Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lizard star

Czy w Anglii są przystojni faceci???Bo ja widziałam samych

Polecane posty

Gość Lizard star

brzydali. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiaaaa-a-a
Lizard star - a tak w ogole to cos w swoim zyciu widzialas poza TV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze sa...co to w ogole za pytanie? :P kazdy ma inny gust ale jesli mowa o bialych facetach (Takich rodowitych anglikach) to dla mnie jedni z przystojniejszych jakich widzialam. Jesli widzialas samych brzydali to wspolczoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zalezy od gustu :p moim zdaniem co nie ktorym sporo brakuje ale widzialam też takie "ciacha" że aż szczena opadala. Ja osobiscie lubie wysokich i pewnych siebie mezczyzn.Musza miec to cos w spojrzeniu pozdrawiam :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizard skin
Gdzie wy widziałyście tych przystojnych facetów?Pytam serio.Ja jak byłam w Londynie to miałam okazję oglądać samych brzydkich Brytyjczyków i niskich w dodatku.Czy tam sa w ogóle faceci o wzroście powyżej 190 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem lizard sa
:D Ja zapytam tak - czy sa w polscy mezczyzni nie majacy popsutych zebow? :D Pytanie w tytule albo kretynskie albo prowokacyjne - aby sie poklocic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizard star
Żona domowa dla mnie to za mało,preferuję 195-200 cm wzrostu,niżsi mnie nie interesują,mam takie ''fetysz'',nie wyobrażam sobie siebie z niższym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anglicy sa jeszcze gorsi niz polacy. w zasadzie mozna rzecz ze to najmniej urodziwy narod na swiecie. gorsi sa chyba tylko irole. nawet jak angol jest przystojny, wyrobione to w moment potrafi sie zapuscic. tacy sa. tez trzeba przyznac ze polki do dla nich marzenie, bo nie wygladaj jak angielki. ale... juz maja coraz mniej atutow. duzo laduje na bruku, sa zadluzeni. slabo wyksztalcenii. tak nie praktycznie. nic nie potrafia. wiekszosc jest ulomna psychicznie. powiem szczeze ze ja wsrod anglikow czulem sie atrakcyjny. tak jak polki wsrod angielek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaaaaa
W Anglii mozesz spotkac wszelkiego rodzaju facetow, jakich tylko lubisz: czarnych, bialych, rudych, wysokich, niskich, grubych, chudych, przystojnych, meteroseksualnych, machowatych, do wyboru do koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes- malo widziales ze sypiesz takimi opiniami :) plus ogolnie powtarzana opinia ze Angielki to brzydale i bla bla jest dobra dla takich papug jak ty. Mam jedynie nadzieje ze ty tak dla jaj udajesz prostaka ;) " . duzo laduje na bruku, sa zadluzeni. slabo wyksztalcenii. tak nie praktycznie. nic nie potrafia. wiekszosc jest ulomna psychicznie." Ja rozumiem ze opisujesz towarzystwo w ktorym ty sie obracasz/ obracales...ale moze warto rozszezyc horyzonty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" . duzo laduje na bruku, sa zadluzeni. slabo wyksztalcenii. tak nie praktycznie. nic nie potrafia. wiekszosc jest ulomna psychicznie." a kazdy prezes banku, menadzer, wlasciciel dobrze prosperujacej firmy, ktorego spotykasz, czy TWOJ menadzer o ktorego pracujesz (bo zakladam ze pracujesz w jakichs normlanych miejscach a nie u turka w kebabie.. ) jakiej jest narodowosci? zapewnie polskiej?? a moze chinskiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry prezes,ale pierdolisz farmazony, tak zeby przelamac stereotypy to powiem,ze moj facet jest managerem dla telewizji sky i ma pod soba nie tylko cale uk ale i siedzibe w amsterdamie, wiec taki ulomny to on nie moze byc. a co do jego wygladu, to powiem tylko tyle,ze oferowano my prace jako model dla bardzo znanej agencji,ale to nie bylo w jego stylu. wiec nie gadaj tu,ze anglicy sa ulomni, zapuszczaja sie itd, bo to samo mozna powiedziec o polakach, wlochach, niemcach czy francuzaz na przyklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilla --> nie ma sensu tlumaczyc.. jak sie ludzie obracaja wsrod ulomnych i debili to i samych ulomnych i debili widza. moj facet tez sobie niezle radzi, moze nie tak dobrze jak twoj ale zatrudnia kilkadziesiat ludzi i to mi starczy zeby stwierdzic ze glupi to on nie jest. do tego jest pracowity. a jezeli chodzi o wyglad to ja jestem na tyle prozna ze nie polecialabym na brzydala.. cenie sobie takze wyrzezbiona sylwetke. a moze ktos sie wypowie cos na temat charakteru brytyjczyka? bo wiecie co wam powiem? to jest wlasnie ich glowny atut. oni sa wyluzowani, usmiechnieci,w porownianiu z polakami malo agresywni, ciesza sie zyciem i tym co maja, to wlasnie najbardziej doceniam.. a bylam wczesniej w dluzszym zwiazku z polakiem i wlochem i krotkim zwiazku z hiszpanem i grekiem i na tyle sobie nie chwalilam tak jak wlasnie brytyjczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana- jestem pewna ze ktos kto obraca sie w towarzystwie zuli nie zrozumie o co ci chodzi :) bo przeciez to Polki sa najpiekniejsze na swiecie, Polacy nainteligentniejsi i tylko oni moga pomoc naprawic kran nic nie umiejacym Brytyjczykom ;) jestesmy niezastapieni, wszyscy mamy po 3 magistry (zrobione w Polsce wiec nic trudnego) i swiat powinien nam lezec u stop. A co do charakteru- wg mnie Polacy mogliby sie wiele nauczyc od Brytyjczykow, tylko niestety sa tak bardzo zapatrzeni na wlasne tylki ze nie zauwazaja jakich z siebie robia idiotow powtarzajac opinie zaslyszane od "kolezanki siostry ktora siedzi w Anglii juz 2 miechy"... Dla niektorych mily i usmiechajacy sie czlowiek jest falszywy i od razu Polakow to razi...nie wiem czemu. Czemu zawsze widze zachmurzonych rodakow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie POLACY(wiekszosc) jest po prostu rasistam.Nie mogę się wypowiedziec na temat urody brytyjczykow bo mieszkam w Irlandii ale Irlandczycy sa normalni np mój maz umie rozpoznacz po urodzie Polke Litwinke itd. Nie wiem ja chyba jestem inna mam wyjeb...na to,albo ktos jest ladny albo nie.A jeśli o zwiazki chodzi to najwazniejsze żeby umiec się dogadac a to czy bedzie się mowic po polsku angielsku czy w jakims innym jezyku kogo to...wazne żeby być szczesliwym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDZ wiesz nic dodac nic ujac..przyznam,ze bylam tu w uk w zwiazku z polakiem,ale dla niego szczytem rozrywki bylo pojscie na targ i kupienie dvd od chinczyka. kino za drogie, teatr, to juz w ogole, do baru nie i tylko siedzenie w domu bylo, co za lipa, mowie ci! a facet niby mial swoj biznes i tak tylko ciulal grosz do grosza:o uwazam,ze anglicy bardzo szanuja kobiety, doceniaja to co sie dla nich robi,a nie tylko wymagaja. chcociaz tacy 'biorcy' zdarzaja sie i tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 30 lat wiec i kilka zwiazkow za soba :) jakby nie bylo minelo juz 13 lat od mojego pierwszego chlopaka. nie gadasz z podlotkiem wiec spierdalaj do swojego redtuba i normlanym ludziom nie zawracaj glowy. vanilla --> ja bylam z polakiem 4 lata i jak sobie popil to wstyd tylko przynosil. jak moj facet sobie popije to jest conajwzyej zabawny i do tego... wajatkowo romantyczny - bo na trzezwo jest raczej wstydliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffffffffffffffffffeeee77777
zgadzam sie z autorem, ja jezdze do Anglii na wakacje, nigdy nie zauwazylam fajnego faceta, same brzydale lub przecietniacy i ten kolczyk w uchu, matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolczyk w uchu???chyba u jakiegos nastolatka, bo ani moj facet ani zadni z jego znajomych nie maja uszu poprzebijanych, nie wiem w jakim srodowisku wy sie obracacie. zdz,wiesz moj R ma to samo,w dodatku nie wie co to flirt lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jaki kolczyk w uchu? kiedys pracowalam z jednym co mial kolczyk w uchu ale mu tam w sumie pasowalo tyle ze on mial 19 lat :) moj facet mowi ze to gejowskie ;) vanilla --> no moj tez raczej dretwy jezeli chodzi o flirty hehe. wlasnie to w ni uwielbiam - jest szczery, jest soba, jest zadowolony z zycia, i tak dlugo jak sie znamy nigdy nie podniosl na mnie glosu, a ja potrafie niezle prowokowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaaaa
Ja jestem z Anglikiem i jestem bardzo szczesliwa. On jest romantyczny, wrazliwy, ale ma tez duze poczucie humoru, szanuje ludzi roznych wyznan i narodowosci. Moim zdaniem jest tez przystojny, choc to pewnie kwestia gustu, jest bardzo wysoki, dobrze zbudowany, ma jasne wlosy i niebieskie oczy, osobiscie szaleje za nim a jak go przywiozlam na polskie wesele to byl najprzystojniejszym facetem, zreszta mozecie to sobie wyobrazic. Vanillasky - ja tez pracuje dla Sky'a, w Osterley :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maz jest Polakiem i jest bardzo przystojny (jak dla mnie) nie ma zasady na milosc po prostu spotykasz tego jedynego i...czlowiek nie widzi nic innego tylko piekno uczucia do drugiego czlowieka jestem już mezatka od 10lat i jestem szczesliwa że po tylu latach bycia razem moje uczucia nic się nie zmienily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaaaa
Knunia - dobrze powiedziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×