Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pathusia2210

czy mozliwe jest bym byla w ciazy???

Polecane posty

Gość pathusia2210

Witam...chcialam sie zapytac czy moge byc w ciazy i czy to co czuje moga byc objawy ciazy....ostatnia miesiaczke mialam 7.10 gdy sie skonczyla kochalismy sie z chlopakiem codziennie by nie przegapic choc jednego dnia plodnego....od paru dni mam wilczy apetyt na wszystko na slodycze na owoce poprostu masakra..nie moge dotknac swoich piersi bo strasznie bola mnie sutki...mialam straszne zaparcia...nieraz nawet zakrecilo mi sie w glowie.....prosze napiszcie cos.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errrrteeee
to nie są objawy ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennnnaaaaaaa
u mnie pierwszymi i praktycznie jedynymi objawmi wlasnie bylo swedzenie sutek i bol piersi + masakryczne zaparcia. Niestety ciaze stracilam 2 tygodnie temu w 10. tyg. Zrob test, zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errrrteeee
ale to nie są objawy ciążowe pierwsze i potwierdzone naukowo to zwiększone wydzielanie moczu i mogą być bolesne piersi ale na okres też możesz takie mieć przed okresem możesz mieć chcicę na słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ból piersi może być jednym z objawów piersi, ale też nie musi jesteś przed terminem spodziewanej @ może dlatego odczuwasz ból piersi. pytanie czy wcześniej przed @ bolały cię piersi? za kilka dni zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no objawy to sprawa
subiektywna. Może to na ciążę a może na okres. Jedyny pewny objaw to brak okresu. U mnie w dwóch ciążach na poczatku brak jakichkolwiek innych objawów niż w zwykłym cyklu. Raz byłam pewna że to ciąża bo miałam ból piersi (jak nigdy wcześniej) ale ciąży nie było. Poczekaj do okresu a gdy nie nadejdzie zrób test. Tak to można tylko gdybać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennnnaaaaaaa
zwiekszone wydzielanie moczu, to raczej dopiero w drugim i trzecim semestrze. w pierwszym raczej malo prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhdshs
Apetyt to nie jest objwa ciąży Raczej jego brak bo wiadomo - mdłości:P Z tych ktore wymieniłaś to raczej te bolące piersi ale takie są tez przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwięcej objawów ciążowych
i to tych, ktore pojawiają się w drugiej połowie ciąży mają te osoby, które w ciąży nie są :) Jedynym pierwszym objawem jest brak miesiączki i do 2 miesiąca nie ma ŻADNYCH innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errrrteeee
moja droga właśnie w pierwszym:P Jestem świeżo po szkole rodzenia na którą chodziłam jako osoba towarzysząca:P Tobie chodzi chyba o to, że dziecko uciska na pęcherz a ja mówię o zwiększonej ilości wydzielania moczu juz na początku ciąży. Kiedyś kobiety podobno tak rozpoznawały (no i brak okresu, oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pathusia2210
wczesniej na okres bolalamnie jedna piers sutki wcale a teraz wlasnie one mnie bola...bylam juz w ciazy w lutym bedzie rok jak poronilam i tez w 10 tygodniu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errrrteeee
autorko lepiej się nie nastawiaj, że jesteś poczekaj na termin okresu i zrób test pamiętaj, że lepiej miło się zaskoczyć niż rozczarować się uszy do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennnnaaaaaaa
u mnie nie bylo zwiekszonej ilosci moczu, mozliwe, ze u kazdej kobiety inaczej objawa sie ciaza. Tak jak juz mowilam, dla mnie najpewniejszymi objawami na poczatku sa: brak okresu + bolesnosc piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennnnaaaaaaa
przykro mi z powodu poronienia, wiem co to znaczy:(. Postaraj sie Kochana jednak nie za bardzo nakrecac, chodz wiem, jak bardzo Ci zalezy na tym, zeby znowu zajsc w ciaze. Po prostu odczekaj jeszcze troche i zrob test, co ma byc to bedzie. Ja tez zawsze mialam bol piersi przed okresem, ale nigdy sutkow, i to wlasnie dalo mi wtedy do myslenia, ze cos jest inaczej. Ja jestem teraz 2 tygodnie po lyzeczkowaniu. W grudniu znowu zaczynam starania. Zycze Ci powodzenia, zobaczysz, wszystko bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errrrteeee
a nie wstawałaś w ciąży w nocy do toalety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennnnaaaaaaa
jesli to pytanie jest skierowane do mnie, to odpowiadam, ze nie. Mialam potworne zaparcia, ale na pewno nie zwiekszona ilosc moczu. Mysle, ze naprawde nie ma co generalizowac, u kazdej kobiety inaczej sie wszystko objawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak możesz sprawdzić?
wszystkie "Objawy" ciąży występujące kilka dni po stosunku przed zanikiem okresu są po prostu nakręcaniem się na ciążę. Piersi bolą zwykle przed wystąpieniem miesiączki, tam samo gromadzenie się płynów i częstsze wizyty w toalecie i niby powiększający się brzuch. Metaliczny smak w ustach spowodowany stresem i oczekiwaniem na miesiączkę. Mdłości z nerwów - tak czy nie :) Objawy ciąży to zanik miesiączki i potem mdłości w drugim miesiącu. Częste chodzenie do toalety ok 6 miesiąca kiedy powiększona macica uciska na pęcherz, większe piersi i ich tkliwość ok 8 miesiąca kiedy zaczyna się produkacja siary. Aha i senność, ale to też ok 6 miesiąca plus wzmożony apetyt. Nieco wcześniej może być chcęć na jakieś określone produkty Tak, że nie nakręcajcie się dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja badanie na toxo
"Niekiedy pierwszymi objawami ciąży u kobiety mogą być: lekki ból w podbrzuszu, przypominający skurcze; więcej wydzieliny w pochwie; czasem niewielkie plamienia, często mylone z wcześniejszą miesiączką. Pierwszą bez wątpienia oznaką ciąży, zauważaną przez każdą kobietę jest brak miesiączki. Ten jednak symptom może być wywołany także innymi czynnikami (np. stresem, nieprawidłową dietą, zmianą klimatu, itp.) co z kolei może błędnie świadczyć o ciąży. A czasem również zdarza się, że kobiety krwawią, bądź plamią, już będąc w ciąży, nawet przez kilka pierwszych miesięcy. Innym objawem świadczącym o poczęciu, który także może być jednocześnie objawem zbliżającej się miesiączki, jest powiększenie i wrażliwość piersi na dotyk, co w przypadku ciąży pojawia się najczęściej już kilka dni po zapłodnieniu. Ponadto także inny objaw, jakim jest rozpulchnienie szyjki macicy, zaobserwowane podczas badania ginekologicznego może świadczyć o ciąży, ale także może być objawem zbliżającej się menstruacji. Innymi, możliwymi symptomami dokonanego zapłodnienia, pojawiającymi się na początku ciąży mogą być: poranne nudności, czasem połączone z wymiotami lub zgagą, częste oddawanie moczu spowodowane parciem na pęcherz, zmęczenie i wzmożona senność, zawroty głowy, wrażliwość na zapachy czy zaparcia. Należy jednak zauważyć, iż wszystkie wymienione wyżej objawy mogą świadczyć również o innych zaburzeniach zachodzących w organizmie kobiety. Kilka dni po okresie planowanej miesiączki, kobieta, w przypadku jej braku, może skorzystać z dostępnych w aptece testów ciążowych, po przeprowadzeniu których otrzymanie pozytywnego wyniku jest już prawdopodobną oznaką poczęcia, wiarygodną w 95%, natomiast przeprowadzone w tym czasie badania laboratoryjne dają pewność stuprocentową. Z kolei w późniejszym nieco wieku ciąży, jej potwierdzeniem staje się przeprowadzone badania USG, słyszenie bicie serca płodu, a także ruchy dziecka, odczuwane jednak dopiero po około 16-20 tygodniach ciąży. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennnnaaaaaaa
do "jak mozesz sprawdzic" - bol piersi dopiero w 8 miesiacu :)?? No to ja chyba rzeczywiscie musialam byc juz w tak zaawansowanej ciazy:). Wedlug lekarzy jednak byl to poczatek, a bol piersi byl ogromny, szczegolnie wieczorem, przy zdejmowaniu stanika. W 10. tygdoniu mialam lyzeczkowanie, ciaza musiala zostac usunieta. Jeszcze tydzien po operacji mialam lekkie bole piersi, dopoki hormon ciazowy nie zniknal calkiem. Tak jak juz mowilam, u kazdej kobiety inaczej sie wszystko odbywa, nie mozna generalizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pathusia2210
mnie tez bola sutki wieczorem tak ze nie moge ich wcale dotknac...i jesli chodzi o czeste oddawanie moczu to bardzo czesto biegam do toalety a wczesniej tak nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennnnaaaaaaa
pathusia - zrob test, czego sie boisz??? Kiedy powinnas dostac okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pathusia2210
w piatek robilam test ale nic nie wyszlo moze za wszesnie....okres POWINNAM dostac 7....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no objawy to sprawa
za wcześnie. Poczekaj do 7.11 i wtedy rób test -nie gdybaj już. Jak pisałam mialam prawie od połowy cyklu raz jeden ból piersi więc myślałam ze to ciąża ale okres nadszedł co do dnia. Nie nastawiaj się póki co, lepiej miec miłą niespodziankę niż się zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errrrteeee
autorko jestem n kilka dni przed okresem piersi i sutki mnie tak bolą, że dzisiaj nie zakładam stanika, a w ciąży nie jestem nie nakręcaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pathusia2210
ja nie musze miec takich samych dolegliwosci na okres co ty...niektore osoy co tu pisza tes mialy takie objawy w ciazy co ja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errrrteeee
objawy ciąży.....wkręcasz sobie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errrrteeee
nie nastawiaj się to mogą być objawy ciąży ale nie muszą napisałam to co napisałam, żebyś zrozumiała, że takie objawy to nie jest nic pewnego a wiesz jak będziesz rozczarowana jak się nastawisz że jesteś w ciązy a nie wyjdą dwie kreski albo dostaniesz okres???? Im bardziej chcesz tym jest trudniej o potomka Trzymam za ciebie kciuki, jeśli nie w tym cyklu to w kolejnych na pewno ci się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pathusia2210
Nie dziekuje;)jestem dobrej mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×