Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Lili no to dobrze, że z psem nie musisz rano latać, ja mieszkam w bloku, także codziennie rano śmigam do parku, na szczęście 70 m od domu, a dzisiaj byłam z nim o 6 rano, ale do parku nie śmiałam pójść bo ciemno było. Ja bardzo lubię chodzić z psem rano, bo ten nasz park jest trochę dziki, cudownie tam jest, chyba z 50 drzew wierzby płaczącej, strumyki i staw, najpiękniej zimą jak dla mnie. Ale jak latem spałam na działce to pamiętam jak super, tylko drzwi otworzyłam od domku i piesek sobie poleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no tez wczesniej wstaje :) to chyba starosc Karmi , bo pamietam , ze zawsze wszystkie babcie juz o 5 do kosciolka szly ;) . Ja o 6 30 juz z psem i tez ciemno jak w .... i tak sie zastanawiam po co tak wczesniej w zimie wstawac :( w lecie co innego , pieknie jest o 6 na dworze :) X Masakra ze sklepami , , wiem ze tesko czasem 24 godziny na dobe !!! U nas maja tez zakaz urlopow w swieta - tylko nie w handlu pracowac !!!!!!!! X Patrze sobie teraz na Alpy ( mamy tak na jednym programie rano , ze obraz z tych webcam pokazuja - taki piekny snieg !!! I sloneczko- JA CHCE NA NARTY -BUUUUUUUU !!!!! A za oknem dalej ciemno i deszcz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Karmi u mnie Tesco 24 h na dobę czynny, to wykorzystałam, ja raczej sowa rano nie wstanę, sorry no jednak mam kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem bo przeczytałam że ty już masz kuchnię do sprzątania;) o Dostałam @ ależ te ziółka dały mi w kość, 4 dni brzuch mnie bolał a piersi w ogóle, dodatkowo zdecydowałam się na ciasto snikers - mam nadzieję, że wyjdzie bo podobno jak się ma 2 to ciacha nie wychodzą..... o Mon cheri ja nie jestem taką sprawną narciarka jak Ty ale tez mi się narty marzą:) u nas jeszcze jest zima, -12 ale odwilż nadchodzi... o Liilly psy jak dzieci wiedzą co u kogo można:D, u nas tak samo jak M nie ma w domu to pies i kot ...śpią aż my z synem wstaniemy. Wówczas spokojnie wybieram się z psem na spacer, Z M - jak tylko odtworzy oczy pies bacznie go obserwuje a następnie łazi za nim krok w krok, no i na spacer o 6 rano zapewniony, he,he.. o Pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, i ja się melduję. Sernik się piecze, kończę robić ryby po grecku. Syn (solenizant - dzisiaj kończy 23 lata) pojechał ze swoją dziewczyną po babcię - tzn. moją mamę. U nas 0 na termometrze, prószy śnieg. Jeżeli nic nam w tym m-cu nie wyjdzie, to nie będę mogła zgonić na brak starań :O bo starania są codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja psina wyprowadza się sama. Właśnie wróciła ze spaceru po ogrodzie, szczeka pod drzwiami, żeby ją wpuścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj robota, robota, ledwo sie wyrabiam haha teraz dopiero co siadlam i czekam na goscia, ktory lada chwila zawita. U mnie pogoda wiosenna +10 stopni a ma byc jeszcze wiecej! Jak czytam, ze u Lilly -15, to az zazdroszcze, Swieta jednak powinny byc "zimowe" z mrozem i sniegiem. o ja tam chyba przez swieta raczej kilogramow nabiore ;) jeszcze sie dobrze nie zaczely, a ja juz podjadam i "probuje" ;) o Ivanko, szkoda, ze jednak @ przyszla, a juz myslalam, ze to spoznienie cos oznacza.. a piosenki odsluchac nie moglam bo u nas nie dziala (za granica), szkoda... o Rachela, codzienne staranka? chyba Ci zazdroszcze ;) hihi o Dziewczynki, poniewaz nie wiem czy jeszcze dam rade zajrzec do Was, chcialam Wam zlozyc serdeczne zyczenia zdrowych, wesolych spokojnych Swiat Bozego Narodzenia , dla Was i Waszych rodzin, aby pospelnialy sie te nasze marzenia i aby w przyszlym roku kazda z nas chodzila juz z brzuszkiem (ciazowym ;) ) i wszystkim jeszcze duzo wiary w to, ze tak wlasnie bedzie! Wesolych Swiat Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez seromakowiec się piecze, zaraz pychotke i jeszcze szarlotkę no i babeczki, niestety położyłąm się na chwilę po obiedzie i mi się usnęło, teraz posiedzę sobie w nocy chyba, ale przynajmniej wyspana jestem. Ja jeszcze życzeń nie składam bo będę tu pewnie jeszcze mnóstwo razy:) Rachelka no to super, że tak się złożyło, że M jest w te dni. SM żyjesz? Biest co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Karmi droga żyję ale nie wylizałam się :( dalej chora smaku nic, zapachu nic nie wiem co się dzieje tak mnie jeszcze nie trzymało ,niby już nie mam aż takiego kataru ale nic nie czuję :( Ja już dziś wszystko porobiłam jutro tylko karpia makówki i ciasto i wsio ... ;) Teraz usiadłam odpoczywam sobie :) Obym po świętach nie musiała iść do lekarza masakra jakaś.. x x Kochane moje pozdrawiam was i wszystkim życzę spokojnych zdrowych i szczęśliwych świąt ;) spełnienia marzeń a szczególnie tego jedynego :) 🌼 Nie żegnam się po pewnie będę z wami w kontakcie do nasz nikt nie przychodzi sami zawsze w domu mama przyjedzie w drugie święto ... Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM, zdrowiej kochana❤️ 🌼 Nie uwierzycie, ja znowu po winku:PPrzyszli znajomi, tak na chwilkę i zeszło nam. Najpierw kawka, potem mały toaścik na święta:DTak nam dobrze było, że torszkę więcej wypiliśmy. Ja właściwie na pusty żołądek piłam i zaszumiało mi w głowie:DTrochę mało adwentowo to wyszło, ale za to jak przyjemnie:DDobrze zrobiło mi to na owulacyjne smutki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech te święta sprawią, że będziecie potrafili cieszyć się tym co macie. Niech marzenia zmienią się w cele, do których będziecie dążyć. Niech nie zabraknie Wam miłości i wsparcia, żeby pokonać przeciwność losu. Niech przyjaciele i rodzina pokazują Wam jak wyjątkowi jesteście. Wesołych świąt życzy.. _________| _i _____________| i ____________| _i ___________i ___|______|_____i ___|______|______i _i________| i_____i _i_____i ____________i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje pozdrawiam was serdecznie wasm z Pl pzdrawiam. Matko jak zimno u nas... Zycze wam z serca Wesolych Swiat-SPELANIENIA NASZEGO MARZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka , Lillii - oj oj - poczynac nie popijac ;) X SM przyjedz do mnie : polezysz , odpoczniesz , herbatki malinowej Ci zaparze ..... X Ivanko jeszcze w temacie tego jedzenia - jak sie nazre ;) - to gorzej sie czuje , niz jak sie napije ;) , glodna czuje sie lepiej , wiec nic na sile - to pewnie glowa pracuje :( Z nartami taka super nie jestem moze , ale to moje najukochansze hobby , szybkosc , wiatr na twarzy , bolace nogi - dla mnie jak narkotyk - zwykle zlaze jak mi wyciagi zamykaja ;) X Lillii no z gotowaniem to u mnie tak , ze redukuje wciaz ilosc i rozkladam na dlugi czas , bo szkoda by cos mialo sie marnowac , tylu glodnych na swiecie ..... np . jedno ciasto na swieta , drugie na sylwestra , albo polowa odrazu do zamrazary , jak nie to lezy i szkoda go wyrzucic , to czlowiek wpycha ;) X Mam zasade jem tylko jak jestem glodna i tylko tyle by glod nasycic , a w swieta nasycam atrakcyjniejszymi daniami ;) X Karmi i co ciasta upieczone ? ;) X Tessko u mnie tez upaly !!! Jutro pewnie bez kurtek chodzic bedziemy ;) , tylko nastroju zero , ty przynajmniej potem do Polski , to moze troche zimy zobaczysz ! X Gerwazy - a dzis jak nastroj ? Stefi - usciski :) Gosiu :) X Jasmina :( i znow :( , a fajnie by bylo taki prezent pod choine !!! Niestety u mnie niedlugo ten sam efekt :( X Mamusiae jak tam przygotowania u Ciebie ? :) X Zuzka :) ? W domu ? Cos Cie nie widac ;) X Biest garace zyczenia dla Ciebie podrozniczko , jak tam chorobsko ? X Ewa nie odzywasz sie , jak tam ? X Basiu , Izalus - pozdrawiam i zycze wspanialych Swiat :) X Mloda - jak tam brzuszek , chyba sie jeszcze nie wybierasz na porodowke !!! X Sorry jak ktoras zapomnialam :( X Dzis Wigilia : Zycze wam wszystkim moje Kochane spelnienia pragnien najgoretszych ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja lece do pracy, miłego dnia Wam życzę, ciasta popieczone, pychota wszystko. A mój M głupi wariat pojechał dzisiaj auto kupic, bo mu się strasznie spodobało i boi się, że mu ktoś podkupi. SZkoda słów ten to dopiero narwany, powiedział, że w życiu by sobie nie wybaczył jakby go ktos kupił. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, Ty jak zwykle na posterunku pełniż nocny dyżur:D Ja to tylko popijać mogę, poczynanie w tym miesiącu niemożliwe, a seks "tylko" dla przyjemności;) Rachela, cieszę się, że nie tylko ja wczoraj winem się raczyłam;)Taki jakiś dzień miałam, że dobrze mi z tym było. Biest, u mnie też zimno. Wczoraj dopadało świeżutkiego śniegu, dzisiaj już pługi jeździły, a na termometrze -15. M mówił, że ślisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, skąd mi się wzięło pełniŻ?! To chyba skutki wpływu wczorajszego winka:PAlbo od dyżuru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze stopniami mrozu też namieszałam:PJest -5, nie -15. Pewnie dlatego ślisko się zrobiło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie koleżanki.... Dawno mnie tu nie było. Jakiś mam ostatnio bardzo ciężki okres w życiu, że nie bardzo miałam nastrój smęcić i musiałam sama sobie to wszystko poukładać. Niestety chyba jeszcze mi się nie udało :( Rachelo właśnie doczytałam, że straciłaś tatę. Przyjmij moje kondolencje. Trzymaj się dzielnie, jestem z Tobą.... Doczytałam też, że masz "fajnych" współpracowników. Pod tym względem możemy podać sobie ręce. U mnie w pracy też jakoś tak dziwnie się dzieje. Obchodzono 40-stkę jednej koleżanki, 30-stkę kolegi, 50-tkę kolejnej dwójki, a moja 40-stka przeszła przez nikogo niezauważona....A chodziło mi tylko o pamięć i życzenia, nic więcej :( Możemy sobie podać rękę..... Z okazji Świąt życzę Nam wszystkim rodzinnych świąt, pogody ducha, spełnienia marzeń (każda wie jakich), ciepła bliskich i po prostu szczęśliwego życia......... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz na nogach tez. U nas wczoraj spadlo 10 cm sniegu a dzis wszystko topnieje. Nie no co to za pogoda jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnóstwa prezentów pod zieloną choinką, pyszności na wigilijnym stole, wspaniałej rodzinnej atmosfery, wypełnionej melodią staropolskich kolęd, a także wystrzałowego, bąbelkowego Sylwestra i spełnienia marzeń w Nowym Roku życzy WESOLYCH SWIAT ZYCZE WAM WSZYSTKIM KOCHANE KOLEZANKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane:) spełnienia najskrytszego marzenia , pogody ducha mimo przeciwności losu, wytrwałości w zamiarach, wielu niezapomnianych chwil w ten cudowny czas :) WESOŁYCH ŚWIĄT!!!:D o Pozdrawiam i całusy dla wszystkich:) Basi i Izalus specjalne życzenia za wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Każdy z nas ma na tyle dużą dłoń, że może z niej uczynić Betlejem. Każdy z nas ma na tyle ciepłe serce, że może przyjąć nowo narodzoną miłość Do tego wystarczy tylko wiara, nadzieja, a miłość przyjdzie sama" Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek oraz Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, życzę Wam wspaniałego, rodzinnego świętowania przy wigilijnym stole❤️Niech ten magiczny wieczór przyniesie nam radość i spełnienie najskrytszych marzeń❤️Buziaczki dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Koleżanki! Przyjmijcie i ode mnie życzenia Zdrowych i pogodnych Świąt! Zaprzeczam, jakoby w Polsce była zima :P U nas wczoraj padał deszcz, dzisiaj +6, a na jutro zapowiadają 9 stopni na plusie :) Dopiero teraz odpoczywam. Dzisiaj od rana urzędowałam z mamą w kuchni. Zrobiłyśmy 200 pierogów i 60 uszek :) Wczoraj z okazji urodzin syna była impreza wielopokoleniowa, piliśmy szampana i wino: moja mama, M, syn i ja :) Młodszy tylko troszkę. Później oglądaliśmy wspólnie "listy do M" :) Obudziłam się po 3 i nie mogłam spać, cały dzień jestem śpiąca :O Dzisiaj szybko padnę. Myślałam Zuzko o Tobie... Jak tam z Twoją bezsennością? Coś się zmieniło na lepsze? Co dostałyście na Gwiazdkę? Ja pudło Rafaello, Advocata i specjalny kupon na wizytę w salonie kosmetycznym :D Relaks bardzo mi się przyda. Denis, dziękuję... Pisz co Ci leży na sercu. Gerwazy, kiedyś rozmawiałyśmy o filmach, właśnie przyszły mi do głowy dwa z Will'em Smith: "Jestem legendą" i "Siedem dusz" - oglądałaś? Jeżeli nie, polecam. W ogóle lubię tego aktora. Wszystkie Was ściskam i pozdrawiam 🌻 Jak zwykle chaos wypowiedzi, ale piszę co mi sie przypomni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji świąt. My byliśmy na wigilii u rodziców. Młodzież dostała prezenty, dorośli nie, jedzonko było pyszne, a dzisiaj powtórka. Gerwazy pochwal się co dostałaś pod choinkę. Pozdrawiam i miłego świętowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁYCH ŚWIĄT! 🌻 dzisiaj się wyspałam.... Moja mama pojechała do babci i cioci (swojej mamy i siostry), a do nas przyjedzie M rodzina, ale to dopiero koło południa, póki co można leniuchować. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych Swiat!!!! Merry Christmas!!!! Frohe Weinachten!!! x U nas swieta Bozego Narodzenia odwolane, robimy zamiast tego Wielkanocne ;) Wczoraj 14 stopni bylo! A dzisiaj z rana juz widze na termometrze za oknem 10 na plusie! x Prezenty byly fajne :) Dostalam od Mikolaja bilety na show dwoch roznych komikow, ktorych bardzo lubie. Co prawda dopiero na marzec i kwiecien ale niestety te shows sie wyprzedaja szybko wiec trzeba z gory kupic. Oprocz tego almanac wina plus ciekawa ksiazke, DVD z taka Amerykanska seria komediowa, ktora mi sie bardzo podoba. Acha, i na dodatek Mikolaj przyniosl mi nowego laptopa Macbook Pro z duzym, 15 calowym ekranem - zebym miala na czym te DVD ogladac :) x Dzisiaj jestesmy zaproszeni na lunch i potem na kolacje wiec po tych swietach to sie chyba turlac bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej swiatecznie ! No na innych topikach przerwa swiateczna , a u nas wpisy od rana :) , to sie nazywa zaciecie ;) X Moja tesciowa zaprasza co jakis czas na Wigilie do siebie , staram sie wywinac jak moge , bo zawsze jakis cyrk wychodzi , w tym roku pomyslalam - przetrwasz , idz - jeszcze dobrze nie weszlam i nie zlozylam zyczen , a ta na mnie wsiadla o nic , az wszyscy geby otworzyli , potem cos tam stwierdzila , ze dziwnie jej zyczylam , ale dla mnie Wigilia byla juz w dupie ,poryczalam sie w lazience i mialam ochote isc do domu !!! Kurde , gdzie takich ludzi produkuja :( :( :( M stwierdzil , ze teraz w Swieta przez kilka lat nas nie zobaczy !!! Z tego wszystkiego , zamiast isc na pasterke , otworzylismy wino i do 3 rano ogladalismy ponagrywane seriale !!! Mam nadziej , ze wam humorow nie zjechalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, Twoja teściowa to prawdziwa zołza! Musi mieć paskudny charakter, żeby nawet w Święta nie dać sobie na wstrzymanie. Życzę Ci w takim razie, żeby dalszy ciąg Świat minął Ci w szczęśliwej atmosferze. Ciekawe jak tam Tesska spędza Święta ze swoją teściówką ;) A ja właśnie czekam na moich teściów i szwagierkę, którzy już są w drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×