Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mania5788

gdzie mam się podziać z nienarodzonym dzieckiem

Polecane posty

Gość mania5788

witam was serdecznie. tydzien temu znalazłam się w najgorszej sytuacji w swoim zyciu. Byłam z mezem 3 lata. obecnie jestem w 4mc. Nagle okazalo sie ze ma kobiete i ja juz mu nie jestem potrzebna. Najgorsze jest to ze wyrzucil mnie z mieszkania ktore on wynajmuje (na niego jest umowa) i zostawil mnie z dlugami. Moja pensja starcza na splaty rat a gdzie reszta? nie mam rodziny nie mam gdzie mieszkac, za co zyc a w dodatku utrzymac dziecko. myslalam nad domem samotnej matki ale nawet nie wiem na jakich zasadach tam przyjmuja itd. boje sie bo nie wiem co robic. nawet zaczely mnie dopadac mysli czy dziecku nie lepiej bedzie z kims innym. kto da mu dom, kochajaca rodzine i byt. moze wy bylyscie w podobnej sytuacji albo ktos z waszych znajmych? proszę pomóżcie mi bo sama juz sobie nie radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
a dlaczego to ty spłacasz raty a nie on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja .....
sorry ale jakoś mi się to wszystko kupy nie trzyma ....rozumiem że skoro byliście małżeństwem to długi były Wasze wspólne a nie tylko Twoje więc z jakiej racji Ty sama masz je spłacać a teraz gdzie mieszkasz ? po za tym mąż będzie musiał płacić alimenty na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania5788
bo byłam głupia. wszysko jest na mnie ;( jestem w czarnej d****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
naprawde bylas glupia kredyt na ciebie a mieszkanie na niego nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
ale jest cos takiego jak w malzeństwei zaciagasz kredyt trzeba byc wraz z małzonkeim chyba ze to jakeis typu provident czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
a rodziców nei masz? nie mozes zod niech poójsc kredyt neich on tez spąłca w koncu na wspólny cel byl brany przeciez ty zabezpiecz powództwo czy jak sie to anzywa w akzdym badź razie zbeiraj rachunki na wszystko co zwiazane z ciąża potem zasądzisz alimenty na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania5788
nie mam zadnej rodziny. nikogo. alimenty dostane dopiero jak dziecko sie urodzi a do tego czasu, 5 miesiecy mam mieszkac pod mostem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
dlaczego pod mostem wynajmij mieszkanie i pąłc za mieszkanie a nie raty niech on raty spłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania5788
mam 1000 zł a nie chce zeby komornicy mnie scigali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
dalcgo szanowny mężus nie bedzie spłacał tylko ty nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania5788
bo on ma to gdzies. skoro jest na mnie to on umywa raczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddssssskkkkksskkkkkssskkkkksss
Uwazaj z tymi domami samotnej matki. Niektore sa spoko ale ja bylam w takim, ktory prowadzily zakonnice i centralnie wymuszaly na kobietach oddanie dzieci do adopcji. Ucieklam stamtad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
to jak tak sie dalas to płać i płacz nikt ci nei doradzi na głupote nie ma rady co to za kredyt w banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
po co zaraz dom samotnej matki wynajmij chocby pokój u kogos zawsze taniej niz mieszkanie noi wymuszaj troche na męzusiu cos kasy bo inaczej kiepsko to widze co nie maials zadnego wkladu najpierw aliemnty potem albo najpierw pozew o rozód i podział majątku nie daj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
ale troche krecisz autorko bo nie odpowiadasz na pytania gdzie obecnie mieszkasz jaki to kredyt kto ci go udzielił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
na co bralas ten kredyt na wlasne rpzyjemnosci czy na mieszkanie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania5788
mieszkam obecnie u znajomych. maja 2 pokoje i dziecko. nie chce im juz siedziec na glowie. kredyt mam w providencie i PKO BP tylko ze ten w pko byl brany przed slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
no i nie wierze ze nie masz nikogo matki ojca brata siostry przyjaciólki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
to na co te dwa kredyty brłas wiedziałs ze masz 1 do splacenia to po jakiego grzyba brałas drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania5788
wychowywalas sie w domu dziecka? widocznie nie. nie wiem kto jest moja rodzina gdzie mieszkaja i czy w ogóle istnieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitkoolka
i jestes glupia bo ten topik juz byl durne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda mi to na prowokację, bo nie wierzę, że są a tak głupie baby na świecie. facet sobie znalazł nową kobitę i tak po prostu wyrzuca z domu ciężarną żonę, a ona jak gdyby nigdy nic idzie mieszkać do znajomych???? :O sorry, ale żyjemy w jakiś tam państwie prawa, jeszcze istnieje coś takiego jak sąd rodzinny, policja, sprawa o rozwód, orzeczenie o winie, zobowiązania alimentacyjne, zresztą nawet gdybyście nie byli małżeństwem, a wystarczy, że jesteś zameldowana, to nikt nie ma prawa Cię wyrzucać z domu z dnia na dzień, w szczególności w ciąży. cała ta sprawa jakoś naiwnie wymyślona i kupy ani dupy się nie trzyma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania5788
dzieki ale nie potrzebuje kolejnego potepienia i wyzwisk. ja tylko próbuje znalesc rozwiazanie i mialam nadzieje ze mi pomozecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitkoolka
I TO TEZ TWOJE PROWO DURNA DZIDO: 09:56 Anitkoolka Witam mam 21 lat, byłam studentką zaszłam w ciążę z chłopakiem z którym jestem od 2 lat. Rodzice robią mi wesele ( wiadomo pożyczka itp) Ja nie prawcowałam , jest nam naprawdę ciężko teraz bo okazało się że mame zwolnili z pracy , tata nas utrzymuje. Mój narzeczony ma swój sklep z meblami ( prezent od rodziców) zarabia powyżej średniej krajowej, Rodzice mówią mi że skoro jestem jego prawie żoną,nosze jego dziecko pod sercem to On powinien o mnie dbać,zaś On mówi że rodzice chcą sie pozbyć mnie i nie wyda na mnie nawet grosza bo nie ma ... WYMYSL CO NOWEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania5788
maz wynajmuje mieszkanie a ja nie mam meldunku. gdzie mialam sie udac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
ale jak ci ktos ma pomóc na co liczysz ze ktos ci mieszkanie zaproponuje czy zasponsoruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania5788
gdzie mam sie udac? co mam zrobic? jakie kroki podjąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
idż do opieki społecznej przedstaw sytuacje idz do wójta burmistrza czy prezydenta miasta moze maja loekale socjalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania5788
a czy w mieszkaniu ktore maz wynajmuje mam prawo przebywac? skoro w malzenstwie jest wszystko dzielone na pół to najem mieszkania tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×