Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Właśnie miałem przed chwilą uroki Orange przy pełnym zasięgu wywaliło mi neta Nekri możliwe ale ja pisałem kiedyś na paru innych tematach i też może to być Ktoś z tamtąd Miłe jest że Ktoś mnie pamięta a jak Będzie chciała to odezwie się na @ od zawsze mam w profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku napewno się odezwie jak będzie mogła Ja nie mam z Nią kointaktu poza kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie odnośnie mojego pisania na kafe Ja pacuje mobilnie to znaczy jestem ciągle w ruchu i w ciągu dnia nie bardzo mam możliwość pisać do domu wracam o bardzo różnych porach no cóż taka praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku troszke pracą a potem byłem u znajomych moja praca jest potrzebna nie zależnie od pory dnia i czy normalny dzień czy Święto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie szkodzi , postaram się również niekiedy dłuzej byc na Forum to moze porozmawiany niekiedy nawet o takich błachostkach jakbys chciał. Najwiecej mam czasu wieczorem bo w dzień to albo jestem w pracy czy nawet trzeba coś zrobić w domu czy nawet wyjść gdzieś. Podobnie mam jak Ty i Nekra bo widze że ma z kim przebywać i cieszyć się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekri to tylko elektronika :) Nie stety coraz bardziej jesteśmy uzależnieni od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss---to jak widać Twoja praca jest bardzo potrzebna jeśli nawet w dni wolne pracujesz. Ale na pewno w tygodniu (gdy np ja muszę pracować) Ty masz trochę wolnego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku---ja 24 na dobę z nim nie przebywam---bo jednak od rana do południa w pracy....dopiero potem można:-) Ale od czasu do czasu zdarza nam się też pójść osobno na imprezę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekri potrzebna jest i bardzo ją lubie ale czasami mam troszke jej dość bo w pewnym sensię jestem niewolnikiem pracy bo nawet jak jej nie ma to musze być przez cały czas w gotowości takie realia pracy z bardzo dużym kontrachentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku---zazwyczaj imprezujemy razem:-) Tylko, że ja nie lubię jego znajomych więc....niezbyt chętnie tam chodzę--wolę iść do swojego towarzystwa:-) Ale od trzeba też się pokazać razem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku---to ja z narzeczonym właśnie tak wychodzimy do różnych lokali ale....zauważyłam, że latem częściej. Teraz trochę mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Aniołku powinnaś chodzić nie mówie że Sama ale może z Koleżanką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×