Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niedługo mama córeczkii

imię GAJA - co sądzicie?

Polecane posty

Gość niedługo mama córeczkii

jakie są wasze opinie o tym imieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ze ja tak nie mam
na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana24
okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieczkaaromatyzowana
Jeśli chcesz nazwać córkę Ziemia, Świat, proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krol Troll V
za duzo kapitana planety sie naogladalas poczwaro! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi się za to
Kaja mi się bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvsdfvd
jak Geja..nie to ze mam cos przeciw gejom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvsdfvd
Kaja to znowu jak dla pieska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorkistraszne
okropne, naprawdę! kojarzy mi się z gajem, lasem, drzewem, zwierzyną, no chyba nie za ładnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam chłopaka
który ma tak na nazwisko więc źle mi sie kojarzy, a wrecz fatalnie. chlopak taki ćpunek, pijaczek spod monopolowego. w sumie nawet nie slyszalam nigdy takiego imienia, bardziej dla psa niż córki. to już Kaja lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszy mnie określenie
Jak dla pieska. Psy mają takie imiona jakie nadają im właściciele a najczęściej są to po prostu imiona ludzkie. To ze jakiś pies nazywa się kuba, zuzia, ala to oznacza ze to są zwierzęce imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekonieczny
Niektórzy traktują dzieci jak zabawki i wymyślają im debilne imiona. A nie można po prostu dać dziecku normalnego europejskiego imienia? Słusznie, gaja to imię dobre dla suki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie uważasz ze nudno
by bylo jakby wszyscy mieli tak samo na imię? słyszałeś ten dowcip: Pani w przedszkolu zwraca się do dziewczynki "jak masz na imię Juleczko?" Każdy daje jak mu się podoba. Krzywdy wielkiej się dziecku nie robi. Nie imię świadczy o człowieku ale czlowiek nadaje sens noszonemu imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądałaś dzis
ugotowani?i stąd ten pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieczkaaromatyzowana
Jak najbardziej rzadkie imiona, ale Gaja samo w sobie zbyt piękne nie jest. Owszem, brzmi dobrze, ale... ziemia?! Ani tego nie zdrobnisz, ani nic. Poza tym po grecku było najczęściej Ge, sama Gaja pojawia się tylko u Homera. Ja zdecydowałam się na Jagnę - nie brzmi dziwacznie, chociaż b. rzadkie, a i zdrobnień bez liku. Mała Gaja będzie tylko cierpieć, że nie zdrobnisz tego imienia, a jak pojawi się nauka w podstawówce, będą robili dowcipy z Uranosem. A nie daj wczyta się w mitologię za dobrze i historyjkę o tym, że Gaja z Uranosem "byli za blisko siebie i nie mogli się oddalić, przez co nie mogli począć dziecka" i zacznie pytać, co to znaczy. Nie, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagazela
mnie się to imię bardzo, bardzo podoba. Nie wiem, co za durniem trzeba byc, zeby napisać "A nie można po prostu dać dziecku normalnego europejskiego imienia?". Z Grecja to gdzie lezy, geniuszu? Poza tym co to jest NORMALNE imię? Juleczka, Lenka albo Majeczka? A dlaczego Maja jest ok, a Gaja juz nie? Różnią się jedną literą Nigdzie ludzie sie tak nie czepiają imion cudzych dzieci, tylko Polacy mają z tym jakiś ogromny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagazela
Świeczko - no rzeczywiscie, imie do chrzanu, bo jest starożytny tekst o seksie z udziałem Gai. Gdyby rodzice nie wyśmiewali się z imion obcych dzieci w obecnosci swoich dzieci, to by ich dzieciom w ogóle nie przyszło do głowy, że imie takie czy takie jest dziwne czy wymyślane czy jeszcze jakies inne bzdury. Co do imienia dla suki: 1.Czy suka nie zasługuje na ładne imię? Moja córka nazywa sięSara - wg niektórych ma psie imię. Bez komentarza w ogóle 2.Miałam/mam koty i psy o imionach Henryk, Stefan, Emil, Grażyna, Basia. Czy to też są psie i kocie imiona? Kto decyduje, które imię jest dla kota czy psa, a które nie? Chyba tylko debile z forum, niemające lepszych zajeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja.na.tak
świeczko...że niby Gaja beznadziejne imię, ale Jagna super? raczej strasznie "wiejskie", bo pierwsza myśl to taka, że nosi je kobieta prosta, nie zbyt bystra, która kury i bydło oporządza....moim zdaniem Gaja, przez swą prostotę i bądź, co bądź oryginalność brzmi elegancko i podniośle...a jeśli ktoś ma problem, że dziecko w jakimś tam wieku zaczyna o sprawy seksu pytać, to chyba dzieci mieć nie powiniem, bo taki temat, to chyba jeden z najmniejszych problemów w trakcie wychowywania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rthrth
Nie powinno się nadawać dzieciom imion które nie są imionami a nie wiadomo czym. Imienia klasycznego nic nie ośmieszy bo dana nazwa będzie zawsze imieniem przede wszystkim a wymysły to rzecz bardzo niepewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mam kilku mies chlopcow
Ja mysle ze za 'twarde'/ciezkie' jak kto woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość positivum
świeczka - Twój argument z z postacią Gai w mitologi jest troche z dupy, skoro sama córke Jagna nazwałaś, co chyba wszystkim kojarzy się z chłopami i puszczalską Jagną wywożoną na kupie gnoju...Żeby nie było podobają mi się oba imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no, zbyt udziwnione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa
oj zle mi sie kojazy ! - bo z pewnym zlym ptakiem, jak przyjedzie do niemiec to ludzie beda mowic na nia "sep", ( sepy pisze sie - geier ale tak to wymawiaja) wg. mnie okropne ptaszysko zywiace sie padlina, tak mi sie wydaje, - baaaa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy objaw-wyciagnac stary temat,zeby sobie popluc ...O imieniu nie swiadczy nic,ale o piszacych,owszem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo dobre imię, oczywiście dla jakiegoś domowego zwierzątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filtr do kawy
K***a ludzie to sobie potrafia takie p*****ly nawkrecac,ze glowa boli. No straszne - zaczna sie dowc**y z uranosem. A jakie to sa dowc**y z uranosem? Ja mam na imie ewa,w osmej kpasie przystawial sie do mnie jeden okropny jacek ,przy okazji pana tadeusza byly smichy i naprawde - nie umarlam od tego. Temat sie skonczyl i kawaly tez,zreszta kawaly sa do smiania,nie do strojenia fochow. Jak dla mnie - sliczne imie. Delikatne i dzwieczne. A zdrobnienia? No jak od Maja - tylko g zamiast m. Nienawidze tego polskiego podejscia do imion. Moze byc tak,tak i tak,a reszta to skrzywdzisz dzieckk albo patologia. Mieszkam w niemczech i nugdy nie slyszalam,zeby ktos krecil nosem na jakiekolwiek imie. Sa i brajany albo jenny,i trsdycyjne typu johannes ,i z roznych krajow,chocrodzice sa niemcami - i ludzikm to zwisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaja?, jak masz taką fobię nazwać córę? - dlaczego nie, ale imię prawie dobija do Nikoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyzej-jak bedziesz wiedziec,co to slowo,czyli "fobia" znaczy,to wroc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×