Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość teodozja to ja

do tarocistek i osób które korzystają z wróżb

Polecane posty

Gość gość
Tak sprawdzaja sie na 200%%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam sympatyczną wrózkę Alicje korzystam z jej porad i wróżb od chyba 4 lub 5 lat raz byłam osobiście. Mega babka bardzo sympatyczna i ciepła otwarta na każdy temat dosłownie każdy! a nie jakaś naciągara. Czasem jak zadzwonię mam darmową wróżbę i poradę. Jeżeli chodzi o trafność to na około 100 wróżb tylko 2 sie nie sprawdziły w moim przypadku, dodam ze możesz do niej dzwonic 24h jest dostępna o każdej porze dla każdego. także z całego serduszka polecam stronę tej pani tu: http://najlepszewrozki.pl/wrozka-alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wykonam wrozbe do 4 pytan w cenie 20zl. Tarotem zajmuje sie od ponad 20 lat, do tej pory wrozylam tylko rodzinie i znajomym, jednak teraz postanowilam sprobowac swoich sil tutaj. Co prawda nadal sie ucze, ale mysle, ze najlepiej uczyc sie w praktyce, wiec zapraszam zainteresowanych godofrainbow@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam ogromnie ciężka sytuacje bo posypało mi się w życiu zawodowym i przez to w związku i z tym problemem trafiłam do wróżki Ewy ta kobieta udzieliła mi bardzo wiele cennych wskazówek nakierowała na właściwa drogę więc uważam że warto korzystać z porad takich wróżek które szczerze i dobrze powiedzą co się dzieje w życiu polecam maila tej pani tarotewa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wykonam wrozbe do 4 pytan w cenie 40zl. Tarotem zajmuje sie od ponad 20 lat, do tej pory wrozylam tylko rodzinie i znajomym, jednak teraz postanowilam sprobowac swoich sil tutaj. Co prawda nadal sie ucze, ale mysle, ze najlepiej uczyc sie w praktyce, wiec zapraszam zainteresowanych godofrainbow@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero zaczynam z blogowaniem, ale będę się powoli rozkręcała. Będą posty z darmowymi wróżbami plus informacje o tarocie, ezoteryce, co kto będzie chciał. Dla każdego coś dobrego, jak to się mówi... Pytania do kart proszę zostawiać pod postami - będę wybierała pytania, które dostaną odpowiedź w postach www.tajemnicetarota.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Chcialabym sie podzielic wlasnymi doswiadczeniami.....jakis czas temu moje malzenstwo przechodzilo Wielki Kryzys !! .Rozstalam sie z mezem.Wertowalam internet szukajac pomocy az trafilam na portal gdzie pisano o magi i rzucaniu urokow milosnych.....zdecydowalam sie poszukac w necie ludzi tym sie zajmujacych. Znalazlam wiele osob ktore zaoferowalo mi pomoc .....i co ? wydalam wiele grosza a efekty zadne albo minimalne....nie bede ukrywac ze stracilam nadzieje.....az bedac na urlopie poznalam kobiete ktora podala mi namiary na Pana mieszkajacego w Niemczech i do dzis jestem wdzieczna,mimo ze Pan Marcin nie zajmuje sie tym zawodowo....pomogl mi w 101 %.......wykonal rytual milosny i wszystko wrocilo ......Jestesmy znowu razem od 8 m-cy....Ja,moj maz i syn !!!!!.Zycze wiary w milosc i pozdrawiam. Alicja. Kontakt do Pana Marcina marcin.pop.43@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej rodzinie jedna osoba ciężko chorowała i po wróżbę i rytuał szczęścia zwróciliśmy się do kilku wróżek i jednego wróżbity. Przyznam, że w 100% sprawdziło się to, co odczytał marcintarot.pl. Odpowiedź wyraźnie sugerowała, że choroba to nie koniec i faktycznie niedługo później kilka pozytywnych rzeczy wyszło w wynikach. Przyznam, że nawet tej wróżby się wystraszyłam, że tak szybko się sprawdziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia8509
jakiś rok temu skorzystałam z usług Pani Agnieszki z oczami tarota, która sie tutaj wypowiadała i musze powiedzieć, ze na 10 pytań, które jej zadałam sprawdziło się jedno, faktycznie dosyc się zdziwiłam, bo to wydawało mi sie na maxa niemożliwe. Ale jak zapytałam jak mi się potoczy znajomość z koleżanką, to ta Pani odpowiedziała, ze dalej będziemy serdecznymi przyjaciółkami, byc może to moja wina, bo nie napisałam jej, że ta osoba mnie nienawidzi i najchętniej zrobiłaby mi krzywde, no cóż po tej wpadce przestałam poważnie traktować jej wróżby, długo szukałam fajnej osoby, przeszłam kilka wróżek z youtuba, jesli jest mało znana to odpowiada fajnie, wyczerpujaco, ale jak tylko zaczyna przybywać jej followersów, to już zaczynają gwiazdorzyć, nie raz nie dwa nacięłam się na wysłanie pytania na wizję i otrzymałam odpowiedź w dwóch słowach. Trochę przesada 5 zł to nie jest 5 groszy ...potem zaczełam szukac jakiś mało znanych tarocistek, az na jednym z forów jakaś dziewczyna polecila panią Magdę, postanowilam zaryzyować i jestem zadowolona, jak narazie to jest osoba do której piszę najdłużej, jak mnie zacznie wkurzać to pewnie dalej będe szukać, ale na ten moment polecam właśnie ją madrosctarota@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede siw rozpisywac ale ja wierzę, mialam zle i dobre doswiadczenia ale w wiekszosci sie sprawdzaly, polecam marcintarot.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabczynska
Witam. Chciałam się podzielić z wami spostrzeżeniami na temat tarota. Swego czasu miałam gorsze dni i zdecydowałam na postawienie tarota. Skorzystałam z niemartwsie.pl - tarocistka Ewa. Na początku nie wierzyłam, ale z czasem się przkonałam. Korzystam, chodź do tego co usłyszę podchodzę z lekkim dystansem, to i tak daje mi to motywację do dalszego działania. Polecam , czasem warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Od spraw sercowych to mogę doradzić tarocistę Piotra. Na stronie abrahadabra.pl można wyszukać sobie do niego numer telefonu. Jeśli ktoś ma dylemat (taki jak ja miałam) – czy brać z kimś ślub czy jednak się wycofać z tego pomysłu to zdecydwanie polecam, lepiej się skonsultować niż potem żałować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Ja miałam do czynienia z pseudo wróżka Agnieszka Sovilo. Dziewczyna oszukuje pseudo wróżeniem. Wróży tylko przez watsap. Po wpłaceniu pieniędzy wyznaczyła datę i godzinę po czym przyszedł ten dzień ta gogzina a wróżka nie odbiera po 3 godz odbiera i mówi ze za 10 min , po czym znowu nie odbiera. Wiec napisałam ze czuje się oszukana i chce zwrotu pieniędzy a ona dzwoni z morda na mnie ze jej przeżeranie upadł telefon i takie tam bzdury i ze ona nie będzie mi wróżyć bo jest zdenerwowan. Także dziewczyny ostrzegam przed ta panią jest niestabilna psychicznie i według mnie bezczelnie oszukuje ludzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

demony nie znaja   przyszłosci jedynie zgaduja   i potem  pmagaja sie  jej sprawdzic   i ot tylko Bog zna przyszłosc

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Od dłuższego czasu korzystam z serwisu abrahadabra.pl. Profesjonalna ezoteryka w nowoczesnym internetowym wydaniu 🙂 Jeśli chodzi o konkretne osoby które tutaj pracują i które bym doradzała to na pewno jasnowidz Roland i wróżka Eve. Super osoby, duża wiedza doświadczenie i wyczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłam o wróżbę sms Pani o Agnieszkę z oczami tarota .Pytania dotyczyły mężczyzny który jest dla mnie ważny ale nie wiem na czym stoję jeżeli chodzi o relację z nim.Odpowiedzi na wszystkie pytania były wręcz sielnakowe.Teraz wiem że dostałam takie odpowiedzi jakie chciałam dostać. Ostatnie pytanie dotyczyło czy ów mężczyzna ma kogoś, odpowiedź oczywiście że nie ma nikogo w jego życiu a ja wiem na sto procent że jest ktoś inny.Poza tym nie można dodać komentarzy na stronie Pani Agnieszki.Bardzo jest mi przykro że ktoś zarabia w tym przypadku  a moich uczuciach.Chcialam usłyszeć prawdę żeby wiedzieć na czym stoję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ludzie przestancie nachalnie reklamowac sami siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, ze te reklamy sa paskudne.

Od siebie dodam, ze wedlug fizyki czas nie istnieje.  Takze przeszlosc, terazniejszosc i przyszlosc istnieja w tym samym czasie.  Oznacza to, ze teoretycznie jezeli nasza przeszlosc w postaci pamieci i nasza terazniejszosc sitnieja w naszym mozgu to pamiec przyszlosci rowniez powinna istniec.  Wydaje mi sie, ze niektore osoby maja mozgi troche inaczej zbudowane i maja jakis ograniczony dostep do pamieci przyszlosci.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem karty pomagają jedynie osobie, która naprawdę chce pomocy oraz wierzy w ich działanie. W sytuacji kiedy nie wierzymy, to raczej nie pomoze. Korzystałam kilka razy z pomocy kart i zwykłych do gry i tarota i zawsze wszystko się sprawdziło.
Nie były to jednak wróżki z prawdziwego zdarzenia. Dodam, ze nie będziecie tutaj miały również prostego drogowskazu. Takie karty mogą Was jedynie wstępnie naprowadzić na odpowiednią drogę. 

Jeśli szukacie kart do wróżenia, polecam to miejsce https://holdemshop.pl/37-karty-do-wrozenia W sklepie jest ich wiele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga oczamitarota czyli Agnieszka to Oszustwo... Wróżylam dwa lata temu i nic się nie spełnia pisałam do tej pani brak kintaktu próbowałam kilkakrotnie dać negatyw i nie da rady komentarze są modelowanie i tylko pozytywne przechodzą... Nie dajcie się nabrać... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakąś wiarygodną i zaufaną wróżkę na telefon?

Nie chcę, żeby pogadała mi 15minut o niczym, tylko konkret - pytanie i odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×