Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość Gość
no wlasnie jestesmy z Toba!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasuje. MY SIEDZIMY JAK NA SZPILAKCH I KIBICUJEMY: nO LEWANDOWSKI MIALM PRAWIE GOLA... za wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue, dobrze, ze sie odezwalas :) kuruj sie tam, wyprobuj domowe sposoby tak jak kolezanki pislay, ale jak bedzie sie przeciagac, to biegnij do lekarza bo nie wiadomo co to... poza tym slyszalam, ze na poczatku ciazy czesto trafiaja sie jakies infekcje, lepiej uwazac... Stefi, trzymaj sie tam i wracaj zaraz w piatek :) zadnej formaliny!! ;) Rachela, ale masz fajnie :) wypoczywaj, zwiedzaj i zdawaj nam tu na biezaco relacje haha i co? juz po pierwszej polowce gol dla Rosji i cos mi sie zdaje, ze sie juz nic nie zmieni na lepsze dla naszych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki :) Ja chyba zwału dostane nie dla mnie takie emocje ...........mój M się śmieje ze mnie, że mnie jeszcze takiej nie widział że ja taki kibic i znawca hehee Blu kochana lecz się bidulko :( tule mocno 😘 Stefi kochana wracaj jak najszybciej z dobrymi wiadomościami i nie wasz się do tej formaliny włazić :P Rachelko wypoczywaj kochana :) pozdrowionka dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso kochana tak sorki zapomniałam ci napisać dziękuję śliczne zdjęcia no miałaś super :) Ale nasi nawet fajnie grali szok :) jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam wynik, dobrze, że chociaż remis... Stefi, do piątku to niedługo. Trzymam kciuki za Ciebie. Sardynki zjedzone, wino z plastikowego kubka wypite ;) Jest super. Pozdrowienia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, z tym kapeluszem, to taka historia, że w ub. roku chciałam kupić jak jechaliśmy do Włoch. Żaden mi nie pasował i w końcu trafiłam dopiero po przyjeździe, na koniec lata. Ani razu go nie założyłam, no bo nie było okazji. Leżał sobie w sypialni i czekał. Doczekał kolejnego sezonu, cackałam się z nim, nie chciałam wsadzać do walizki, żeby się nie pogniótł... Wywiozłam go na obczyznę i od razu zgubiłam, nie zakładając ani razu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooooo, jeeeee................to był mecz..., jeszcze takich kilka i ja nie żyję to pewne, brak głosu , dodatkowo euforia na maxa 2 razy - pytam się dlaczego nie uznali pierwszego gola? wiem spalony, ale czy musiał podnosić tą chorągiewkę........... Rachelo pisz, pisz ......relacje z podróży, kapelusza szkoda... ale widocznie taki los.. nie był tobie przeznaczony:) pozdrawiam:) i jak Wam dobrze............🌼 Stefanio! Przebadana - wracaj! Całusy! Młoda dobrze ,że się odezwałaś : proszę zaglądaj częściej. Jestem spokojna jak widzę Cię na 40, ale tam ciebie też ostatnio nie było.... Blue dbaj o siebie, weź do serca wszystkie rady, bo...martwimy się o Ciebie❤️ Biest na pewno jeszcze coś znajdziesz, chociaż wiem, że to trudne...powodzenia Mon cheri w dzień nic nie piłam, teoria wysnuta jak najbardziej na trzeźwo:) I Piękna jesteś! Ja Ci to mówię. Kasiu jak znajdę chwilę to oczywiście: tak! wrócę tylko do wcześniejszych postów aby spojrzeć kogo już masz w swoim albumie:) napiszę też do wszystkich dziewczyn z informacją, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso jak odnalazłaś się w rzeczywistości po urlopie?, pewnie ciężko ... SM :) Karmi , hop, hop....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko - chcialam tylko wrednie wykozystac sytuacje i wkrecic sie wam na urlop ;) A kapelusza po prostu szkoda :( Wlazlam na jakas strone od instytutu naturalnego planowania rodziny i pod punktem Metoda Rotzera byla informacja , ze alkohol podany przed owu , powoduje wyrzut prolaktyny i moze zpowolnic , badz zablokowac owulacje : Wiec dziewczyny kilka dni przed owu - NIC NIE PIJEMY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka :) ha,ha,ha - powiem Ci ,ze ja jakos nigdy tak siebie nie widzialam - nie chodzi o niska ocene czy skromnosc - ja sie nad tym nie zastanawialam , a ogolnie ludzki rodzaj uwazam za srednio urodziwy ;) Niemowlaki to wogole za niezbyt atrakcyjne uwazam , kocham ludzi za wnetrze , za to ze sa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Wczoraj wieczorem przebieglam kolo 100 km - zbaczy sie duchem razem z nasza druzyna na boisku :) Ale gra byla! Rachela, Szkoda kapelusza :( W Lizabonie przejedzcie sie koniecznie tym starym tramwajem, ktory po uliczkach do gory jezdzi. Nie pamietam dokladnie, chyba numer 12, ale pewna nie jestem. Mozna w ten sposob sobie super wygodnie miasto pogladac. Mam tez dla Ciebie pare rekomendacji, moze akurat po drodze bedziesz miala to wstapisz :) Adega Batefundo Calcada de Graca 20 A To jest taka wneka w scianie z mini restauracja :) Malutkie miejsce wylozone kafelkami, pracuja tam same kobiety. Bardzo smaczene jedzenie ale nie jeakies wyszukane tylko typowe proste, swieze potrawy z Portugali jak smazona ryba, bardzo smaczny schabowy bez panady :), super ser, chleb i wino. Przychodzi tam duzo Portugalczykow na lunch, potem chyba od 2.30 do wieczora maja przerwe a potem serwuja kolacje. Niedrogo i bardzo mila atmosfera. Jak chcesz posluchac autentycznego Fado to mozesz sie wybrac do restauracji: Faia-Arcadas Rua da Barroca 56 Tel: 213 426 742 Fado graja poznym wieczorem wiece nie ma sensu isc przed 22. Nie musisz isc na obiad, mozesz rowniez zarezerwowac stolik tylko na drinki. Najlepiej w hotelu poprosic i oni to zalatwia. Tutaj jeszcze jedna restauracja gdzie mieli bardzo dobre jedzenie ale uprzedzam, ze raczej droga. To byla recomendacja z concierge z naszego hotelu. Wieczorem ogolnie zazwyczaj prosilismy concierge w hotelu, zeby zrobil rezerwacje, ewentualnie sprawdzil czy cos jest otwarte. Lisboa a Noite Rua das Gaveas 69 213 468 557 Dobrej zabawy na wakacjach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Biest, Dzieki za informacje o in vitro. Bede sie musiala rozejrzec... Bierzemy wszytko pod uwage. Poniewaz u nas w zasadzie nie wiadomo czemu z ciaza nie wychodzi to mysle, ze mielibysmy dobre szanse gdyby po prostu przeskoczyc ten prog samego zaplodnienia. Zrobie sobie termin i musze z ginem pogadac. Wiem, ze w Niemczech i Holandii maja jakies inne metody in vitro i slyszalam, ze kliniki w Holandii maja wyzszy procent sukcesu ale nic blizej na ten temat nie wiem. A Wy dziewczyny? Mialyscie w tym kierunku jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bol gardla od krzyczenia heheh. Sauper gra byla, fsakt. Gerwazy musisz sie rozejrzec kolo siebie za klinika kolo siebie i dowiedziec sie konkretnie o ceny bo to co ja ci podalam sa ceny mniej wiecj dkla osob prywatnie placacych. Gdy jestes panstwowo ubezpieczona i spelniasz warunki to kasa pokrywa ci 50 procent do 3 razy. A robiliscie immunologie? Bo jezeli masz drozne jajowdy, i dobre nasienie warto by bylo zrobic immunologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jestesmy w Kiwu w Dortmundzie i jak do tej pory jestesmy zadowoleni. Trafilismy tam w sume z Hamburga bo bylismy z nich niezadowolenie-byli drodzy i czulam sie tam niewystarczajaca opieke. Do Dortmundu trafilam za namowa dziewczyn z topiku o invitro, ktore tez tu sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Miłego dnia, niestety pędzę do pracy! Rachela, kapelusz spotkasz piękniejszy- takiej wersji się trzymaj! :-) Blue ... zdrowiej! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! ale wczoraj emocje byly na tym meczu... mowiac szczerze myslalam, ze juz im sie nie uda nic strzelic, ze zwatpienie ich dopadnie, ale to chyba raczej mnie haha, dobry i remis :) Ivanka, rany jest fatalnie, w ogole nie potrafie wskoczyc na odpowiednie tory :) w pracy nie potrafie sie porzadnie skoncentrowac i robie gafy haha, ale to pewnie jeszcze troche potrwa zwlaszcza, ze pogoda u nas fatalna :( a wczoraj jeszcze przeczytalam, ze euforia pourlopowa trwa niestety nie dluzej jak 2 tygodnie... szkoda... Mon cheri, z tym akloholem to moze cos byc faktycznie bo ja na urlopie to bylam w okolicy owu i sobie dziennie wieczorkiem na winko czerwone pozwalalam i taki teraz efekt, ze owu nie bylo :( pocieszajace jest tylko to, ze od czasu kiedy mierze tempke zdarzylo sie to po raz pierwszy. Rachela, no najwidoczniej tak to mialo byc z tym kapeluszem... moze ktos inny mial na niego trafic w tym samolocie, a moze jeszcze go odnajdziesz w drodze powrotnej? Gerwazy, ale Ty jestes dobrze zorientowana w tej Portugalii :) kurcze, jak bede sie wybierac, to sie do Ciebie zglosze po wszelkie informacje i wskazowki :) Biest, jak nie znajdziesz tego bikini, to wez ze soba stare i kup na miejscu tak jak pisala Mon cheri, faktycznie czasem mozna na cos ciekawszego trafic. A stare to tak tylko w razie czego... :) a ja biegne teraz auto wyczyscic bo normalnie piaskownice mam a nie auto haha, niesamowicie duzo piasku moje dziecko z moim czworonogiem do samochodu z plazy napchalo :) jeszcze sycylijski... i znow sie rozmarzylam o tym urlopie... ehhh.. szkoda, ze juz po wszystkim.... no to lece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy do Koblenz- w New Yorkerze dostane na stowe. U nas Ivanka tez taka pogoda-zimno i pada. Wczoraj nam zmoczylo na miescie do majtek hehe. Po jutrze bedziemy jechac pociagiem juz na lotnisko. Ja az w to uwierzyc nie moge.. Kupilismy wczoraj rozmowki hiszpankie- hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wypiłam kawkę ale i tak się czuję "do bani" Futbol jest naprawdę męczący...;) Gerwazy sportsmenko ty nasza :) Czytajac twój opis małej kafejki, już się rozmarzyłam...odliczam, do urlopu jeszcze miesiąc. Pozdrawiam serdecznie WSZYSTKIE 🌼 Rachelo dziś czeka was ciekawy dzień: PORTUGALIA gra z Danią! Doświadczysz "od kuchni" południowego temperamentu :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny :) U nas cały czas pada :( podobno w weekend ma być słonecznie oby bo tego deszczu już za dużo troszkę. Pozdrawiam was mile :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×