że się u nas zadomowiłaś bo sporo dziewczyn wpada i znika potem. A jesli chodzi o pieski to ja mam podobnego do twojego też z Tybetu pochodzi, mój to shiz tzu, zobacz w google jak bracia:) A w ogóle to robiłaś jakieś badania sobie bo z tego co wiem to mąż na razie nie chce. Mój też się długo opierał, bo on już ma dziecko i srata tata.....ale go przycisnęłam i okazało się, że wyniki niezbyt dobre, niby nadają się do naturalnego zapłodnienia, ale nie są idealne. Dziewczyny jakoś się cieszę, że jest Was tyle Niemiec, bo razem zawsze wam raźniej tutaj, tylko nie zacznijcie po niemiecku pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36-stka
dzien dobry! ehhh... jakas niewyspana jestem po wczorajszym dlugim siedzeniu... musze sie ruszyc i moze jakies ciasto wykombinuje na niedziele, choc talentu do pieczenia nie mam wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri ja przed @ zawsze też czuję się okropnie, zdarzają mi się zawroty głowy, a w sierpniu na działce wstawałam z ławki i miałam taki odlot, że na pogotowie pojechałam bo myślałam, że zemdlałam:) i pierwsze pytanie pani doktor czy nie jestem przed @ a byłam jeden dzień przed, zbadała mnie wtedy ciśnienie i serce było ok powiedziała, żebym kilka dni przed @ brała Validol, ale jakoś nie biorę. Moncheri kiedy będzie decyzja w najważniejszej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36-stka
maz sie nie przebada i koniec! nie da sie go namowic bo jest uparty i jakas strasznie wielka role odgrywa tu jego meska duma! powiedzial, ze dla niego to ponizajace, i jak tu do niego przemowic? A od tego sie przeciez wszystko zaczyna, lekarz nie moze mi wlasciwie juz za duzo pomoc bo nawet sprawdzenia droznosci jajnikow nie wykonuje sie bez uprzedniego sprawdzenia spermy. Zrobilam wszystkie podstawowe badania, hormony mam sprawdzone - od kilku lat mam niedoczynnosc tarczycy, ale wlasciwie wszystko pod kontrola, ostatnio tez bralam jod w tabl. i wszystko sie uspokoilo. Maz wychodzi z zalozenia, ze jesli mamy juz jedno dziecko, to wszystko jest o.k. i wlasciwie lekarz tez mi tak powiedzial. Teraz jeszcze mi zaproponowal (lekarz) sprawdzenie hormonow w 5 i 20 dniu cyklu z krwi, wiec jeszcze to zrobie i na tym chyba sie skonczy bo co tu mozna jeszcze wymyslec? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36-stka
ehh... ide robic juz to ciasto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36stka te hormony w 5 i 20 dc to bardzo ważne są. facieci to maja jakieś chore poczucie męskości......mojego kilka miesięcy dudłałam, żeby się zgodził, odwlekał jak się dało i był pewien, że jak ma dziecko to jest ok. Mi lekarz dawno powiedział, że nasienie przez kilka lat może się diametralnie zmienić i możemy sie zdziwić, no i zdziwiliśmy się.......... Ale po tym pierwszym badaniu tak się chłopak rozkręcił, że jeszcze na 3 iui go namówiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36-stka
Kami - to jesli sa wazne, te badania to chyba dobrze, ze je zrobie... 20 dnia juz zrobilam, zostalo jeszcze 5 - go. W ogole mi sie cykl teraz pokrecil, przedluzyl tzn owulacja byla zdecydowanie pozniej i jak robilam to badanie 20 dnia, to chyba jeszcze owulacji nie bylo, ja nie wiem czy to ma znaczenie? bo wydawalo mi sie, ze dlatego 20 dnia zeby te hormony juz po owulacji sprawdzic np. progesteron,a jak jeszcze jej nie bylo, to nie mam pojecia co tam wyjdzie. Najlepsze jest to, ze ja miewam cykle calkiem regularne, no moze z malymi odchylami, ale to zadko, a pomimo tego nie chce zaskoczyc. Dlatego wlasnie, ze ciagle nie jestem pewna z ta owulacja, kiedy to wypada choc cykle w miare w porzadku, kupilam sobie ten kompik Cyclotest baby, tylko czekam teraz na poczatek cyklu, zeby moc zaczac go uzywac. Slyszalyscie o tym? moze macie jakies doswiadczenia w tym temacie? A pieska masz slicznego, napisz jeszcze w jakich kolorach bo moj jest taki "blond" haha, jasny. Ja znam ta rase bo zanim zdecydowalismy sie na tybeta, to przegladalam prawie wszystkie rasy w poszukiwaniu tej najlepszej dla nas :) no i padlo na naszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36-stka
mialo byc Karmi, zamiast Kami, sorry... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Witam nową koleżankę:) Ja nie mam pojęcia co to jest Cyclotest baby - może owulacyjny , napisz proszę. U mnie masakra na ostatki zaplanowałam imprezkę, ustaliłam wszystko w knajpce, wybrałam menu,zaprosiłam gości i sama nie skorzystałam.BRR dostałam bonusa w postaci grypy żołądkowej, piątkowa noc i wczorajszy dzień +noc tragedia. Przez światłowstręt nawet do tej pory na forum nie wchodziłam...i jem kleik ryżowy buuu. U mnie to nieszczęścia chodzą parami. SM napisz coś bo się martwię tak długo się nie odzywasz. Alanjo mam nadzieję,że chociaż ty się lepiej czujesz. Pewnie odpoczywasz po pracowitej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze tu dzis pustki.. Ja mam dzis mega leniwy dzien-caly dzien na tapczanie, jedynie posprzatalm kochnaie i sypialnie. Dzieki Bogu mezulek ma jutro jeszcze wolne wiec pewnie pozalatwiamy sprawy i moze uda mi sie w koncu wyskoczyc do fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tessa:) Nam bardzo spodobała sie rasa shiz tzu, trochę wariat ale śliczny jest, nasz jest tzw tri kolor ma na łebku sporo ciemnego, a ten który zginą w listopadzie też był blondas z rudym akcentem. Ivanka bidulo no to pobalowałaś, ale na pociesznie pewnie ze 2 kg na minusie masz. a ja co z tego, że się wybawiłam jak od wczoraj same pyszności wyjadam i dopadła mnie ciąża spożywcza:) Prinzeska ja spędziłam dzień prawie tak jak Ty, z tym, że mieliśmy przerwę w leżeniu bo mama pęczki smażyła i głupio byłoby nie pojechać, ale to tylko 2 godziny poza domem. SM odezwij się, bo brakuje nam Ciebie........ U mnie już MPS na całego od pierwszego dnia @ będę ziółka piła, tylko muszę je wymieszać bo na razie wszystko osobno, tylko nie wiem w jakim naczyniu chyba wiaderko trzeba? Rachela jak Ty to zrobiłaś? Tessa no rzeczywiście progesteron wskazuje czy była owulacja, tzn pewności i tak nie ma, ale przy niskim w ciążę nie zajdziesz, tylko nie wiadomo czy to było u Ciebie 7 dni po owulacji bo może nie. A regularne cykle niestety to za mało, żeby stwierdzić, że jest wszystko w porządku, czasem nie ma pęcherzyków, czasem nie pękają, czasem przerastają i są cysty, czasem hormony są w złych proporcjach i przyczyn może być mnóstwo. Stefania a gdzie Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja progesteron jest bardzo wazny a raczej jego poziom w 2 fazie cyklu. Ja mam jeszcze utrogestan to zaaplikuje sobie dowcipnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dzis siedzielismy caly dzien na basenie , teraz super uczucie ! Karmi moje wyniki super , bylam w piatek ,jesli wystartuje to pewnie w marcu , jesli nic nieoczekiwanego sie nie zdazy , albo w kwietniu i to by bylo na tyle , potem koncy sie doplata z kasy :( Ja mieszalam ziola w duzym garku ,takim bigosowym ;), ale z pomoca wagi kuchennej mozesz najpierw polowe wymieszac :). Tylko pamietaj mala czubata lyzeczka , bo nie wiesz jak beda na Ciebie dzialac , ja w 4 cyklach nie mialam zadnych torbieli , mimo ,ze zawsze bez wspomagania mialam owu ! Ja obecnie odstawilam wszystko oprocz foliowego , jak widac i tak mi nic nie pomoglo , wiec przyczyna gdzie indziej :( Tessa sprobuj Twojego jakos urobic , by zrobil te badania !!! Bo mozesz tak lata probowac :( U nas jakies 6 lat temu ,jak moj pierwszy raz zrobil ( po 6 latach prob) to wyniki mial tragiczne , rok trwalo zanim poprawilismy ( maca, salfazin,arginina, karnityna ) teraz sa super ! Z tego powodu w ogole trafilam do kliniki nieplodnosci , bo u mnie zawsze wszystko super wychodzilo : hormony prima , @ regularna co do godziny jajowody drozne , zadnych torbieli , plamien - nic nigdy - a widzisz nawet klinika nic nie dala ( a jak zaczelam bylam mloda koza :( ! A reszta gdzie ? Stefi na sen zimowy troche pozno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko to zycze szybkiego powrotu do zdrowia , a co sie odwlacze to nie uciecze ... jeszcze sie pobawisz :) - zabawkami dla niemowlakow ;) Princesska - Rosenmontag wolny ? Rachelka chlopy tak maja , ze tylko w gebie mocne , bo zdrowotnie .... pozal sie Boze A zaparz sobie melisy , to sie rozluznisz , a moze marudna , bo @ jednak nie przyjdzie ? SM no wlasnie , cos sie nie odzywasz , wszystko w porzadku ? Gosia marudko , jak samopoczucie ? Alania pelne rece roboty masz pewnie ? To przynajmniej jeszcze do wtorku ? Az tym zdanym na piatke poprawilas cos sobie ? Czy ten nik to od Turcji ? A ja mam jutro wolne :) :) :) kazdy dzien bez tej pracy , to dzien wygrany :) Lenistwo - tylko wypram ;) , wyprasuje , pogotuje , pozmywam ,posprzatam - ale to w porownaniu betka ( ale nie ciazowa :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wolny. Wlasnie sfabrykowalismy pismo8 zwalniajace z przysiegi lekarskiej moja ginke, Klinike w Dortmundzie i lekarza , ktoiry mi robil laparoskopie) do sadu dla Gutachter sadowego. Ja osiwieje juz calkiem przez to i o dostane zalamania nerwowego. Mon cheri...mozesz mi zalatwic ziola nr 3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w poniedziałkowy poranek. Mon cheri - dzisiaj spałam tyle co Ty zawsze - 5 godzin, i nie czuję się dobrze. Ja jak dziecko - z 9 potrzebuję ;) Chyba faktycznie dzisiaj kupię tą melisę, bo mnie nosi. Ziołoterapia na całego. Na dodatek piersi bolą jak cholera. W ub. miesiącu też tak miałam. Karmi wtedy mi pisała, że to po wiesiołku i przychylam się do jej zdania. Tylko, że i wiesiołek i ziólka powinny chyba łagodzić objawy PNM? A'propos - srokę przez 3 cykle stosować? Tessa - mój M niby zgodził się na zrobienie badania nasienia... Ale jakoś od 2 miesięcy nie może znaleźć wolnej lub odpowiedniej chwili. Nie staramy się co prawda jeszcze tak długo (chociaż dla mnie to już wieczność), ale na tyle długo, żebym czuła się zaniepokojona. A czasu nie mam już za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko ... ja tez jestem nieprzytomna,siedzielismy do pozna a obudzilam sie o 5.30. Wykapalam sie szybko i na9 mam termin w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko ... ja tez jestem nieprzytomna,siedzielismy do pozna a obudzilam sie o 5.30. Wykapalam sie szybko i na9 mam termin w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Mon cheri:) nick faktycznie od Turcji....piątką poprawiałam sobie - samopoczucie ha ha... a wczoraj padałam na pysk, bo o 7 rano wróciłam do domu więc ponad 20 godz. w pracy:( i właśnie dzisiaj też się zbieram... Ivanka73 powrotu do zdrowia!!!! grypa to potrafi sponiewierać człowieka, ja wczoraj poleżałam do poludnia a wieczorkiem imprezka ostatkowa u kolegi plus parapetówka:):) troszkę jestem nieprzytomna dzis... Dobra gonie do pracy może uda się wyjść dziś wcześniej to odezwe się wieczorem!!! Całuski:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w poniedzialkowy poranek! Bylismy wczoraj u znajomych i wrocilismy tak pozno, ze poszlam juz prosto do lozka haha, a dzis nie czuje sie wcale wypoczeta, do tego mnie jakis cholerny kaszel lapie ehhh... Ivanka - dzieki za powitanie, a Cyclotest to jest taki maly komputerek, cos jak Ladycomp, tylko duzo tanszy. Mierzy sie nim codziennie do owulacji rano temperature i on okresla Ci te najbardziej "gorace" dni poprzez ukazanie sie na displayu takiego rysuneczku -bobaskow. Tylko zeby moc zaczac w ogole uzywac, trzeba poczekac do 1 dnia cyklu i ja wlasnie czekam... Dziewczyny, jakie Wy ziola uzywacie? i naco dokladnie? bo cos tam wyczytalam, ze parzycie... :) musze leciec, odezwe sie pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak lubię poniedziałki, bo taki ruch na topiku aż miło... Dziękuję za wsparcie...dla wszystkich ❤️... już jestem na prostej .....dziś w jadłospisie mam siemie lniane.. Karmi ja ziółka mieszałam w plastikowym pudełku takim 2 kg i słuchaj prawie całe zapełnione. Też miałam problem po strychach znajomych i spiżarniach chodziłam w poszukiwaniach, wiem ,że niektórzy mieszją w słoikach:) Mon cheri gratulacje super wyników, od razu lepiej się czujesz jak to mówią "kamień z serca":) I tak, taka przyszłość zabawy jak najbardziej wymarzona tylko wiesz... ten cykl stracony :o Prinzesska Tobie siły i cierpliwości życzę, stres dodatkowy tylko masz przez tą sprawę w sądzie. Rachelo na mój stan przed@ to tylko castagnus działał naprawdę uspokajająco, także polecam on trochę skraca cykle ale PMS łagodne. Srokę TAK trzy cykle i przerwa. Alanjo! kobieto wulkanie, doba to dla Ciebie za mało:) Tesso dzięki, że odpowiedziałaś to jesteś przygotowana:) ja mam zamiar kupić testy owulacyjne ale..tak się starałam,ze do tej pory nie kupiłam. My się tutaj ziółkujemy Mieszanką nr 3 Ojca Grzegorza Sroki - generalnie chyba "na wszystko", a moze przypomnę: Mieszanka przeznaczona jest dla pań mających problemy z płodnością o różnym podłożu, między innymi wywołaną niedoczynnością ciałka żółtego, brakiem owulacji, krótką fazą poowulacyjną, zbyt wysokim poziomem prolaktyny. Zioła te leczą również niedoczynność tarczycy, brak równowagi hormonalnej, nieregularne miesiączkowanie, zaburzenie emocjonalne przed miesiączka i w czasie menopauzy . Stefanio ja wiem,że masz gości ale trzy dni bez informacji to przesada, brakuje tu Ciebie:) Gosiu, SM 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba w garnku ziółka mieszałam, trzymam w dużym plastikowym pojemniku do przechowywania żywności. Ziółka piję drugi cykl, więc jeszcze jeden. Nie wiem już czy brać dalej tego wiesiołka, czy nie.... Chociaż w tym cyklu wiesiołek na śluz jakby pomógł... Chyba w kolejnym jeszcze wiesiołka i ziółka a później może castagnus? Nie chcę się przestymulować tym wszystkim. Z drugiej strony - póki co - piorunujących efektów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) 🌼 przepraszam ze mnie nie było ale mam kompa w naprawie a na córki nie mam kiedy wejść bo ona się uczy itd. teraz weszłam i piszę z jej kompa bo w szkole jest :) dziękuję za troskę to miłe że o mnie pamiętacie ;) U mnie nic nowego czekam na @ i tyle .......... Młoda moja ostatnio źle się czuje robi jej się słabo robiłam jej badania ale ma o na szczęście ale z czego się źle czuje nie wiemy :( ma zawroty to (niskociśnieniowiec) jest jej słabo i nie ma apatytu :( witam nawą koleżankę Tessa :) dla pozostałych buziolki wielkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×