Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lambda

Szukam dobrego lubrykantu, inne zawodzą

Polecane posty

Wszystkie, ale to dosłownie wszystkie mnie szczypią, nie chodzi już nawet o mrowienie, ale pieczenie i ból. Próbowaliśmy wszystkiego - żele durexa (5 różnych), KY, żele z apteki, oliwka, nic nie pomaga ... Chyba jestem bardziej wrażliwa niż inne dziewczyny :( Doradzi ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koli...
Od dawna te objawy masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, już jakiś czas, nawet nie wiem jak to oszacować, zwyczajnie nie pamiętam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koli...
Może powinnaś iśc z tym do Gina. Może to buc inne podłoże również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzięki, pierwsza nazwa padła - na pewno wypróbuję :) regularnie odwiedzam ginekologa i wszystko jest ok, sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koli...
A mówiłas mu o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, właściwie to nie, nie mówiłam. Szczerze mówiąc nawet o tym nie pomyślałam ... Generalnie mam nieco problemów o podłożu psychicznym (nie potrafię się do końca wyluzować podczas sexu, przez co sprawia mi ból) i kiedy o tym mówiłam to to bagatelizowała, bo fizycznie jest w porządku, tylko za bardzo się spinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koli...
Własnie , może masz suchość , sa rózne specyfili które lekarz może ci przepisac tylko. Powiedz mu co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe, do tej pory używałam antykoncp. hormonalnej, pewnie to jest przyczyną. spróbuje tego żelu, który ktoś wcześniej polecił, jak nie podziała idę do gina :) thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdopodobnie problem
tkwi w zbyt mechanicznym podejściu do seksu. Więcej emocji, impulsów, podniecenia itd. by ci się przydało. Czasem trzeba się wyluzować i być bardziej spontaniczną. Seks to też fantazja, a nie tylko wsadzenie i ruszanie. Potem tak się to właśnie kończy jak popadnie się w rutynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No cóż....,,,,,,,,,,
Prawda, że przy hormonach też może wystąpić ten problem. Może trzeba zmienić tabletki na inne, albo na jakiś czas w ogóle odstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×