Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ladyP91

mam 20 lat i cellulit

Polecane posty

Gość ladyP91

Witam Was, mam 21 lat i okropny cellulit na pośladkach i pod nimi. Nie jestem gruba, nie mam nadwagi, zwykła dziewczyna, moze nie laska 1 klasa ale taka normalna. Stosowalam kiedys kilka diet, niestety chyba niemądrych, bo właśnie chciałam zostac taka superlaską. Dzis doceniłam to co mam i przestalam się katować, ale niedawno zauwazylam na posladkach i pod nimi cellulit i małe rozstępy na biodrach. Nie wiem czy to wynik tych moich kuracji, ale wygląda to okropnie, dołki i górki..., czasami wstyd jest mi się rozebrać przed chłopakiem, który napewno juz to widział, ale nic z życzliwosci nie mówi, z resztą mi też bardzo to przeszkadza, bo mam ogólnie kształtną, fajną pupe, tylko ten CELLULIT!!!!! prosze pomóżcie, jak mogę choć trochę go zwalczyć... chodzę na fitness dwa razy w tyg. od pół roku, ale narazie nie zauwazylam zadnych zmian.... POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiu Kurowski
Ćwiczenia to jedno, ale skórę trzeba wspomóc dobrymi suplementami, aby ta miała jakiś katalizator przyspieszający (czasem w ogóle umożliwiający) ujędrnianie skóry. W tym celu polecam spojrzeć na http://lecz-cellulit.pl (plus ich artykuły na temat samego cellulitu). Zaś co do samego schorzenia, nie ma co się martwić, bo każdy ma cellulit, tylko ten jest mało widoczny (albo w ogóle), więc głowa do góry i trzeba się uzbroić w odpowiednia wiedzę, żeby później działać zdrowo i skutecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×