Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alkoholowy wybryk natury

lepiej i ekonomiczniej kupić chleb czy kilka bułek?

Polecane posty

Gość alkoholowy wybryk natury

załóżmy że chleb kosztuje 2,10 zł, a 7 bułek 2,10 zł (jedna po 30 gr). pytanie co bardziej opłaca się kupować, by się najeść ale jednocześnie zaoszczędzić. świeżość leżącego pieczywa też jest ważna. chodzi o jedną osobę, nie rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkoholowy wybryk natury
tak? a dasz przepis dla nieznającego sie w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...koszt to jakieś 30% tego co w sklepie. O smaku i trwałości nawet nie mówię. Bez większego problemu możesz także upiec pyszny chleb, który poleży nawet tydzień. I także za ułamek ceny sklepowego szajsu bazującego na chemikaliach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×