Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonimova89

2.11.2011r START!!! Do Sylwestra - 10 kg ! Kto ze mną?

Polecane posty

Gość anonimova89

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esteraaa
dieta? cwiczenia?jaki pomysl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimova89
w moim przypadku ograniczenie jedzenia , bo z dieta nie dam rady, poniewaz siedzę na uczelni czasem do 18 ;/ no i cwiczenia :D zastanawiam się na co karnet kupic na silowni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy_84
Ja się wpisuję!! Do sylwestra MINUS 10-12 kg Ograniczam żarełko, jem zdrowo, ćwiczę min. 1 h dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimova89
Daisy a ile wazysz? ile masz wzrostu? Obiacajmy sobie,ze bedziemy pisały tutaj przynjamniej raz dziennie :D co ile dni robimy wazenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy_84
U mnie dużo za dużo, ale co tam, napiszę wszystko jak na spowiedzi: - odkąd pamiętam moja waga oscylowała zawsze w granicach 65-70 kg (odchudzić się potrafiłam max. do 61 kg) - potem nastąpiło tycie, i nie wiem kiedy ale osiągnęłam wagę 85kg - mam 170 cm wzrostu Jestem za tym żebyśmy codziennie pisały... DZIŚ jest I DZIEŃ DIETY, może będziemy ważyły się po pełnych 7 dniach dietowania czyli: 09.11.2011 - ważenie nr 1 (rano) 16.11.2011 - ważenie nr 2 23.11.2011 - ważenie nr 3 30.11.2011 - ważenie nr 4 07.12.2011 - ważenie nr 5 14.12.2011 - ważenie nr 6 21.12.2011 - ważenie nr 7 ważenie nr 8 zrobimy - 31.12.2011 :) Ja mam dużo do zrzucenia więc moja walka potrwa pewnie do wiosny :) w lato zamierzam ważyć 58 kg i osiągnę TO!!! DZIŚ: - serek homogenizowany - śniadanie - kostka rosołowa z cieciorką - grejpfrut - 2 plastry wędliny - 4x suchar z rodzynkami na wczesną kolację zjem jajecznicę z 2 jaj i to będzie wsio Jeżeli chodzi o ćwiczenia to będzie 1h - z my fitnnes cauch - różne step, boks etc. A co u Ciebie anonimova89?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy_84
* coach (pomyłka) Napisz też jak możesz ile ważysz i ile chcesz schudnąć etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja również dzis zaczęłam, mam 175cm i 70kg tak jak pisałąm w innych tematach chce stopniowo zrzucić kilka kg;] jestem pozytywnie nastawiona-TO MUSI SIĘ UDAĆ!!! ogólnie zamierzam być na MŻ, regularne posiłki, a do tego ruch. postaram się pisać jak mi idzie, trzymam kciuki za wszystkie walczące;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy_84
Ja właśnie po ćwiczeniach i jajecznicy :) witaj Chwaścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas_zmian
przyłączam się! choćbym miała głodować to musze pozbyc sie 2 rozmiarow ; / do tego wczoraj zaczelam cwiczyc A6W ;) codziennie bede pisac relacje z dnia ;) trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja się dołączam do wspólnej walki z kg. Mam 30 lat 170 cm i ważę 83,5 waga z dzisiaj rano... Moją zmorą są słodycze nie ma dnia żebym nie zjadła czegoś słodkiego.Najwyższa pora to zmienić,zamierzam też ćwiczyc na steperze,który dziś kupuję. Moim pierwszym celem jest zobaczyć 7 z przodu to już będzie dla mnie sukces!!! A potem dalej kto wie może nawet 6 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas_zmian
dzien 1 jak dla mnie dobiega konca i musze zamiczyc go do udanuch zrobilam a6w, krecilam hula hopem i zjadlam 2 marchewki i 3 jablka. Gatunia ja tez ciagle wcinam cos slodkiego ; ( Moze tez zaczniesz cwiczyc a6w? swietne cwiczenia na brzuch i naprawde widac po nich efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas zmian próbowałam kiedyś A6W daje w kość i po tygodniu wymiękłam, mam też problem z kręgosłupem i nie mogę wszystkich ćwiczeń, ale za Ciebie trzymam kciuki,a ja spróbuje zadeptać na śmierć mojego steperka HI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ;D Widać mamy wspólny cel schudnąć do sylwestra ;D I mam nadzieje, że uda mi sie wytrwać ;d Zaczynam od jutra solidnie bo dzis juz dzien dobiega konca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mój wczorajszy dzień minął pozytywnie, również zaliczam go do udanych heh juz czuję sie lżej;P czas_zmian ja robiłam przez tydzień abs niestety póxniej miałam jesienna depresję i przestałam ale zacznę robić znowu w miarę możliwości oczywiście, kiedyś robiłam a6w i szczerze mówiąc wole abs więc gdybys nie dała rady na a6w to polecam. 3dzień rozpoczęty;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy_84
Dziewczyny jak wam minął kolejny dzień? U mnie dobrze z dietką tylko mam zakwasy i dziś opuściłam ćwiczonka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas_zmian
uff co do diety to spoko w 500 kcal sie zmiescilam ale dopiero wrocilam i nie chce mi sie cwiczyc ; / ale nie wymiekam ! chwila odpoczynku i do pracy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy_84 nie odpuszczaj ćwiczeń na zakwasiory to najlepiej ćwiczyć, żeby się mięśnie rozruszały czas_zmian 500kcal to nie za mało- bardzo rygorystyczna dieta chyba co? mój dzień ciężki i długi ale nie głodny, posiłki co trzy godziny, a tak sie złozyło że o 18 ostatni i włąsnie kładę sie spać, dobrej nocy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×