Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Siemanko Najpierw najserdeczniejsze życzenia,spełnienia marzeń, powodzenia w życiu osobistym jak i zawodowym dla Nekri🌻 http://i51.tinypic.com/6h3kti.jpg . sorry aniółku,ze tak wpadam lecz jak zjawa też zaraz znikam.🌻 Milaczek😘🌻❤️🌻 to mnie zaskakujesz,najpierw takie ekscentryczno-ekstrawaganckie nicki po kasztanke :D:D:D Lecz miłe są te zaskoczenia.:) Ewa-- dzienks za wszystko.🌻 upsssss-- eeeeeeeeee.........hmmmmmmmmm.......uścisk dłoni na zgodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekro ...ale ze mnie gapa :o:o:o Życia barwnego jak kolory tęczy, ciepła w sercu, uśmiechu na twarzy. Siły, aby spełniać wszystko co Ci się zamarzy... Wszystkiego Najlepszego👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tez wszystkich przybyłych👄 Duchu...za co mi dziękujesz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekro dziekuję za poradę, ale dopiero dziś przeczytałam....narazie mam tylko f-x i inne specyfiki, ale muszę to wypróbować, bo katar to ja okropnie przechodzę...narazie nie mam tak dużego, ale jak juz się rozpęta to wygladam jak siedem nieszczęść i tak samo się czuję:( Ja już zmykam...wziełam leki, a tak w ogóle to Nowy rok zaczął sie dla mnie niezbyt przyjemnie:o ......... Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam Wszystkim😘 za życzenia:-) Aniołku---dzięki za piosenkę i prezent😘. A co do drugiego dnia wiosny to...jak to mam liczyć??? W roku przestępnym wiosna przychodzi o jeden dzień wcześniej więc ten drugi też wypada wcześniej. A rok przestępny mamy właśnie teraz:-) I nie wiem....czy liczyć normalnie czy przestępnie???:-) Duszku---dziękuję za piękny bukiet róż😘 Ewa---nie przejmuj się tym:-) każdemu może się zdarzyć....z resztą ja coś o tym wiem;-):-D. Dziękuję za piękną czarną różę:-) Życzę Ci dużo zdrowia, kuruj się. A na katar spróbuj z tą miętą---nie ma co dopuszczać aby on się rozwinął. Dobranoc😴🖐️))) Aniół😘 Ewa😘 Milaczek😘 Upsss]kiss] Duch😘 inni😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Duchu i Ewuś 👄👄 Duchu dlaczego tak się zjawiasz i znikasz , a juz wiem . Mam do Was prosbe pogodźcie się Nawzajem , jeden drugiego powinienen przeprosić . Duchu zrób to dla Mnie :) Ewuś lepiej juz sie czujesz ??? Biedna jesteś . Przytule Ciebie chociaż , to może choróbsko szybciej minie 👄 🤗 Śij spokojnie , niech Ci sie aniołki przysnią i wyleczą Cię :) Sorki ale dzisiaj spie cos za duzo znowu , miałam dzisiaj iśc do laboratorium i zapomniałam o nim , teraz mi sie przypomniało ze mam zrobić badania kontrolne , sklerora mnie jeszcze dopada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim 👄 Jestem w pracy i właśnie zaparzyłam aromatyczną kawę C C C Skusi się ktoś? A może z wkładką? :P Miłego dnia. Wracam do swoich obowiązków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 Będę później jak mi ręce odpoczną 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia:-)🖐️))) Aniół😘 Milaczek😘 Ewa😘 Inni😘 Aniół--dziękuję za odpowiedź ale....tak myślałam, że to jednak 22:-) Tylko, że w latach przestępnych drugi dzień wiosny wypada 21 marca więc wolałam się upewnić:-) Milaczku---ja przyszłam tak późno, że Twoja kawa już jest nie zimna a lodowata:-D Ale....ta wkładka rozgrzała ją idealnie--tak jak lubię:-) Ewa---a czemu Cię łapki bolą bidulko??? Łopatą chyba nie machałaś:-D Do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekro👄..łopatą nie, ale...zrobiłam 80 pierogów ... jutro zrobię gołąbki, a pojutrze już jadą na "eksport" ...a ja znów mam pogrzeb, bo w Nowy rok zmarła moja ciocia - mam troche wyrzuty sumienia, bo miałam do Niej zadzwonic własnie w Nowym Roku i...nie zadzwoniłam, a w nocy odeszła...Mam tylko nadzieję, że będe już całkiem zdrowa, bo czuje się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniółku.... dziękuje... za wczoraj też...👄już sie dobrze czujętylko kaszel troche został...a wcześniej miałam telefony jeden za drugim, jutro przyjeżdza brat z rodziną... ...........Ja chyba też sie położę w tym układzie. Dobranoc Anioł👄 Nekro👄 Milaczek👄 Upssss👄 http://youtu.be/Gtdn1kuk2EU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór dobry :) Jestem bo mam dzisiaj modem z orange do przetestowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś---wyrazy współczucia😭🌼 Upsss---a na jak długo masz ten internet do testowania???:-) Ja niestety dziś nie posiedzę---real mnie wchłonął i....muszę do niego wrócić. Przyszłam życzyć tylko miłego wieczoru i nocy 😴🖐️))) Aniól😘 Milaczek😘 Ewa😘 Upsss😘 Inni😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Upsssss 👄 Nekra 👄 Ewa 👄 Milaczek👄 Dzisiaj u mnie leje od samego rana , nie lubie takiej pogody:o Przytłacza mnie bardzo . W pracy mam chwilkę na kawe zeby mnie postawiła na nogi bo przysypiam przy biurku Postawię równiez dla Chętnych na aromatyczny napój (_)? (_)? (_)? (_)? Upsssss szkoda że wczoraj mnie nie było jak miałes chwilę na pobyt na Topiku . Mam nadzieję że Ci działał internet super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️można w depreche popaśc przez ciagle pochmurne dni:( Upsss ja miałam modem z orange i...nie chcę już z nimi nic mieć do czynienia....tez miałam na okres próbny, ale nie podłączałam zaraz tylko czekałam na laptopka:o Okres próbny minął i wtedy okazało się . że jest wolny jak zdychający żółw. Płaciłam przez trzy lata 60 zł na m -c, a praktycznie nie korzystałam, bo tylko czasem przekładałam kartę do telefonu, ale tam też muliło. Oczywiście wmawiali mi , że jak zasięg orange mam dobry to net też bedzie śmigał.....o naiwności moja😡...ile oni na mnie zarobili !.....na szczęście już sie z nimi pożegnałam, ale z wielkim trudem, bo oferowali mi cuda cudeńka i zasięg taki jak trzeba, ale powiedziałam im co myśle o nich i mam spokój....mam przeszło trzy lata stacjonarny z TP i nie narzekam...z modemu - zwłaszcza orange wyleczyłam sie na zawsze....Mogę Ci tylko poradzić żebyś uważał z nimi, bo talent do omotania mają zajebisty:) Miłego dnia dla wszystkich zagladających👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniółku witaj👄..chętnie sie poczęstuję, bo dobudzić sie dzis nie mogę....takie ciemno, że prawie klawiatury nie widzę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, miłego dnia:-)🖐️))) Aniół😘 Ewa😘 Inni😘 Aniół---mnie ten deszcz też denerwuje.....chciałabym widzieć śnieg😴:-) Do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×