Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajc

Czy pracujecie w swoim "wyuczonym zawodzie?"

Polecane posty

Gość ajc

Czy pracujecie w swoim "wyuczonym zawodzie?" Tak się ostatnio mówi o tych szkołach, pracach (brak pracy, za dużo studentów ), itp... ze postanowiłem stworzyć mala ankietę i pytanko do Was . Ostatnim czasem, czytając w internecie na jednej ze stron, dowiedziałem się, że 60 % osób w Polsce nie robi w swoim zawodzie... A Wy? Czy po ukończeniu szkoły (zawodowej, liceum, technikum, studiów...), robicie w swoim zawodzie? Czy Tez nie, i wybraliście inna prace? (np. z ogłoszeń pracy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmiiiaaaaaaa
ja pracuje w swoim zawodzie ( po studiach) moja pierwsza praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajc
no to np. po zawodowce czy technikum :) slychac, ze full ludzi nie robi w swoim wyuczonym zawodzie, tylko wybiera inne. ciekawi mnie to, czy na prawde jest tak zle w pl, ze trzeba lapac sie pierwszej lepszej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J3EHHEHEHE
Jestem nauczycielka i nie mam pracy w zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuję w zawodzie
i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulik
to prawda. trzeba się łapać każdej pracy i zdobywać doswiadczenie. Dopiero kiedy masz pracę możesz sobie spokojnie szukać pracy w zawodzie - bo łatwo nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy ma ochotę pracować w zawodzie. Taka prawda. 5 lat studiów może skutecznie obrzydzić ten wyuczony zawód. Z resztą na studiach i tak cię nie nauczą tego co ci się w pracy przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×