Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Dziewczyny, walsnie rozmawialam z klinika w Wiesbaden, mam termin na 15 stycznia na pierwsza rozmowe. Niestety nie mieli nic wczesniej :( Teraz tylko mam nadzieje, ze M bedzie mogl isc ze mna! Mam przyniesc ze soba wszytkie badania robione do tej pory, moje i M. Mam wrazenie, ze wisi nade mna zega i robi "tik tak, tik tak" :( Powiedzialam im zeby dzownili gdyby cos wczesniej sie zwolnilo. x Rachelko, wysylam wszytkie pozytywne fluidy zeby tym razem sie udalo!!! Zwlaszcza, ze dzieki Tobie wogole zrobilam ten AMH test, ktory mi dal kosmicznego KOPA w duuupe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M juz odpisal, ze zarezerwowal termin w kalendarzu pod nazwa "Projekt Kruszynka" :-D Tylko zeby teraz nic mu nie wypadlo bo sie zalamie...Wymagaja, zeby na pierwsza wizyte przyjsc we dwoje a nie wyobrazam sobie kolejnych opoznien. x Mowie Wam, przez to wszytko czuje sie nerwowo wykonczona...Mielismy w styczniu na wakacje leciec ale nie chce - bo chce zobaczyc co mi w klinice pwiedza, moze trzeba bedzie od razu cos zaczynac i byc na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy:) machina ruszyła i bardzo dobrze, oby do 15 - tego;) wakacje zimowe w Wiesbaden spędzisz;) o Denis przykre są takie sytuacje, cholerka! nie wiadomo dlaczego sobie to ludzie robią? zamiast w Święta w spokoju przeżyć to chcą za wszelką cenę aby stanęło na ich zdaniu. Lubię czytać twoje sugestie o adopcji, też wcześniej o tym myślałam i o rodzinie zastępczej też... o Tesso biję się w pierś wczoraj myślałam o Tobie a oczywiście nie napisałam ani słowa....powodzenia z teściową, dasz radę, tyle już zniosłaś to jeszcze tylko 2 wspólne dni. o Urlop między Świętami to wspaniała rzecz!! Kocham długo spać, pić kawkę i leniwie czytać książki, Pa! Laski! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwanko, machina pewnie powie, zez apozno na wszytko ale co tam...Przynajmniej sprobuje. x Denis, Bez rodziny w swieta zle, z rodzina tez nie dobrze. Zauwazylam, ze z rodzina kontakty ukladaja sie najlepiej kiedy nie sa za czeste ;) x Na wakacje chcielismy jechac do jakiegos klubu sportowego, moze na wyspach kanaryjskich ale odlozymy to moze na luty badz marzec. Poza tym chcialabym na wyprawe rowerowa pojechac do Andaluzji ale tak zeby nie bylo za goraco. W maju chyba juz za cieplo. A latem najchetniej do Francji albo moze do Kroacji. Jak widac z planow na ciaze raczej nie licze :O x Czy slyszalyscie cos moze o DHEA? Slyszalam, ze 75mg dziennie moze poprawic rezerwe jajnikowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja po świętach....oczywiście brzuch mi wywaliło i wyglądam jakbym w ciązy naprawdę była. Wspólczuje tym co miałay nieprzyjemności rodzinne w czasie świąt, Moncheri no szczególnie TY miałaś przykrą sytuację, ale najważniejsze, że Twój M stoi po Twojej stronie, tak to właśnie jest z tą rodziną, u nas wszystsko francja elegancje każdy się słodko uśmiechał było miło i spokojnie, ale oczywiście to to było pozory, bo każdy coś tam ma do kogoś...ale najważniejsze, że rodzice byli zadowoleni, że siostry i szwagrowie się kochają:) Gerwazy no to się dzieje a projekt kruszynka rozbawił mnie na całego:):):) Denis i Papaja fajnie, że sie odezwałyście. SM Ty tez przeszłąś swoje w święta:( Rachela mam nadzieję, że piękna owulacja wystarczy abyś zobaczyła dwie kreski. M zakupił nowe auto w wigilię, oczywiście w świeta już jeździłam jako kierowca, ma automatyczną skrzynię biegów a to był mój debiut, ale poszło ok. A tak poza od tej wiadomości co wtedy w Andzrejki się dowiedziałam nic już nie jest tak jak kiedyś, ciągle odbija mi się to komunijna oranżadą no i jak zyć panie premierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oczywiście pozdrawiam Was wszystkie moje koleżanki i te czytające nas z sąsiedniego topiku oczywiście też no i czekamy na cudowne fluidki ciążowe i dzieciowe :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwyzy to pakuj wyniki i odliczaj do 15ego. Rachelko ty lykaj to clo i sie przytulaj. Karmi ja tez objedzona.... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, fryzjer, kawiarnia, to zbyt dużo dla mnie jak na jeden dzień i jestem zmęczona ;) DHEA powstrzymuje procesy starzenia, ale zmniejszenie rezerwy jest raczej nieodwracalne i wątpię, czy ten steryd mógłby pomóc. Raczej na ogólną kondycję organizmu. DHEA jest chyba trudno dostępne... Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja.Papaja
Gerwazy - DHEA poprawia ogolnie jakosc komorek jajowych - ja to bralam przed podejsciem do in vitro. z tym, ze trzeba zazywac dawke, ktora dostepna jest (w Polsce przynajmniej) na recepte - o ile pamietam 75 mg (bo mniejsze dawki to chyba mozna bez recepty) rachela - trzymam kciuki mocno za efekty! i za reszte dziewczyn oczywiscie tez - trzymka! nie dajcie sie zlej energii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denis, kibicuję Ci w Twoich zamierzeniach. Widać, że nie przestajesz myśleć o stworzeniu rodziny zastępczej. Napisałaś, że mąż panikuje, to zrozumiałe, dziwne by było, jakbyście nie mieli wątpliwości, ale ogólnie jest za adopcją i rodziną zastępczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podziwiam pary ktore adoptuja czy rodziny zastepcze....podziwiam...wspaniale... Ja zbyt wiele przeszlam i nie mam na to sil jesli mam byc szczera. A ja chyba sie ubiore i pojde na Krupowki bo maz spi... U mnie -7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka czy ty nie chcialas ode mnie tych wotamin na sperme? Ja o tym zapomnialam... Jak chcesz to ci po 2 wysle...bo po co ma sie zmarnowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhea przepisują przed in vitro, jest m.in. w biosteronie. Dziś przeczytałam na bocianie, że właśnie zaszła naturalnie w ciążę dziewczyna z AMH 0,4 i FSH 12,16 (http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?f=77&t=81892&start=630) Brała biosteron i miała robioną histeroskopię, wystarczył 1 seks w cyklu, więc Gerwazy - do boju w styczniu. Za Ciebie Rachelo też mocno trzymam kciuki (i oczywiście za wszystkie inne starające się dziewczyny). o Dla mnie święta były okropne, przepłakałam je z albumem w ręku. Miałam rodziców u siebie przez 3 dni i chyba nigdy więcej tego nie chcę powtórzyć. Myślałam, że wspomnienia z dzieciństwa da się wymazać, ale jednak nie. Przypominało mi się wszystko to, co dzięki babci nie było tak bolesne. o Usg genetyczne miałam 17.12. Czekam na wyniki testu Pappa. Ryzyko wad genetycznych nie jest duże, ale niepokój budzą wymiary dziecka - część w dolnej granicy, a część poza nią. Jutro idę z wynikami do mojego lekarza, oby było dobrze. Pozdrawiam wszystkich i życzę Wam w Nowym Roku spełnienia marzeń, zwłaszcza tego jednego i wielu szczęśliwych chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze doczytałam, że obok tej dziewczyny z AMH 0,4 (Krętka), zaszła w naturalną ciążę w tym samym czasie dziewczyna z AMH 0,1 (Grace777), piła zioła nr 1. Poczytajcie w wolnej chwili Bociana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam na tym temacie, bo w sumie poroniłam tylko raz mam nadzieję Biest, że szybko przeniesiesz się na forum - "Same cuda" i niedługo opiszesz swoją historię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, masz rację, takie słodkie lenistwo męczy strasznie:PA tak na poważnie, to jestem wieczorem o wiele bardziej śpiąca niż jak chodzę do pracy i muszę rano wstawać... 🌼 Stefanio, ja też nie mam absolutnie żadnego problemu z byciem samą i tak jak Ty lubię chwile we własnym towarzystwie. Jednak święta Bożego Narodzenia kojarzą się jakby nie patrzeć z rodziną. Nawet jeżeli bez bliskich, to nie wyobrażam sobie świąt bez m. Czasami zastanawiam się, jak to będzie w dalekiej przyszłości, opcja bez dzieci. I różnie bywa z moimi wyobrażeniami:O... 🌼 Tessa, nie popełniłaś jeszcze złego czynu?:P Denis, moja rodzina też nie wie absolutnie niczego w temacie starań. Przyzwyczaili się, że mają kochaną wnuczkę, kolejne dziecko w drodze. Wiem, że mogłabym na nich polegać i liczyć, ale po prostu nie chcę... Jeżeli jesteś tak daleko w myśleniu o adopcji, to dlaczego nie spróbujesz? Męża na pewno przekonałabyś, w końcu mamy swoje metody i potrafimy wpłynąć na naszych facetów:)Mam w pracy koleżankę. która adoptowała dzieciątko:) Gerwazy, 15 stycznia jest tuż, tuż:)Masz rację, badanie AMH dało Ci kopa i tak trzymaj. Wsparcie m masz, kasę też, także warunki są. Powiem Ci, że ja też właściwie nie liczę/nie wierzę w to, że zostanę mamą. Jak się człowiek naczyta o wielu, wielu przypadkach młodych kobiet mających problemy z płodnością, to jak ja mam marzyć o macierzyństwie. Zresztą, u mnie problem z obecnością m. Wiem, piszę o tym do znudzenia, ale najbardziej mnie to teraz dołuje. Gerwazy, Ty z pomocą kliniki masz duże szanse na powodzenie. W końcu medycyna potrafi czynić cuda... A co do wakacji, to jeszcze niejedne przed Tobą:)I tak jak Ivanka pisała, spędzisz wolne dni w Wiesbaden:D Rachela, tak Ci wszystkie kibicujemy, że nie ma innej opcji, jak ciąża:D 🌼 Jeżeli chodzi o sylwestra, to ja coś nie za bardzo zainteresowana byłam. Pisałam już zresztą, że nie jest mi to właściwie w głowie...No ale przyszli znajomi i nie chcieli słyszeć, że my w tym roku nie jesteśmy zainteresowani baletami. Planowaliśmy spotkać się z przyjaciółmi u nas w domu. No i wyszło tak, że wszyscy ruszamy na bal sylwestrowy:DMiejsca już zarezerwowane, kasa wpłacona. W tym roku ludzie ponoć nie pchają się tak za bardzo na imprezy i są miejsca. Wszystko z powodu kryzysu. W święta wszyscy stwierdzili, że w tym roku mniej ludzi szalało na zakupach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od roku nie staram sie ... Nie mam sil serio juz... Chce od nastepbnego cyklu zaczac lykac mastodynon i chce zalatwic sobie podwojne clo i mam jeszcze ziola klimuszki... Daje sobie 2 cykle i zaczynam brac antyki pod invitro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka na badaniach się nie znam, ale na pewno wszystko jest ok, napisz jak bedziesz po wizycie.Fajnie się czyta o cudach, ale one niestety zdarzają bardzo rzadko. Biest fajne masz wczasy. Ja tam mam kiepski nastrój, coraz częściej zdaje sobie sprawe, że to już koniec marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka❤️🖐️ Karmi, rzadko, ale się zdarzają:)I chyba tego się trzymamy...wystarczy jednak gorszy dzień i ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli by ci to nie zrobilo wiekszego problemu pewnie-bylabym wdzieczna. Powiem mamie zeby ci przelala $$$ na konto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robi żadnego problemu, ważne jest do listopada 2016 roku, mam jeszcze kilka połówek z opakowania, które brałam 2 listopadzie 2011 (miałam dawkę 1/2 na dzień) i jest ważne do 2015, najwyżej to drugie wyrzucisz. Co do $, to ja chcę CLO oddać, a nie sprzedać ;). Napisz, gdzie wysłać: zuzka78@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! x Spac nie moge :( Rozmyslam teraz o tym in vitro, naczytalam sie na roznych forum najrozniejszych wiesci o samym in vitro, o klinice w Wiesbaden, o lekarzach itd. ...Nie zawsze pozytywnych :O Niestety, zrobil sie z tego niesamowity biznes i mozliwosc zarabiania kasy, zwlaszcza na parach, ktore musza za wszytko same placic. Nie ma przeciez zadnej kontroli - nawet ze strony jakiegos ubezpieczenia, ktore moze zakwestionowaloby jakis zabieg czy koszt. Malo kto zachodzi w ciaze przy pierwszym podejsciu do in vitro. W sumie dlaczego? Czy to nie dziwne? x Moze lepiej isc na konsultacje jeszcze w pare innych miejsc? Moze w Polsce byloby to troche mniej komercjalnie? Nie mam wielkiej szans tak czy siak :( Chcialabym trafic do dobrej kliniki. Ale jak to sprawdzic? x Rachelko, w Tobie nasza topikowa nadzieja! :) Kolo 10 stycznia mozesz juz testowac :) Licze na pozywne wiadomosci :) x Zuzka, Testy na pewno dobrze wyjda, nie martw sie zawczasu! x Jutro ide do apteki zamowic to DHEA. Naczytalam sie roznych resultatow badan w USA, ze to bardzo podnosi szanse na ciaze, naturalna oraz in vitro. Normalna dawka jest podobno 75mg dziennie (3 razy o 25 mg). A mozliwe skutki uboczne to pryszcze :-D tlusta cera i wlosy. Na poczatek wezme moze 50 mg - o ile sprzedaja to bez recepty. Niedlugo i tak bede sie faszerowac Bog wie czym to rownie ddobrze i tego moge sprobowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy rozumie cie doskonale bo ja mam tez watpliwosci. Mysle , ze w Pl nie jest lepiej :-( My w wyborze kliniki najpierw mielismy wpadke tzn w Hamburgu. Na konsultacje mozesz pojechac oczywiscie do innej kliniki. Jesli chcesz dam ci namiar na moja. Ja tez nie moglam spac. Dzis nasz ostani dzien. Chcemy wjechac na Kasprowy. A zimno u nas...-9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest ale Ci zazdroszczę tych widoków górskich. Gerwazy w PL też komercja w każdej klinice i każda para sama za wszystko płaci, a pomyśl sobie jakie u nas są zarobki, ludzie muszą kredyty brać na zabieg bo w życiu by nie uzbierali z wypłaty, albo od rodziny pożyczają.Dlatego dobrze, że masz podstawę czyli kasę.Powiem Ci, że kilka naszych kilinik w PL jest na naprawdę wysokim poziomie i są skuteczne, wiem, że super jest w Białymstoku i w Warszawie. Ale to kawał drogi od ciebie a te u Was też pewnie są ok. Wiem, że dziewczyny z Anglii wolą w Polsce bo jednak u nas jest to na lepszym poziomie, ale w Anglii jest za darmo to i olewkę trochę lekarze robią. Gerwazy to była bardzo dobra decyzja i teraz trzymam kciuki za wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×