Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mania5788

co dalej robić?

Polecane posty

Gość mania5788

witam was serdecznie. tydzien temu znalazłam się w najgorszej sytuacji w swoim zyciu. Byłam z mezem 3 lata. obecnie jestem w 4mc. Nagle okazalo sie ze ma kobiete i ja juz mu nie jestem potrzebna. Najgorsze jest to ze wyrzucil mnie z mieszkania ktore on wynajmuje (na niego jest umowa) i zostawil mnie z dlugami. Moja pensja starcza na splaty rat a gdzie reszta? nie mam rodziny nie mam gdzie mieszkac, za co zyc a w dodatku utrzymac dziecko. myslalam nad domem samotnej matki ale nawet nie wiem na jakich zasadach tam przyjmuja itd. boje sie bo nie wiem co robic. nawet zaczely mnie dopadac mysli czy dziecku nie lepiej bedzie z kims innym. kto da mu dom, kochajaca rodzine i byt. moze wy bylyscie w podobnej sytuacji albo ktos z waszych znajmych? proszę pomóżcie mi bo sama juz sobie nie radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania5788
błagam niech ktos sie odezwie. juz nie wiem gdzie pisac, dzwonic. moze WY macie jakies pomysły wskazówki co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamućka
tak mamy pomysły...a jest ich wiele min: czy ta nowa kobieta Twojego męża wie jakim "dobrym "facetem jest Twój maż? zostawić żone w 4-tym m-cu i jeszcze wyrzucić z domu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simian raticus
Dobraliście się świetnie debilki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwadrrratka
Istnieją Miejskie Ośrodki Pomocy Rodzinie - tam poszukaj pomocy. Co do długów. Jeśli spłacasz jakis kredyt to udaj się do kredytodawcy i przedstaw swoją sytuację - moze uda sie zmienić wysokość rat. A czy mąż nie powinien razem z Toba spłacać tego kredytu? Oprócz MOPRów sa tez centra kryzysowe - tam za darmo można uzyskać porady prawne, jak tez uzyskać inną pomoc np. w znalezieniu dachu nad głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×