Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość Gerwazy.Malinowski
Gosia, o Boze.... :( :( :( Jest mi niezwykle przykro z powodu Twojej straty :( :( Trzymaj sie jakos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
gosia.... jeju przykro mi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis6
Brak mi słów..... :( :( :(, będę się modliła byś znalazła w Sobie siłę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny !!! Zycze nam wszystkim szczesliwych zakonczen !!! I poczatkow , ktore nie kaza na siebie czekac !!! Niestety zycze znow zciagnelo nas na ziemie :( Mysle , ze wszystkie czujemy ten bol , naszych nieudanych staran i straconego szczescia Gosi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny !!! Zycze nam wszystkim szczesliwych zakonczen !!! I poczatkow , ktore nie kaza na siebie czekac !!! Niestety zycze znow zciagnelo nas na ziemie :( Mysle , ze wszystkie czujemy ten bol , naszych nieudanych staran i straconego szczescia Gosi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dziendobry!!!!! napewno czujemy ten bol i niejednej znas sie moze lezka zakrecila mi tak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burza 1972
cześć dziewczyny Od dłuższego czasu śledzę ten wątek. Mam skończone 40 lat i niedawno poroniłam. Mam starsze dzieci, ale ciężko mi się pogodzić ze stratą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
witaj u nas... zawsze ciezko pogodzic sie ze strata dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki drogie pisze z fona :) Na poczatku kochana Gosiu strasznie mi przykro :( brak slow jakie moga ukoic Twoj bol a raczej ich nie ma :( to straszne :( zycie jest niesprawiedliwe :( Przytulam mocno lacze sie z Toba w bolu :( Nie bede pisac co u mnie napisze moze jak wroce pozdrawiam was wszystkie pa do uslyszonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Czesc Dziewczyny! Zycze milych 2 tygodni bo nie wiem czy bede miec dostep do internetu. Siedze wlasnie na lotnisku w senator lounge ( bo M tyle z pracy lata ze dorobil sie statusu senatora w lufthansie) i usiluje ukoic nerwy butelka szampana ;) :P O 11 rano....No ale panicznie boje sie latania :O Czuje, ze @ nadchodzi wielkimi krokami i niestety obowiam sie, ze cykl mi sie jeszcze bardziej skrocil :( W przyszlym cyklu bede tylko brac B6 bo pomaga na bol piersi przed @. Milego weekendu i udanych staran! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego urlopu Gerwazy! U mnie dzisiaj pracowicie bylo, jak to w sobote, ale teraz sobie odpoczywam... kurcze, ciagle mysle o tej stracie Gosi :( chyba nie ma nic gorszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burza witaj ! No niestety czesto nas to spotyka :( A ze strata nie da sie pogodzic , jesli dziecko bylo chciane :( Mysl ist jeszcze o kolejnym dziecku ? Gerwazy - wspanialego wypoczynku :) SM mam nadzieje , ze pobyt udany :) Tesso - miejmy nadzieje , ze teraz juz wszystko bedzie sie dobrze konczyc !!! Jak widac niestety potwierdza sie teza o wysokim % poronien w naszym wieku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burza 1972
Myślę o kolejnym dziecku, ale tylko myślę. Wiem, że czas pracuje na moją niekorzyść. Życzę wszystkim miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
witajcie!!!!! u mnie jesien cala noc lalo chlodno i terz tez pada ..... pozdrawiam i milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja już w domku :) było fajnie odpoczęłam sobie fajnie tak jak kos poda jedzonko posprząta itd a ja słodkie lenistwo :) :P M zadowolony oczywiście udało się wyskoczyć w sexy ciuszku :P hehhe M nie dostał na szczęście zawału heheh :P I pytał kiedy następny wyjazd :P czyli terapia szokowa zadziałała hehh :) ;) Ja w pierwszą noc nie za fajnie serduch mi nawalało ni nie spałam wcale :( M chrapał w najlepsze a ja męczarnia ........... ale żyje :P leki brałam więc przetrwałam ;) a już myślałam że się będę z wami żegnać ............. ale tak sobie myślę miały by babeczki wydatek na wieniec dla koleżanki ;) Pozdrowionka dla was :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no to fajnie ze sie wypad udal.....super tylko tu cos nikt juz ne zaglada:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę magdalenko że jakaś cisza a ja się bałam ze nie nadążę z czytaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja zaglądam.... Przez nieszczęście Gosi, ale już i wcześniej, zwątpienie mnie naszło :( Nie chcę Was nastrajać pesymistycznie swoimi przemyśleniami... SM, nie żartuj tak nawet.. Dobrze, że wyjazd się udał. Może to początek pozytywnych zmian w Waszym związku..? Gerwazy, nie zdążyłam pożyczyć Ci szczęśliwej podróży, jeżeli jednak zaglądniesz: miłego wypoczynku! U nas pada przelotnie, ale temperatura przyjemna, chociaż już czuć zbliżającą się jesień :( Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko cześć :) 😘 Gerwazy sory ja również Ci życzę szczęśliwe podróży i super wakacji wypoczywaj :) Ja też jestem Rachelko zdołowana tym co się przytrafiło Gosi ale również doskonale wiem co Gosia czuje :( znam te uczucia i wiem że łatwo nie jest i nie będzie :( Gosiu jeśli czytasz i jeśli będziesz czuła potrzebę wygadania czy wyżalenie polecam to forum http://www.jestemmamaaniola.fora.pl/index.php?sid=1c1cbeb61d12e83aeefd8c63dd69e2b2 mi bardzo pomogło w tych traumatycznych przeżyciach tu wszystkie dziewczyny znają te uczucie jakim jest strata dziecka :( Trzymaj się jakoś PRZYTULAM ................😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Nie wiem co napisać bo też jestem zdołowana...Gosiaczku trzymaj się❤️.... Mon cheri masz rację - rzuciło nas o glebę i to było mocne uderzenie, staramy się , wyczekujemy a tu taka niesprawiedliwość.... I do kogo wnosić żale do Boga, który daje i odbiera? ............Mam tylko nadzieję,że on naprawdę wie co robi... ale czasami wątpliwości rodzą się...bo tak patrząc na świat - ile zabójstw małych dzieci z rąk nieodpowiedzialnych rodziców czy choćby niesprawiedliwość, że kobiety alkoholiczki rodzą z taką łatwością, potem się nie zajmują swoimi dziećmi........no, nie da się nie wątpić ...... Pozdrawiam. SM cieszę się ,że wypad się udał:) tak trzymać! Gerwazy wypoczywaj i nie myśl o lataniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No smutek , smutkiem , a zycie toczy sie dalej ! Kurcze mysle , ze przez te historie znow wzielo nas na rozwazania , no mnie niestety tez ! Zrobilismy sobie dzis z moim m. , wycieczke , ze to tak okresle emerycka - lubimy takie - wyszukujemy w promieniu 150 km jakies ladne miasteczko z zabytkami i w droge , po czym snujemy sie po nim , jak i wszyscy inni emeryci ;) ( w przeciwienstwie , do rodzin z dziecmi w roznym wieku ) , przewaznie srednia wieku to 66 . Nazywamy to - dla dziewczyn z Niemiec - kaffeefahrty ! No i siedzielismy na ryneczku i tak sie ludziom przygladalam , ze starzy , tak pomyslalam , ze jesli ktos zyje 80 , to przez pierwsze 40 rosnie , studiuje , zeni sie ma dzieci , ktore dorosna , a potem 40 lat po prostu jest :( :( :( Potem przyszlo mi do glowy , ze gdybym teraz zaszla , to na pierwszy dzien szkoly ,poszlabym z tyta , jako 47- letnia osoba - ojjjjjjjjj Z drugiej strony jak patrzylam na tych 66 latkow , to doszlam do wniosku , ze przeciez do tego czasu moja corka bedzie po 40 - stce , a wkrotce urodzone dziecko ,bylo by ponad 24 letnie :) Jakos nie chce mi sie spedzac nastepnych 26 lat na pracy i wycieczkach emeryckich ;) ;) ;) Wiem , ze namarudzilam , ale tak mi sie po glowie placze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM to fajnie , ze wyjazd wspominacie dobrze , moze tak nastepnym razem caly tydzien ;) I widzisz , zle znosisz lenistwo i brak zajecia - :) ;) :) , ni to zart Ivanka - wiesz , ja juz Boga do tego nie mieszam , jak sobie pomysle ile przekleczalam w tych latach po kosciolach , ile przemodlilam !!!!!!!!!!........... I jakos nie przychodzi mi do glowy , ze to ma jakis cel , ze dla mnie tak lepiej , nie zastanawiam sie , bo czesto doszlabym do wniosku , ze to zlosliwosc :( Rachela , to minie znow , niestety czasem mysle , ze latwiej by bylo dac sobie spokoj i zapomniec :( Magdalenka - fajna pogoda no nie , kto pamieta , ze tydzien temu zdychalismy z upalu :) Burzo - kto mysli nie przeciwdziala , kto nie przeciwdziala , ten sie stara ;) Jak miec wiare w pozytywne zakonczenie ??? Biest ja zadko przed 1 w nocy w lozku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
witajcie w poniedzialek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×