Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość Gość
ale jak nikogo nie ma to i ja sie bede zbierac popracowac troche :):):) dziadka trza polozyc:) trzymajcie sie koloowych senkow do jutra:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis6
Cześć dziewczyny.... Już się tłumaczę z nieobecności...otóż byłam na diagnostyce w klinice endokrynologii. Nie pisałam wcześniej, bo termin miałam ustalony ale i tak kazali mi telefonicznie sprawdzić dzień przed przyjazdem czy mnie przyjmą....... Jakimś cudem się udało..... Byłam tam raptem 3 dni i 6 razy pobierali mi krew. Teraz czekam na wypis, bo od ręki nie dają....ale wstępnie moja lekarz prowadząca stwierdziła, że jestem zdrowa...i w zasadzie nadal jestem w kropce......... :( Myślałam, że znajdą przyczynę moich niepowodzeń.......... Mimo wszystko wiem, że jakiś problem z tarczycą mam, bo nadal mam przyjmować euthyrox.....a poza tym jak się człowiek napatrzy jak ludzie chorują to trzeba się cieszyć tym co się ma :) "Szlachetne zdrowie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Denis! A miałam już wyłączać laptopa... Łatwiej by Ci było, gdybyś znała przyczynę dotychczasowych niepowodzeń, ale tak na prawdę to dobrze, że nic nie znaleźli! To bardzo dobra wiadomość! Klinika endokrynologii - więc zostałaś na pewno fachowo przebadana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis6
Witam w piątkowy poranek............. ;) Rachela.......wczoraj już nie widziałam Twojego wpisu, bo poszłam spać. Niby dobrze, że nic mi nie znaleźli tzn. tylko potwierdzili jakieś problemy z tarczycą i tyle. Wiem jedno po wit. B6 i magnezie moja miesiączka z 2,5 dniowej zamieniła się w 4 dni. Ponad 3 lata temu moje krwawienia trwały bite 7 dni a od ponad 3 lat nędzne 2 i pół dnia raczej mało intensywnej.... Jakaś zmiana jest myślę, że dzięki B6 i Mg, bo euthyrox biorę już od 3 miesięcy i wcześniej żadnej zmiany nie widziałam..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dziendobry!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! U nas dzisiaj od rana pada, a momentami leje :( NIe mogłam się dobudzić, ciemno rano było. Jutro wrzesień - jesień pozdrowienia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Sorry za nieobecność ale ...przeziębiłam się, miałam mega katar i temperaturę a do tego nawał w pracy. Dopiero dziś w miarę oddycham... Pozdrawiam serdecznie............mój syn przeżywa ostatni dzień wakacji, ach...szybko zleciało i słuchajcie jesień, zima przed nami....ale chyba nie będzie źle co? Wrócą piątkowe wieczory z winkiem i ziółkami....he,he... Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko, życzę Ci zdrówka! Miłego weekendu wszystkim - mnie się właśnie zaczyna :) pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
zdrowka zycze Ivanka....... u mnie jesien wracajac rowerem tak zaczelo lac ze przemoklam do bielizny siedze popijam cieple ziolka i mam nadzieje ze sie nie przeziebilam......jesien za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja dzisiaj nie mam jakoś weny do pisania :( Ivanko zdrowiej kochana :) 🌼 Rachelko sorki mam nadzieję że się nie obraziłaś 🌼 Pozdrowionka dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM a dlaczego..? może nagle rozmowę zakończyłam..? jeżeli tak, to tylko dlatego, że była 15 i uciekałam z pracy ;) Ale dzień, ciemno, ponuro, senność mnie ogrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko mi chodziło o moje nagłe zniknięcie :P a że Ty zakończyłaś to wiem przecież koniec pracy :) U nas też ta pogoda dziwna senne już sobie wyobrażam jesień szok :( To taki depresyjny czas nie sprzyja no nie dobremu samopoczuciu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nie tylko u Was u mnie tez zimno pochmurno deszcz pada jednym slowem jesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kochane:) a u mnie nie pada i całkiem ładny dzień, słoneczny tylko bardzo pracowity.....ale jesień odczuwalna to fakt....:) Magdalenka , który dzień cyklu u Ciebie i jak tam bóle brzucha, odczuwasz je cały czas? Mój cykl zwariował mam takie wrażenie, piersi od początku cyklu mam nabrzmiałe i bolące - nawet b6 mi już nie pomaga, dni z pięknym śluzem miałam od 6-10 d.c no mówię wam, wszystko mi się po przestawiało. A dziś 13 dc a ja już tak jakby po owulacji, albo może jej wcale nie było? bo tak szybko i z nienacka w tym miesiącu....buuuu powinnam iść do gina i znowu powtórzyć wszystkie badania i progesteron bo mi się wydaje,że właśnie jego brak powoduje u mnie takie reakcje....ale nie będę się łudziła bo chyba jestem właśnie na dobrej drodze aby odpuścić, bo już naprawę nie mam siły.... Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ivanka! dzisiaj 21dc odczuwam jajniki czasem cos zakluje dosc czesto tego co opisywalam wam wczoraj juz nie ma ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko, to znaczy, że nie testowałaś w tym m-cu? Ja dzisiaj 16 dc i blady cień cienia drugiej kreski. Zbliżająca się jesień i na mnie działa przygnębiająco :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki czytam Was codziennie ale nie wiem co mam pisać.Jestem taka zła chociaż nie wiem czy powinnam mieć takie uczucia.Byłam taka szczęśliwa jak zobaczyłam te dwie kreski miałam tyle marzeń,chociaż nie mówiłam o nich głośno.Może nie powinnam myśleć o maluszku skoro mam już dwoje a inne kobiety wcale ,zadaje sobie tysiące pytań na które nie ma odpowiedzi.I to jedno najważniejsze czy podjąć jeszcze jedną ostatnią próbę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu droga nie odpowie Ci nikt na to pytanie musisz sama sobie odpowiedzieć czy starać się ponownie jak dojedziesz do siebie i jak poczujesz czy jesteś gotowa .............. to trudne decyzje kosztują mnóstwo wysiłku obaw strachu wszystkich emocji na raz trzymaj się jakoś :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM ja wiem że nikt mi nie odpowie na to pytanie i nie oczekuje odpowiedzi ale takie myśli mnie nachodzą w bezsenne ostatnio noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis6
Gosiu....myślę, że to forum jak najbardziej jest po to abyśmy miały gdzie podzielić się swoimi marzeniami, planami i przemyśleniami....... Wiadomo też, że za mnie ani za Ciebie nikt nie podejmie decyzji, bo tak naprawdę to my poniesiemy ewentualne konsekwencje....A w życiu tak to już jest, że ja nie mam dziecka, Ty masz dwoje co nie znaczy, że nie masz prawa starać się o kolejne...... Po tym moim krótkotrwałym pobycie w szpitalu cieszę się życiem po prostu i tym, że w miarę zdrowo się czuję (przynajmniej na razie). Wiesz w szpitalu był mężczyzna teraz wiem, że chory na akromegalię. Bardzo mi było szkoda tego człowieka, jego wygląd przeraża ludzi i wiem, że on o tym wie. Możliwe, że jest bardzo dobrym człowiekiem, ale nie każdy odważyłby się to sprawdzić....... Jestem dojrzałą kobietą, a wiem, że gdybym zobaczyła go wieczorem na pustej ulicy byłabym przerażona..., więc cóż tam moje problemy, niespełnione marzenia. Czasami trzeba pogodzić się z tym co niesie nam los........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! sorki dziewczynki za nieobecnosc, ale przygotowania do wyjazdu pochlonely mnie calkowicie :) U nas tez pogoda fatalna, leje jak z cebra, jesien na calego, ale mowia, ze jeszce sie poprawi i bedzie sloneczko. Ivanko, zdrowka zycze :) moze to przez chorobe Ci sie ten cykl rozregulowal? badania zrobic nie zaszkodzi... Gosiu, strasznie mi przykro z powodu Twojej straty :( na pewno jest Ci ciezko, mysle, ze powinnas teraz sie wyciszyc i dac sobie przede wszystkim czas, starac sie nie myslec i nie zadreczac choc wiem, ze to na pewno ciezko. Czas leczy rany... Pozdrowienia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńko i będą Cię nachodzić wiem sama po sobie ciągłe pytania samej siebie .............tu moim zdaniem potrzeba czasu daj go sobie bo potrzebny Ci spokój przeżycie tej traumy ,a później podejmiesz decyzje. Teraz dojdź do siebie pomyśl o sobie na wszytko przyjdzie czas ........... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
witam w sobote!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Rachelko testowałam 13 i nic , a zazwyczaj testy pokrywały mi się ze śluzem, który był teraz wcześniej. Myślałam,że tak jak ostatnio będę miała długi cykl i owu w okolicach 16 dc. Ale u Ciebie - pięknie :) regularność zachowana:) Tesso baw się dobrze:) Denis wiem o czym piszesz.... w czerwcu spędziłam trochę dni na badaniach z tatą na onkologii, jak wchodziłam na oddział to jeszcze się uśmiechałam ale w miarę czekania widziałam to nieszczęście jakie dotyka inne osoby i to bez znaczenia na wiek....jak wychodziłam to czułam się jakby mi ktoś zabrał z 20 lat życia. Tak to jest trzeba cieszyć się z tego co mamy, jacy jesteśmy i że nie dotyka nas żadna choroba. :) Gosiu - stare powiedzenie mówi "czas goi rany" i to święta prawda. Przytulam. Sm pozdrawiam Magdalenko nawet w sobotę tak wcześnie na nogach? Karmi 🌼 dziś sobota może coś napiszesz? Mon cheri jak u ciebie tydzień? Biest Blue jak czytasz napisz jak u Ciebie ? Młoda a ty jak tam? Stefanio gdzie zniknęłaś? Pewnie przetwory robisz? Ewa 🌼 Pozdrawiam Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy , kobietko ty wypoczywasz, ach jak ja zazdroszczę Ci tego leżakowania....pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Gosiu, jak najbardziej masz prawo być zła! Szczęście było tak blisko... Mam nadzieję, że rozpacz i złość szybko miną. Jeżeli rozważasz jeszcze jedną próbę, to znaczy, że tego chcesz. I mnie naszła złość na wszystko co wokół i na siebie, i żale, i uczucie bezsensu :( Siedzę i po raz kolejny oglądam "Dom" - mój ulubiony serial. Zamiast brać się za robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, może swoim pesymizmem zniechęciłam Was do pisania..? Wzięłam się do roboty: sprzątałam, gotowałam, później wyrwałam buraki, posadziłam truskawki a teraz piekę ciasto drożdżowe ze śliwkami. I fochy minęły... Nie ma to jak fizycznie się pomęczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×