Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gerwazy to moje ivf mialo mnie kosztowac kolo 1200 euro , czyli pelnoplatnie kolo 2500 . Tylko , mialam po dobrych wynikach nie potrzebowac duzo medis !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy dla jasnosci unikid normalnie koszt 1200 ivf , druge tyle mialy byc medis , wiec chyba jakos taniej niz u was ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri, Tanio u was! Ale to nie takie proste z tymi kalkulacjami. Bo oni maja inne cenny dla ludzi z panstwowej kasy chorych, inne dla tych ktorzy maja prywatne ubezpieczenie i jeszcze inne dla tych, ktoryz sami placa. Wiem, bo ma czarno na bialym wydruk cen do IVF z tej kliniki jezeli placi prywatne ubeupieczenie i ten sam wydruk jezeli placisz sam. Roznice sa znaczne, zwlaszcza w ICSI. x Tak czy siak ta klinika ma opinie nadrozszej tu w regionie. Za to przynajmniej jest pierwszy dzien lutego a ja juz zaczelam stymulacje :) Nie musialam dlugo czekac i sie juz toczy... x Musze pic 3 litry plynow na dzien w ciagu stymulacji i ciagle latam do lazienki :) A dopiero mam za soba 2 litry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co się zastanawiać nad różnicami cenowymi, najważniejsze rzeczywiście to, że wszystko ruszyło:)Tym bardziej, że Gerwazy nigdy nie ukrywała, iż pieniądze nie stanowią problemu:)Jestem totalnym laikiem invitrowym, ale myślę, że wszystko naprawdę szybko poszło. Zasługa w tym oczywiście samej zainteresowanej, bo poszła jak burza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Ewciu, ja brałam clostilbegyt - przez 5 dni od 3 do 7 dc. W pierwszym cyklu po jednej tabletce 50 mg. Dwa kolejne cykle brałam po 2 tabletki, czyli dziennie po 100 mg. Organizm zareagował na stymulację, ale co z tego..? :( Temat telewizorów..? Ja mam 2 :) U takich tele - i kinomaniaków jak my telewizory były kupione przed innymi sprzętami :P W salonie telewizor publiczny: plazma 52 cale, w sypialni telewizor "prywatny" mniejszy 42 cale - bo i pomieszczenie mniejsze, ale za to lepszy - ambilight, że oglądamy w nim głównie wieczorami, przy zgaszonym świetle, efekt jest super. Ma 3 D, ale w ciągu roku oglądaliśmy może 3 razy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko :-) Ja nie musze miec 3d ale tak pod 60 " musi byc bo wtedy bede mogla bez okularow ogladac hehe. A plasma pojdzie na miejsce malego w sypialni. U mnie telewizor jest od 7 rano Do min 23 wlaczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda, napisz coś, bo uśmiechnięta buźka na sąsiednim topiku mnie nie satysfakcjonuje :) Jak tam?!! Rozumiem, że wszystko ok, ale jakieś szczegóły proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie, raz lepiej raz gorzej... Myślę, że teraz będzie lepiej - M przyjechał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, x M nie ma jeszcze w domu, ja mam wziasc zastrzyk a sie boje :O Nie moge sie przemoc! Zdezynfekowalam sobie brzuch, zalozylam igle...i stchorzylam :( Potem obejrzalam na youtube jeszcze raz jak sie to robi i...znowu stchorzylam :( x Mam ochote sobie dac kopniaka :( Chryste Panie, jak to bedzie z porodem? :O :-D x Izalus, mysle o Tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, dziękuję :) Gerwazy, z porodem nie będziesz miała wyboru, Kruszynka będzie chciała wyjść i nie będzie czekała aż się zdecydujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz Gerwazy to mnie zaskakujesz:DTak przebojowo i z rozmachem podeszłaś do sprawy, a zastrzyk ma nad Tobą przewagę?;) Karmi, a Ty co? Wino Ci wczoraj zaszkodziło?;) M pyta mnie, czy ja na pewno na pogrzeb jadę:DUmyłam włosy, pomalowałam paznokcie:DNo w końcu muszę jakoś wyglądać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem wreszcie, po pracy obiad gotowałam a potem piekłam ciasto na jutrzejszą osiemnastkę, kuzynka poprosiła mnie o seromakowiec no i go upiekłam. Także jutro baluje do białego rana:):):) będzie grał zespół także tańca na 100%. A wczoraj też było ekstra byłyśmy w zacisznej kafejce, dziewczyny piły grzańce z piwa na różne sposoby , a ja piwko z dystrybutora lodowate z sokiem malinowym, wyluzowałam się oczywiście do domu wróciłam po północy, a w drodze powrotnej nawet podrywało nas 2 panów, ale nas było 4 to zrezygnowali;). Gerwazy zrobiłaś już ten zastrzyk? , a tak w ogóle to gonal masz w penie czy w ampułkach, bo ja miałam w penie i za każdym razem stresowałam się czy dobrze dawkę odmierzyłam. Kiedy idziesz oglądać hodowlę? Rachela a Ty stymulujesz sie dalej clo? Idę ciasto polewą oblać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My idziemy spać, ale pewnie to nie będzie takie proste o tej porze. Właściwie znam pewien, znany nam wyśmienicie, relaksujący i dobry na zaśnięcie sposób;)Chyba trzeba będzie z niego skorzystać:D@ jeszcze w końcu nie przyszła. Idę kusić, jak to Biest mówi/pisze:) Życzę wszystkim dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi to zycze milej zabawy :-) Ja bede grzecznie w domku.... Ja polknelam dzic 1 tabletke clo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede pewnie kusic znow do 1 :-P Znow nie mam netu i nie moge ogladac horrorow wiec bede musiala sie zadowolic tv. Zrobilam dzis test Dukana, poczytalam w necie co i jak i od poniedzialku bede startowac z dieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, mam do zaproponowania mocno krwawy horror: "Kolekcjoner" - no chyba, że już oglądałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na lapie pare filmow ale znam je juz... Ja jestem teraz na etapie szukania zakazanych filmow :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po twojej wypowiedzi widze ze downow jest wiecej heheh :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, oczywiście nie mogłam spać:(Melduję, że u mnie przed chwilą rozpoczął się 1dc. Życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, hahhaha :-D :-D :-D :D x Dzien dobry przy kawie! x Zastrzyk zrobilam wczoraj w koncu z okrzykiem jak ninja! I zlana zimnym potem :-D Straszny panikarz jestem jezeli o igly chodzi :O A napradwe nie ma o co bo te igly sa cieniutkie i nic nie boli! x Karmi_, mam peny i tez patrzylam 3 razy czy aby dobrze nastawilam doze :) Wstrzykuje codziennie 300 jednostek. Wogole , troche sie martwie bo nic na razie nie czuje a przy moim AMH jest szansa ze bede tzw. low responder i nic nie wyrosnie :( Hodowle bede podgladac dopiero we storek i wtedy zobaczymy czy szprycuje sie dalej czy trzeba bedzie przerwac bo nic nie rosnie :( x Karmi_, Dobrej zabawy Ci zycze! Ta 18-tka to brzmi jak male wesele :) Z checia wybralabym sie na taka impreze, troche odreagowac ten stress. M by pewnie tanczyl na stolach pod koniec imprezy ;) - jest co prawda Niemcem ale podejrzewam go o jakas Polska wkladke ;) x Rachelko, Masz zamiar kontynuowac z Clo czy chcesz sie przesiasc na co innego? Wiesz, czytalam ostatnio, ze jest taki srodek Menopur, ktory bardzo polepsza jakosc jajeczek. Tu jest artykul: http://www.medicalnewstoday.com/releases/26484.php Chce sie lekarki zapytac co stalo za jej decyzja ze mi Gonal przepisala a nie ten Menopur. x Biest Dziekuje Ci za informacje o cenach. Rozmawialam z M o kosztach i o tym, ze te peny Gonala mozna taniej we Francji kupic. Stwierdzilismy jednak, ze przy tym podejsciu nie chcemy sie denerwowac czy ta apteka dostaczy na czas, czy przesylka bedzie caly czas w odpowiedniej temperaturze itd. Wole sobie zaoszczedzic dodatkowych emocji a M tez powiedzial, ze ma dodatkowe koszty gdzies :) Przy 2 czy 3 podejsciu pewnie inaczej sie na to patrzy ale teraz nie chcemy sobie jeszcze porownywaniem cen zawracac glowy :-) Zreszta nie ma az tak duzych roznic w cenach. W mojej aptece za dwa peny Gonal 900 zaplacilam 1074euro, reszta byla ovitrel czy jak mu tam. Tak, ze we wtorek, jezeli dobrze pojdzie to pewnie znowu bede musiala 2 peny wykupic. Da sie zniesc. x Liilli, Przykro mi, ze @ przyszla...:( x Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy menopur jest bardziej naturalny i jajeczka sa po nim rzeczywiscie czesto dobrej jakosci , niestety na menopurze jednak rosnie najczesciej mniej jajeczek :( Kolezanka 39 lat na menopurze 4 pecherzyki , na gonalu 12 . Wiec u starszych i low responder najczesciej stosuja jednak gonal by zwiekszyc ilosc! Mialam brac udzial w studiach nad porownaniem tych dwu srodkow !Mozliwe , ze dostaniesz po nastepnym badaniu menopur dazu , takie kombi czesto robia ! Bedzie dobrze ! Jesli bylo widac te kilka pecherzykow , to jestem pewna , ze kilka komoreczek bedziesz miala , oby dobrze dojrzaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeliczka
:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy juz ja sobie ciebie wyobrazam u ta igla :-P Mon cheri Ja wtedy mialam wykupiony Puregon 600 i Synarelle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×